KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Galibiyet almak zorundayız"

08 Şubat 2018 | 12:15

5 yorum

6591 okunma

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenman öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenman öncesi saha kenarında düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

TM Akhisarspor'un zor bir dönemden geçtiğini belirten Paul Le Guen şunları söyledi; "Akhisar zor bir periyottan geçen bir takım bir süredir, en az bizim kadar aç olacaklar galibiyet için. Onlar da aç olacaklar, biz de sahada aç olacağız. Tabii ki ligdeki pozisyonumuz için gerçekten çok önemli bir karşılaşma olacak bizim açımızdan, onların da bu maçtan beklentileri yüksek bizim de beklentilerimiz yüksek ve takımdaki herkes şimdiden bunun farkında."

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen sakatlığı bulunan oyuncularımız ile ilgili yöneltilen soruyu şöyle cevapladı; " Tabii ki birçok oyuncum sakatlıktan sıyrılarak takıma geri dönüyorlar, bende bir teknik direktör olarak geri dönen oyuncularımın getirdiği çeşitlilikle birlikte iyi bir rekabet ortamı hazırlama hükümlülüğünü daha fazla hissetmeye başlıyorum. Her zaman için bir teknik direktör açısından iyi bir göstergedir, elinde olabildiğince oynamaya hazır daha fazla oyuncunun olması iyidir. Pablo'yu bekliyoruz bir yandan, kısa zamanda dönecek. Tabii ki bizler için iyi göstergeler, sakat oyuncularımızın iyileşiyor olması. "

Uzun süredir galip gelememenin üzerinizde bir baskı oluşturuyor mu sorusuna ise şu cevabı verdi; "Futbolda baskı hep var, bu işin değişmeyen parçalarından bir tanesi. Çok normal, beklentinin farkındayım, mesela baktığınız zaman bu karşılaşma için taraftarlarımız bütün deplasman biletlerini satın almışlar. İnsanların bir beklentisinin olduğunu fark etmemek ve bunun sizin üzerinizde baskı oluşturmaması imkansız ama bu normal, dediğim gibi bu baskıyı hissetmeseydim, bunun farkında olmasaydım teknik direktörlük yapamazdım. Olsun, biliyorum ki puanlar kazanmak zorundayız, galibiyetler almak zorundayız. Bu işimizin değişmeyen bir parçası."

 Bursaspor.org.tr

  • Vertblan  
  09 Şubat 2018 | 02:15
  Rahat olun beyler maç bizim
  • yeşilbeyaz  
  08 Şubat 2018 | 19:12
  Rıdvan bilalle hamza hocanın menejeri herhalde her haberin altına ya hamza hoca yazıyo ya bilal
  • U.K 16  
  08 Şubat 2018 | 17:08
  Kopuk rıdvan vizyonda !!!
  • rıdvan kopuk  
  08 Şubat 2018 | 14:59
  -7
  var ya bilal kısa patlama yaparsa şaşırmayın beyler. adamın bize gıcığı var
  • asd  
  08 Şubat 2018 | 12:57
  Akhisar geçen seneden beri iyi top oynuyor ayağı düzgün 3 4 oyuncuları var ve 2 topla gol şansı elde ediyolar.
  Ligdeki en kibar takım biziz,artık daha sert oynayıp rakibin direncini kırmalıyız.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR