KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Dzon Delarge imzaladı

10 Ağustos 2017 | 16:30

6 yorum

7338 okunma

Yeni transferimiz Dzon Delarge kendisini 2+1 yıllığına Bursasporlu yapan sözleşmeye Özlüce Tesislerimizde düzenlenen törenle imza attı.

İmza törenine 2. Başkanımız Ali Ademoğlu, yönetim kurulu üyemiz Hasan Parlakay ve basın mensupları katıldı. 2. Başkanımız Ali Ademoğlu, yeni sezonun Bursaspor'umuza ve tüm kulüplere hayırlı uğurlu olmasını dileyerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Yeni sezon öncesi ciddi transferler yaptık. Bu transferleri değerli hocamızın ve scout ekibimizin çalışmaları doğrultusunda gerçekleştirdik. Bildiğiniz gibi dünya markası bir teknik direktör ile çalışıyoruz. Bugün de Delarge ile sözleşme imzalıyoruz. Bu transferde ciddi pazarlıklar yaptık. Uzun süren görüşmelerimiz neticesinde 2+1 yıllık anlaşma sağladık. Büyük katkılar yapacağına inanıyorum. Kendisine de Bursaspor'a 'hoş geldin' demek istiyorum."

Yeni transferimiz Delarge ise, duygu ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi: "Hepiniz hoş geldiniz. Keşke Türkçe konuşabilseydim ancak Fransızca konuşmak zorundayım. Öncelikle buraya gelmekten dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Büyük tarihi olan bir kulübe geldim. Böyle bir kulübe karşı maç yapma şansım oldu. Çek Cumhuriyeti'ndeyken de takip ettim bir kulüptü. Bütün kalbimle bu takıma her şeyimi vermeye geldim. Aynı zamanda bu sezon sonunda Avrupa Kupaları'na gidebilme hedefim var. Bu hedefler doğrultusunda kulübümüzü istenen noktaya getireceğiz."

Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 2. Başkanımız Ali Ademoğlu, transfer çalışmalarına devam ettiklerini ve 2 isim üzerinde durduklarını belirterek, şu ifadelerde yer verdi: "Çok üzgün olduğum bir konuyu da dile getirmek istiyorum. Bursaspor şampiyon bir kulüp. Nice başarılar alan başkanlarımız da oldu. Hayatta olanlara sevgi ve selamlarımızı iletiyor, aramızdan ayrılanları da saygı ve rahmetle anıyorum. Ancak Ali Ay başkanımız kadar tüm mesaisini ve enerjisini Bursaspor için harcayan bir başka başkan görmedim ben bugüne kadar. Şampiyon bir kulüpten, başkanından, yönetiminden, futbolcularından bahsediyoruz. Türkiye tarafından takdir gören bir kulübün mensuplarıyız. Eleştiriye sınırsız açığız. Katkı sağladıktan ve yapıcı olduktan sonra sonuna kadar varız. Eleştiri kendimizi görme mekanizmasıdır. Ancak bugün ortaya atılan iddialar hiç yakışmadı. Başkanıma çirkin ithamlarda bulunmak kimsenin haddi değildir. Başkanımız da yönetim kurulumuz da hatayı gördükleri anda gereğini yapmasını bilir. Bunun hukuki anlamda gereği yapılacaktır."

 Bursaspor.org.tr

  • Mey Nur  
  15 Ağustos 2017 | 13:35
  Galiba Türkiye liglerinin en yoksul takımı biziz..
  • ALP SOYer  
  12 Ağustos 2017 | 17:27
  Ademoğlu bir açıklama yaptı bu sene iddaalıyız diye geçen seneki açıklaması geldi aklıma inşallah küme düşmeyiz
  • Eroll  
  11 Ağustos 2017 | 07:28
  BayBursaspor konsere verecegi parayla farzet bunu aldı hangisi daha mantıklı bi 30 dk müzik dinlemek mi yoksa bir sezon bunu izlemekmi
  • Timsah16  
  11 Ağustos 2017 | 00:46
  Sezon baslamis neyin kafasI ne konserI birakin bulandirmayi
  • Ziya  
  10 Ağustos 2017 | 21:35
  İnşaallah hayırlı olur
  • BayBursaspor  
  10 Ağustos 2017 | 18:17
  kayserispor bile sezon açılış konser'i yapıyor. Çok yazık gerçekten..Bursa şehri bu amatörlüğü haketmiyor arkadaş !

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR