KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Divan'dan stadyum eleştirisi!

02 Haziran 2016 | 21:11

19 yorum

12564 okunma

Divan Kurulumuzun Olağan Toplantısı Merinos Atatürk Kongre Merkezi Muradiye Salonu'nda gerçekleştirildi.

80 üyenin katıldığı Divan Kurulu toplantısında üyelerimiz Nejat Çölek ve Kemal Kirevetözen'in Divan Kurulu'na üyelikleri duyuruldu. Ayrıca Divan Başkanlık Kurulu tarafından Bursaspor Kulübü'ne aralıksız 50 yıl üye olan üyelerimize teşekkür plaketi takdim edildi.

Divan Kurulu toplantısına Başkanımız Ali Ay, yöneticilerimiz Ali Ademoğlu, Ali Turan, Mustafa Bakır, Hakan Dinçtürk, Yusuf Arslan da katıldı.

SEVİNÇ: "STADYUMUMUZUN İNŞAAT GÖRÜNTÜSÜNDEN ÇIKMASINI İSTİYORUZ"

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç yaptığı konuşmada yeni stadyumumuzun eksiklerinin bitirilmesi gerektiğini vurguladı.

Sevinç, " Tüm Divan Kurulu üyelerimize ayrı ayrı toplantımızı onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum. Bu divan kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bursasporumuzun 2010 yılındaki şampiyonluğundan sonra bizlere voleybol bayanlarda, basketbol erkeklerde de birinci lige çıkarak bir üst terfi etmiştir. U21 takımımız ise Süper Lig şampiyonu olduğu gibi süper kupayı da aldı. Altyapının başında olan Ali Turan ve bu başarının mimarları Başkan Sn.Ali Ay ve yöneticilerine, U21 teknik heyet ve futbolcularını tebrik ediyor ve bu başarılarının devamını diliyorum. Sözlü fazla uzatmak istemiyorum. Çünkü konuşacak arkadaşlarımız da var. Bursaspor'umuzun yeni stadyumu açıldı. Bu stadın açılışı yapıldı fakat eksikleri gündeme getirmek zorundayız. Evet stadyumu Büyükşehir Belediyemiz yaptı. Sn. Recep Altepe Bursaspor'un üyesi değil, koyu bir taraftarıdır. Bugüne kadar yaptıkları için kendisine sonsuz teşekkürlerimiz sunuyoruz. Lakin stadyum açıldığından bugüne eskimeye yüz tutuyor. Arkadaşlarımızdan gelen şikayetlerde otoparkların çok uzaklarda olması ve araçlarla stadyuma ulaşılamaması. Yağmurda, sıcakta yüründüğü belirtildi. Bu eserler kolay meydana çıkmıyor. Yarım kalan iş, iş değildir. Dolayısıyla bunu tamamlanması gerektiğine inanıyoruz. Şuanda Milli maçlarımızı UEFA kriterlerine uymadığı için bu stadyumda oynamamız mümkün değil. Bu kadar emek veren Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve çalışanlarından bir an önce stadyumun bitirilmesi konusunda dilek ve temennilerimizi iletmekte fayda görüyorum. Gerekeni yapacaklardır. Buna inanıyoruz, inanmak istiyoruz. Böylesine bir eseri sosyal yaşam alanları, park alanları ve içerideki Divan Kurulu salonuyla, vefa salonlarıyla Bursaspor'a yakışan şekliyle inşaat görüntüsünden bir an önce uzaklaştırılması hepimizin arzusu" dedi.

BAŞKAN ALİ AY "50 Yıl Üyeliği Olan Divan Üyelerimizi Timsah Arena'da Ağırlayacağız"

Başkanımız Ali Ay, Divan Kurulu üyelerine yaptığı konuşmada gece gündüz çalışarak borcunu azaltmış başarılı bir Bursaspor oluşturmak istiyoruz dedi.

50 yıl Bursaspor üyeliği bulunan Genel Kurul üyelerini tebrike den Başkanımız Ali Ay, "Bursasporlu olarak 50 yılı doldurmak herkese nasip olmuyor. Bilmiyorum daha önce yapıldı mı yapılmadı mı ben 50 yılı doldurmuş olan üyelerimize yöneticilerimiz ile görüşeceğim. Tribünde en güzel yerlerde yer tahsis edeceğiz ve maçlarımızı seyredecekler. Herkesi tebrik ediyorum" dedi.

Başkanımız Ali Ay, Divan Kurulu üyelerine şu konuşmayı yaptı;

Değerli Divan, bugün sezonu bitirmiş, yeni sezon hazırlıklarına sezon bitmeden önce başlamış bir yönetim olarak karşınızdayız. Camiamızın, sadece 13 maç kazanmış ve 11. olmuş bir takımla mutlu olmadığını anlamak için müneccim olmaya gerek yok.

Tabi her sezonu başarılarla bitirmek elbette mümkün değil ama bugün gelinen noktada, sportif olarak tatmin edici hiçbir başarımız olmadığı halde, mali açıdan kulübün boyunu çoktan aşmış bir ekonomik kamburla karşı karşıya kalmış olmamız, gelecek adını hepimizi kaygılandırıyor.

Değerli Divan

Biz her konuda hemen sonuç almayı seven insanlarız.

Kolay olsun, hemen olsun, bizim olsun...

Bir aralar biliyorsunuz İngilizceyi uyuyarak öğrenme kursları moda olmuştu. Yatacaksın, gözlerini kapatacaksın ve hiç emek harcamadan İngilizce öğreneceksin...

Mücadele etmeden, emek vermeden ve hatta savaşmadan hiçbir şey kazanılmaz, değerli arkadaşlar.

Bunun farkında olduğumuzu ve bu nedenle yaklaşık 4,5 aydır, bütün samimiyetimizle ve bütün enerjimizle Bursaspor'umuzu yaşadığı krizden çıkarabilmek için her şartı zorladığımızı bilmenizi istiyorum.

Değerli Divan...

Açıkça itiraf etmek istiyorum...

Şu 4,5 aylık süre içinde tam bir hayal kırıklığı yaşadım...

Benim gözümde, benim gönlümde Bursaspor, bu şehrin en önemli markasıdır.

Bu göreve gelirken, kendi sanayici arkadaşlarım da dahil, herkes taşın altına elini koyacaktır diye umut etmiştim.

Ama maalesef beklediğim gibi olmadı

Uzunca bir süredir düşünüyorum...

Acaba neden olmadı?

Neden bu şehrin insanlarını, top yekün bu mücadeleye ortak edemiyoruz... İnsanları Bursaspor'dan uzak tutan şey ne?

Sanayiciler, işadamları neden yüzlerini Bursaspor'a dönmüyorlar?

Bunu kabullenemiyorum değerli Divan...

Aklım almıyor...

Bu şehirde yaşamının da, bu şehirde kazanmanın da bir bedeli olmalıdır. Hiçbirimizin bu şehirden alacağı yok. Hepimiz borçluyuz. Ne yaparsak yapalım, borcumuzu ödeyemeyiz.

O halde, Türkiye'nin en büyük ekonomilerinden biri olan Bursa'nın, Bursaspor'a olan ilgisizliğinin mantıklı bir nedeni olmalı dediğimde, aklıma sadece iki cevap geliyor.

1) Suistimal...

2) Vefasızlık...

Bunu sadece belirli bir dönem için söylemiyorum...

Belki de en başından beri, sanayicinin kapısı çalınmış, yardımlar bağışlar alınmış ama maalesef, bu insanların alın teriyle kazandıkları ve Bursaspor'la paylaştıkları paralar çoğunlukla sokağa atılmış, hatta bazen de çalınmasına göz yumulmuş.

Daha açık bir dille, iyi niyetleri suiistimal edilmiş...

Yardım eden kişi, yaptığı yardımın işe yaramasını, doğru kullanılmasını ister...

Sokakta gördüğünüz dilenciye bile para verirken düşünürsünüz.. Acaba gerçekten ihtiyacı var mı diye?

Dolayısıyla verdiği desteğin şehre bir değer katmasını isteyen sanayiciler, sırf bu suiistimal nedeniyle Bursaspor'dan uzak duruyor değerli arkadaşlar...

Ben buradan Bursa'nın markalarına, bu kentin sanayicilerine bir kez daha sesleniyorum.

Sizi anlıyorum...

Kaygılarınızın farkındayım.

Gece gündüz çalışarak, bu şehrin potansiyeline ve ekonomisine sizler yön veriyorsunuz.

Sanayici olmadan bu şehrin çeşmelerinden su akmaz, evlerin ışıkları yanmaz.

Ama öyle bir noktaya geldik ki, bunda benim yaşadığım hayal kırıklığının da payı var, kabul ediyorum...

Sanki bu şehirde doğduğunuz ya da burada kazandığınız için toplumun gözünde birer suçlu haline getirildiniz..

Neden?

Bursaspor'dan uzak duruyorsunuz diye...

Size söz veriyorum.

Bu stadın tribününe, bu stadın kapısına, bu stadın locasına verdiğiniz her kuruşun hesabını size vermeye hazırım.

Size söz veriyorum.

Eğer bu kulübün bir tek lirası, futbolcunun, menajerin, ya da herhangi birinin cebine haksız bir şekilde girsin, sizden aldıklarımı son kuruşuna kadar iade etmeye hazırım.

Bu, benim ve arkadaşlarımın namus sözüdür.

Allah'ıma çok şükür... Bana ve arkadaşlarıma bütün camianın güven duyduğunu görmek, benim en büyük zenginliğim. Bu güven, malla mülkle kıyaslanmayacak kadar büyük bir zenginliktir.

Ama sizden rica ediyorum... Gelin uçurumun kenarında aldığımız bu kulübü, hep birlikte mali olarak düzlüğe çıkaralım.

Mesele, sadece şehirden alınan desteğin boşa gitmesi, kulübün göz göre göre borçlandırılması ve bu ağır mali tablonun ortaya çıkması meselesi de değil.

Vefa duygusuyla hareket edilmemiş olması da burada öne çıkıyor.

Biz eğer reklam verenlere, sponsorlara, kulüple hangi konuda olursa olsun işbirliği yapan kişilere kurumlara, parayı alıp hizmeti verdikten sonra sırtımızı dönersek, aynı kapıyı bir daha çalma şansımızı da ortadan kaldırmış oluruz.

Vefanın adı da, adresi de bundan sonra Bursaspor olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Değerli Divan...

Rakamlar önemli. Geldiğimiz günden bu yana etap etap tüm mali durumu sizlerle paylaştık. Bursaspor camiası, kulübün ekonomik olarak hangi noktada olduğunu artık çok iyi biliyor.

Şimdi sizi yeniden rakamlara boğmak ve karamsar bir hava yaratmak istemiyorum.

Artık çözüm zamanı...

Artık Bursaspor'un imajını yenileme, ekonomisini elbirliği ile düzeltme ve bu borç yükünden kurtulmak için seferberlik duygusu ile hareket edip, kendi çözümlerimizi ve çözüm ortaklarımızı arayıp bulma zamanı.

Şu anda üç cephede birden savaş veriyoruz değerli Divan...

Birincisi, yeni sezonda Bursasporlunun başını yere eğdirmeyecek bir kadro oluşturmak ve giydiği formanın hakkını veren bir takım yaratmak. Birinci önceliğimiz bu. Tekmeye kafa uzatmıyorsa, arkadaşının hatasını telafi etmek için daha fazla koşmuyorsa, dini imanı sadece paraysa, dünyanın en iyi futbolcusu olsa da artık bu kapıdan içeri giremez değerli arkadaşlar.

İkinci mücadelemiz de şu... Bu kulüp kimsenin babasının malı değil. Bir kişinin yapacağı işi üç kişiyle yapma zamanı bitti. Bize üç kişinin yaptığı işi tek başına yapacak yürekli ve yetenekli arkadaşlar lazım. Kulüpteki bütün kadroların performansları yeniden gözden geçiriliyor. Şunun tanıdığı, bunun torpili yok. Ben herkesi yaptığı işle, verdiği hizmetle tartarım.

Üçüncü ve aslında en önemli savaşımızı, tasarruflu büyüme noktasında veriyoruz.

Hem tasarruf edeceğiz hem de gelirlerimizi arttırmak suretiyle önce borçlarımızı ödeyeceğiz, sonra da hormonlu değil, sağlıklı büyümenin yollarını arayacağız.

Şikayet etmek için değil, çözüm bulmak için bizi bu koltuğa oturttunuz ve biz de çözüm, dünyanın öbür ucunda da olsa bulacağız ve kimin ne dediğine bakmadan doğru bildiğimiz yolda yürümeye ve büyümeye devam edeceğiz arkadaşlar.

Size bu akşam müjdeli haber vermek istiyorum. Biliyorsunuz lise için genel kurulda söz vermiştim. Bu akşam meclisten çıktı. % 99 olasılıkla Lise içinde iznimiz almış oluyoruz. Bu konuda sayın Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edebali'ye çok teşekkür ediyorum.

Sevgili divan, sevgili büyüklerim ağabeylerim, amcalarım; bir kere önce hakikaten bu akşam çok gururlandım. Bursaspor'un dün 53.kuruluş yıldönümüydü. Bugün 50 sene üyeliği olan ağabeylerimiz ile birlikteyiz. Ben bunlar için ne gerekiyorsa yapmaya razıyım. Çünkü 53 seneden beri Bursaspor'a gönül vermek yeni arkadaşlarıma örnek teşkil ediyor. Onları örnek alsınlar ve iyi birer Bursasporlu olsunlar.

Transfer sezonuna başladık. Bursaspor bünyesinde 52 futbolcu var. Bunların oynayanlarını biliyorsunuz. Bir kısmı Yeşil Bursa'da, bir kısmı da yeni katılacak olan gençlerimiz. Ben de gençleri oynatmaktan yanayım. Hocam ile zaten konuştum. Bursaspor eğer tekrar şampiyon olacaksa bunu altyapıdan arkadaşlar ile yapacak. Şampiyonluk yılında da 4-5 oyuncumuz altyapıdandı. En az 4-5 tane oyuncumuz bu sezon Bursaspor A takımında oynayacaklardır. İsmail Ertekin hocamız ile görüştük. Oynamayan 5-6 arkadaşımıza Bandırmaspor'da kiralık olarak oynamasını sağlayacağız. Dedim ki 30 maçın üzerinde oynarsa 5 kuruş para almayacağım dedim. Kendisi de kabul etti. Bir kısmını da oraya göndereceğiz. Allah'ın izniyle gelecek sezon daha çok gençler ile oynayacak hale geleceğiz. Geçen sezon futbol için harcanan para 140 milyon TL ..

Biz arkadaşlarımız ile oturduk bu sene 55 milyon TL buna vergiler dahil bir bütçe ayırdık. Şunun sözünü veriyorum bu sezon ki tamam daha güzel bir takım olacak. 140 Milyon nerede? 55 Milyon nerede? 16-17 milyon TL faiz giderimiz var. 22 Milyon TL çalışanımıza vermiş olduğumuz bütçe var. 5-6 milyon TL amatör branşlara verdiğimiz bütçe var. Bu sezon biliyorsunuz takımlarımız lige çıktı. Bununla ilgili sponsorluk çalışmalarımız devam ediyor. Güzel gelişmeler olacak inşallah. 10 Milyon TL ödenmemiş senedimiz var. Bunları üst üste topladığımız zaman 140 Milyon TL ediyor. Hadi biraz daha sıkarsak 130 Milyon'a düşürdük. Gelirimiz 90 Milyon TL, çok güzel çalışırsanız 100 Milyon TL olur. Ben sanayiciyim. Bu faizleri biz bitirmediğimiz müddetçe Bursaspor'u düzlüğe çıkartamayız. Tamam faizleri ödedik. Şuanda 70 Milyon TL kredi kullanıyoruz. İstanbul'da görüşmelerimiz oldu. 4 yıl vadeli daha iyi kredi alma şansımız olursa çok fazla problemimiz olmaz. Bursaspor'un her sene borçlarını aşağıya çekebilmesi için;

Stat ismini satmalı, locaları satmalı, kombineleri satmalı, benzin istasyonu projeleri gerçekleştiği takdirde kulübümüz düzlüğe çıkacaktır. Eğer olmazsa her yıl 40-50 Milyon TL'lik futbolcu satışı yapmamız lazım.

Stadyumdaki dükkanlar ile ilgili henüz inşaatı bitmediği için bir şey yapamıyoruz. Orası 7 gün 24 saat yaşanabilir olması lazım ki; hem stadyumun değeri ortaya çıksın hem de para kazanalım. İngiliz ve Amerikan firmaları ile görüştük. Boş durmuyoruz, çalışıyoruz. Biraz daha karamsarlık devam ediyor ama hiçbir zaman umutsuz olmadım. Bizler gövdemizi başımızı taşın altına soktuk. Bütün taraftarlarımıza şunu sesleniyorum; "çok güzel bir Bursaspor geliyor". Hepinize saygılar sunuyorum.

 Bursaspor.org.tr

  • grunt  
  06 Haziran 2016 | 18:15
  -1
  Bu taraftar hiç bir şeyi haketmiyo 250 tl lik kombineye pahalı der forma almaz maça gelmez gelse bile küfür kıyamet tonla ceza aldırır sonrada o çöp bu çöp şu şöyle bu gelsin o gelmesin bi ton laf yapar başkada hiç bi halt yapamaz taraftar asıl ağlayan taraftardan başka kimse değil
  • Emrah  
  06 Haziran 2016 | 01:26
  Sen gidip kombine alma,forma alma,maçlara gelme takımı destekleme işine gelince "Madem açtın ne diye başkan oldun ağlaya ağlaya bu kulüp yönetilmez" de. Çok paran varsa buyur sen başkanlığa aday ol. Adam kendi şirketi için kullanacağı kaç milyon TL'yi kulübe aktarmış sen hala yüzsüzce yorum yap. Çok yüksek bir miktar borcumuz var, elektrik faturası yüzünden stadımızın elektriği kesiliyor, kulüp yavaş yavaş siyasetin içine çekiliyor. Peki biz neredeyiz sayın abilerim kardeşlerim ? Hala ne bir kombine ne formaya isim yazdırmışlığımız var. Hani anlarım maddi durumun yeterli değil. Bizimde yeterli değil ama kombine alabilmek için 1 hafta işe girip çalışıyoruz yani. Kombineyi geçtim adam kombinesi olup maça gitmeyen kişiler ona aktarır diye maç bileti de satın almıyor, sürekli internetten kombinesini aktarabilecek olan var mı diye sorup duruyor. Biz vefa göstermedikçe ne transfer olur ne iyi günler gelir. Bu arada koyayım transfer ettiğimiz kişilerin ismine geçen sene o kadar yıldız diyebileceğimiz isimleri aldıkta ne oldu ? Bize tekmeye kafa atacak adamlar lazım, yenilince ağlayacak.
  • Harbici  
  05 Haziran 2016 | 17:59
  -8
  Senin futbolcu felan almaya niyetin yok ilkyarı bırakıp kaçmada gitti akhisardan 2çöp aldın ne sallıyon hala televizyona çıkıp kekelemeye başlarsın artık
  • Aliveli  
  04 Haziran 2016 | 18:21
  -15
  Madem açtın ne diye başkan oldun ağlaya ağlaya bu kulüp yönetilmez.
  • Atik1963  
  04 Haziran 2016 | 09:19
  -12
  Koskoca Bursa sanayisi var, Etoo icin sponsor bulamıyoruz Yazık !
  • Yahsibey  
  03 Haziran 2016 | 23:39
  -7
  sayin baskan u 21 abntrönörü varken hamza ya görev neden veriyorsun? Madem görev vereceksin al ergici u 21 in hocasinin asistani yap. Hamzayada kapiyi göster. aylik 300 bin euro aliyormusta fedakarlik yapmis 172 bin euroya düsmüs. bu nedir ya? U 21 i sampiyon yapan hoca ayda 6 bin lira aliyor. Bu tasak gecmekmi ya? Ya Baskan sen su sözlesmeyi bir fesh et. yolunu bul dolmusa gelmissin. U 21 antrenörünü teknik sorumlu yap ivan ergicide yardimcisi. Ikisinede aylik 5 bin euro maas ver. Takim her puan alisinda ayliklarina zam yapma sözü ver. Ilk ücü garantileyince bu ikisine ne verecegini acikla ikisini yanyana getir. Sampiyon olunca ne verince ne verecegini söyle. Baskanim inan Bu ikili Bursaya ikinci sampiyonlugu yasatir!
  • gaaaak  
  03 Haziran 2016 | 13:10
  Beyler hasib çok içten yazıyor bi ufak açtım
  • adf  
  03 Haziran 2016 | 12:48
  Bu baskan gercekten Bursasporu cani gonul den seven biri bu baskana maddi manevi destek olalim taraftar olarak bizde birseyler yapalim daha once de dedim birlesip bir tane loca alalim destek icin hanimiya gelenin hanimi locada izlesun 5tl versek yine olur bi mactada zatenen fazla 100tane hanim zor gelir urun alalim
  • Hasibinin Ahmet  
  03 Haziran 2016 | 11:06
  Yazdım yorum gitmemiş sanki ali ay sitemem etmemiş bu başarılar Bursaspora yetmemiş gönül diyor ki hicran Bursaspor başkanı Bursayı çok sevmiş yazdı hasib yine şiiri o bu işin piiri
  • bs5  
  03 Haziran 2016 | 08:13
  Sözlerin nerede recep altepe...
  • Hasibininahmet  
  03 Haziran 2016 | 00:08
  Eleştirmiş herkesi ali ay çok haklıdır brence bu bay dini imanı para olana deriz nay nay bu sene iyi geçerse oynasın timsahım şinanay
  • Bursalı  
  03 Haziran 2016 | 00:07
  -3
  55 mişyon tl futbolcu 22 milyon tl nasıl çalışan olabiliyor aylık ortalama 3-4 nin kazanda çalışan yılda 40 bin tl klüpte 300 çalışan olsa bu kadar para eder sanırım klüp bu sayıyı asaltmalı işk önce 4-5 milyon tl den fazla olmamalı çalışanlara verilen paralar
  • BayBursaspor11  
  02 Haziran 2016 | 23:56
  12
  Başkan ne yaparsa kabulumdur. Vasat futbolcu alımına kızmam. Adamın çalıştığını hepimiz görüyoruz. Eğer 30 bin kombine satılırsa o zaman eleştirme hakkınız olur. Kimse burdan o öyle olmaz bu böyle olmaz demesin.
  • vertblan  
  02 Haziran 2016 | 23:27
  ya ALLAH askina ne ingilizi nede ABD si yokmu bunun yerlisi be BASKAN
  KAZAN KAZAN HESABI alsana CUMHURBASKANINI ornek
  seyirciye garanti ver satislar patlasin
  cik deki seneye biz butun maclarimizi yeni stda oynayacagiz eger bi
  terslik olursa herkezin parasini iade edecegiz MILLET bundan anlar
  ALLAHIM yardimcin olsun benim en az hersene '400 ero katkim var Bursaspora HELAL hos olsun Bursasporluyum demek bi SEVDADIR
  • SOYKAN  
  02 Haziran 2016 | 22:57
  17
  Bu şehir size 3 defa güvendi sıra sizde sayın Recep Altepe Nasıl biterse bitsin inşallah yeni sezonda şehrinizin simgesi stadımız hazır ve eksiksiz olsun
  • hasan  
  02 Haziran 2016 | 22:35
  MAALESEF İSTEMESEDE SAYIN ALTEPE BursasporUMUZA ÇOK BÜYÜK ZARAR VERDİ SÜPER KUPA FİNALİDE KONYA,YA VERİLDİ ŞU AN İÇİN BIRAKIN KONYAYI ANTALYANIN BİLE GÖLGESİNDE KALDIK
  KORKUTUCU VE ÜRKÜTÜCÜ OLAN BELEDİYENİN PARASININ OLMADIĞINDAN BAHSEDİLMESİ
  LAZIM OLDUĞU SÖYLENEN 28 TRİLYON,UN NEREDEN BULUNACAĞI
  ÇOK ÜZÜCÜ BİR DURUM
  • antibizans  
  02 Haziran 2016 | 22:29
  18
  Yüzde yüz inanarak söylüyorum bu başkan bizim için büyük bir şans, gerçekten bu kadarını ummamistim
  • Ali satilar  
  02 Haziran 2016 | 21:38
  11
  Insalah sehrimiz icin hayirli olur sizlere basrilar diliyorum bir Bursa sporlu olarak allah yardi i iz olsun
  • Earsyg  
  02 Haziran 2016 | 21:24
  32
  Bizler recep altepeye tepkilerimizi koymazsak emin olun ki bi 3-4 sene daha bitmez bu stad.. zamanında nasil başka yerleri boykot edip yürüyüş duzenlediysek belediye binasina yürüyüp tepkimizi koymaliyiz..bak ozaman bitiyor bitmiyor mu görürsünüz..

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR