KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Deplasman ve para cezası!

16 Ağustos 2018 | 15:52

2 yorum

7404 okunma

PFDK, Fenerbahçe maçı sonrasında kulübümüze para, taraftarlarımıza deplasman cezası kesti.

Yapılan açıklama şu şekilde:

"Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 16.08.2018 tarih ve 2 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

BURSASPOR Kulübünün, 11.08.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BURSASPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN G,H,O,P blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir.

 TFF.org

  • Vertblan  
  20 Ağustos 2018 | 20:50
  Hadi hadi bu hafta iyiyiz ceza gelmez
  Ben maçdaydim
  • YesilBursali  
  16 Ağustos 2018 | 17:32
  -1
  az ceza verdiniz! Bütün Passolig kartlarini iptal edin. Bizde Maclarimizi Mudanya Belediye Stadyumunda Oynayalim. Tüpcü bizlerin cok ahini aldin.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR