KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Deniz ve Faty imza dağıttı

08 Nisan 2016 | 16:52

2 yorum

7558 okunma

Takımımızın başarılı oyuncuları Deniz Yılmaz ve Ricardo Faty teknoloji sponsorumuz Bimeks'in mağazasında imza dağıttılar.

Takımımızın başarılı golcüsü Deniz Yılmaz ile Senegal asıllı Fransız orta saha oyuncumuz Ricardo Faty, kulübümüzün teknoloji sponsoru Bimeks'in imza günü etkinliğine katıldı.

Yoğun bir katılımın yaşandığı etkinlikte basın mensuplarına açıklamalarda bulunan golcü oyuncu Deniz Yılmaz, "Bu hafta tarih yazmak istiyoruz. İnşallah da Allah nasip eder.

"TÜM GÜCÜMÜZLE ORAYA GİDİP, EN İYİ ŞEKİLDE OYNAYACAĞIZ"

Ricardo Faty ise, "Önemli ve zor bir maç olacak bizim için. Çünkü onlar son maçı kaybettiler. Aynı zamanda yeni statlarının da açılış maçı ama tüm gücümüzle oraya gidip, en iyi şekilde oynayacağız onlara karşı. Taraftarımızı da yanımızda görmek isterdik. Onun dışında yine tüm gücümüzle oynayarak, 4'üncü, 5'inci olmaya çalışacağız ve direk olarak Avrupa'ya gitmeye çalışacağız" dedi.

"BENİM AÇIMDAN HAFTA SONU ÇOK İYİ BİR MAÇ OLMADI"

Kendi performansını da değerlendiren Faty, "Takıma bir şeyler katmaya çalışıyorum. Belki bu hafta sonu çok iyi bir maç olmadı benim açımdan ama her zaman daha iyi olmaya çalışıyorum. Önümüzde önemli maçlar var ve onlara da hazırlanmaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.

İmza günü etkinliğin de taraftarların ilgisinden memnun olduklarını ifade eden Faty, "Zannediyorum ki daha çok Deniz için geldiler. Şu anda Deniz sahanın yıldızı" diye konuştu.

 Bursaspor.org.tr

  • Mkpasali  
  10 Nisan 2016 | 20:10
  Bizans 'tan zaferle donerseniz hepiniz kahramansiniz, imza vermekten parmaklariniz tutulabilir :)
  • Eser  
  09 Nisan 2016 | 01:03
  10
  Deniz sekiştaşada yağla kahraman ol...
  Mudanya'dan Bursa'ya sırtımızda taşıyalım seni faty sende geçit verme sekiştaşlılara ölümüne oyna !

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR