KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Daha iyi konsantre olmalıydık"

22 Eylül 2016 | 16:25

4 yorum

6402 okunma

Futbolcularımız İsmail Can Çavuşluk, Mert Örnek ve Tomas Sivok, Bayrampaşa karşılaşmasını şöyle değerlendirdiler;

İSMAİL CAN ÇAVUŞLUK: "Geçen sene Kubilay, Mert arkadaşlarımız şans bulmuştu. Onların iyi değerlendirdiğini düşünüyorum bu şansı. Bu sene de Hamza hoca bize şans verdi. Elimizden geleni yapıyoruz. Maça gelince deplasmanda oynadığımız için zor geçeceğini biliyorduk. Tek maçlar zaten genelde zor geçer. İyi bir sonuçla evimize dönüyoruz."

MERT ÖRNEK: "Biz bu 90 dakikanın zor olacağını biliyorduk. Ama sonuç olarak kazanmayı bildik. Bunun için de mutluyuz. Hamza hoca biz gençlere çok güveniyor. Biz de onun bu güvenini boşa çıkarmadığımızı düşünüyoruz. İnşallah bu böyle devam edecek."

TOMAS SIVOK: "Açıkçası bekliyorduk ve Bayrampaşa'nın savaşacağını biliyorduk. Alt liglerden gelen takımlar bazı takımları bu anlamda zorladı ve bazılarının da bu nedenle kupa macerası erkenden bitti. Biz çok konsantre olmadık maalesef. Hayal kırıklığına uğradığım bazı noktalar var. Burada bazı arkadaşlarımız uzun zaman sonra forma şansı buldu ve bunun hakkını sahaya yansıtamadılar. Bu kadar zorlanmamalıydık. Daha iyi konsantre olmalıydık. Evet, galip geldiğimiz için mutluyuz ama öğreneceğimiz de çok şey var."

 Bursaspor.org.tr

  • Bahadir  
  22 Eylül 2016 | 19:05
  Sercan Necid Bilal Merter Jourquare Ptt de bile oynayamaz
  • bursalı  
  22 Eylül 2016 | 17:02
  kazanıyoruz ama bugün de görüldü ki 3.lig takımına bile üstünlük kuramıyoruz bu ligin çok üstünde batalla ve iyi oyuncu diyebileceğimiz harun,deniz,faty ,aziz ,sivok var elimizde 3-4 tane de serdar şamil gibi vasat oyuncu sayabiliriz diğerlerinin hiçbiri bu seviyede oynayacak oyuncular değil genç oldukları için ayırdığım ertuğrul,kubilay,mert hariç işte bugün bilali gördük merteri gördük rezilleri oynuyorlar necid desen sanırım kubilaya kayseri maçında bağıranlar utanmıştır yedeğinde bu adam varken kubilay her türlü takımda olur en azından kafa topu alıyor top saklıyor necid onları bile yapamıyor,bir de bilalden merterden özür dileyecek diyen gazeteciler vardı keşke özür dilesek biz gocunmayız da maalesef yine traftar haklı çıktı merter ismail bilal çöp
  • Manifesto  
  22 Eylül 2016 | 17:01
  Necid Merter Bilal Jorguera Sercan Sinan ilk 11 oynayamaz bu takımda. En fazla son yarın saat veya sakatlık cezalı oyuncular gibi zorda kalırsak. Sivok Mert Bünyamin iyiydiler. Mert her maç 18de olmalı ve Sercan'dan önce tercih edilmeli.
  • SERDAR ÇOKGÜÇ  
  22 Eylül 2016 | 16:42
  berbat oynadık kabul edelım

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR