KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Çok zor bir maç bizi bekliyor"

09 Mart 2017 | 14:59

2 yorum

8035 okunma

Bursaspor Durmazlar'ın tecrübeli Baş Antrenörü Şemsettin Baş, Türkiye Basketbol Ligi'nin 27.haftasında Cumartesi günü Atatürk Spor Salonu'nda oynayacakları Nesine. Com Eskişehir Basket maçı hakkında açıklamalarda bulundu.

DÜZCE MAÇINI SAVUNMA YAPARAK KAZANDIK

Şemsettin Baş, geçtiğimiz hafta 54-73'lük skorla deplasmanda alınan Düzce Belediyespor galibiyeti değerlendirerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "Çok iyi oynamadığımız bir maçı savunma yaparak kazandık. Çünkü hücumda başarılı olamadık. Çok üretken değildik. Kolay hücumları sayıya çeviremedik. Düzce takımını iyi savunma yaparak çok düşük skorda tutup, maçı kazandık. İlk 2 periyot dışında kolay bir maç oldu gibi görünüyor ama bence çok da kolay değildi. Çünkü Düzce çok ters bir takım. Kazandığımız için mutluyuz" dedi.

SAHAYA MÜCADELEMİZİ YANSITMALIYIZ

Cumartesi günü saat:19:00'da Atatürk Spor Salonu'nda lider Eskişehir Basket takımı ile oynayacakları maçta tribün desteğine çok ihtiyaçlarının olacağını belirten Baş, "Cumartesi günü lig lideri ve Federasyon Kupası'nı kazanan Eskişehir Basket takımı ile karşı karşıya geleceğiz. Rakibimizin tek hedefi var ve bir üst lige çıkabilmek. Yatırımıyla, bütçesiyle ve oyuncu kadrosuyla iyi bir takımla oynayacağız. Zor bir maç bizi bekliyor. Bu tip maçları kazanmak istiyorsanız, sahaya %100'ünüzü vermek zorundasınız. Çünkü karşı takım hatayı affetmeyen tecrübeli bir takım. Hafta sonu kendi basketbolumuzu oynayıp mücadele kısmında savaşmak zorundayız. Bu önemli karşılaşmaya taraftarımızı bekliyoruz. Onlarla çok daha iyi oynuyoruz. Çok baskı yapıp maçı kazanmak istiyoruz" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • Frasineanu  
  10 Mart 2017 | 01:09
  Birinci Lige çıkmak için kenetlenmemiz gerek.O salonu doldurmaliyiz.
  • pntcrl  
  09 Mart 2017 | 18:05
  Play off dönemi için yeterli olduğumuzu düşünmüyorum,özellikle rotasyon olarak. Kesinlikle Tofaşın alt yapısından ve A takıma çıkmak üzere olan gençlerinden faydalanmanın yollarını bulmalıyız. Ancak tek gerçek var iyiler maç kazanır ama inananlar sezonu kazanırlar. O yüzden eğme başını öne teslim olmadan geçti elli sene...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR