KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Çok değerli bir galibiyet aldık"

28 Ocak 2017 | 19:17

3 yorum

7117 okunma

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, İstanbulspor Beylikdüzü galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada Afyon Belediyespor galibiyetinin ardından bu deplasmandan da galibiyetle ayrılmanın çok değerli olduğunu belirtti.

Tecrübeli antrenörümüz Şemsettin Baş, sporcularını özellikle savunma ve ribauntlardaki oyunundan dolayı tebrik etti.

Baş maçın ardından şu açıklamalarda bulundu; " Geçen hafta Afyon karşısında alınan galibiyetin ardından bugün burada alınan galibiyet çok değerli. Maçın yaklaşık 35-36 dakikalık bölümünde istediklerimizi sahaya yansıttık. Sadece üçüncü çeyreğin başında biraz bocaladık. İstanbulspor Beylikdüzü çok tehlikeli bir takım. Evinde ciddi rakipleri mağlup etmiş bir takım. Boyalı alandan bu maça kadar ortalama 40 sayı üretiyorlardı. Bugün 18 sayıda kaldılar. Bu çok ciddi bir fark. Çocuklar bugün özellikle ribaunt ve savunma anlamında iyi oynadılar. Çok zorlu bir takıma karşı çok değerli bir galibiyet aldık"

FİNALSPOR MAÇI DA ZORLU

Önümüzdeki Salı günü saat:18:00'da Bursa Atatürk Spor Salonu'nda oynayacağımız Finalspor maçına da değinen Şemsettin Baş, " Her maçın ayrı bir hikayesi var. Bu ligde her takım her takımı yenebiliyor. Salı günü çok zorlu bir Finalspor maçı oynayacağız. İstanbulspor galibiyetinin değerini arttırabilmek adına Finalspor maçını da kazanmamız gerekiyor. Şimdi en iyi şekilde Finalspor maçına hazırlanacağız. Taraftarlarımızı Salı akşamı Atatürk Spor Salonu'na bekliyoruz" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • Serkan Başar  
  30 Ocak 2017 | 03:19
  Salı Günü Herkes Salon a Gelsin Bu Takım Bu Mücadeleyle Desteği Sonuna Kadar Hakediyor..
  • GREENWHİTE  
  29 Ocak 2017 | 00:34
  Helal sana avrupalı şemso keşke futbol takımındads senin gibi td olsa eskiden tofaş simdi bizim için efsanesin
  • Yesil Bursali  
  28 Ocak 2017 | 22:49
  Sayin Baskan, Bursa BIR Osmanli sehri degil. Bir Türk Metropolüdür. Bizler Su anki Rusay Cografyasi icinde kalan ve Iran ve Cin Cografyasi icinde kalan yerlerden birleserek büyük bir Ordu kurarak Bu Gün Türkiye diye adlandirilan Kücük bir kitaya egemen olduk. Bursa Bütün Türklerin Türklerin Bahadirlarinin bulustugu yerdi akinlar icin. Selim kapasiten yetmiyor Bu taraftari yönetmek icin. Amigo Yilmaz bir Lise mezunuydu. Iki dili ( Fransizca ve Almanca) Sayin Baskan Bedavaya bilet verdigin amigolar yarin seni satar. Sana tavsiyem aylikla amigo tut. daha iyi.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR