KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Coca-Cola Akademi Ligleri başladı

08 Eylül 2012 | 12:22

0 yorum

5618 okunma

Coca-Cola Akademi Ligleri'nde bu sezon Akademi ve Elit Akademi olmak üzere iki farklı kategori yer alıyor

Elit Akademi Ligi organizasyonu yurt genelinden takımlardan oluşan gruplarda oynanacak. Her iki lig organizasyonunda da yaş kategorileri U14, U15, U16, U17 ve U18 olmak üzere belirlenirken, katılımcı kulüpler liglere tüm yaş gruplarında katılmak zorunda.Takımlarımızın mücadele edeceğ liglerde 2. hafta programı şu şekilde

                

Coca-Cola Akademi Ligleri U18 Elit Ligi 2.Hafta programı


09.09.2012 12.00                              SAMSUNSPOR - İSTANBUL BBSK

09.09.2012 12.00                              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - KAYSERİSPOR               

09.09.2012 12.00                              BURSASPOR - BOLUSPOR

09.09.2012 13.00                              DARDANELSPOR A.Ş. - ANKARASPOR A.Ş. 

09.09.2012 15.00                              BUCASPOR - KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPO

09.09.2012 15.00                              GENÇLERBİRLİĞİ - ESKİŞEHİRSPOR

09.09.2012 15.00                              TURGUTLUSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.

09.09.2012 15.00                              MEDİCAL PARK ANTALYASPOR-TRABZONSPOR A.Ş.

09.09.2012 15.00                              MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.


Coca-Cola Akademi Ligleri U17 Elit Ligi 2. Hafta programı

 

09.09.2012 14.00                              İSTANBUL BBSK - SAMSUNSPOR

09.09.2012 14.00                              KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR -BUCASPOR     

09.09.2012 14.00                              BEŞİKTAŞ A.Ş. - TURGUTLUSPOR            

09.09.2012 14.00                              TRABZONSPOR A.Ş. - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR

09.09.2012 14.00                              FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ

09.09.2012 14.00                              BOLUSPOR - BURSASPOR           

09.09.2012 14.00                              ANKARASPOR A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.         

09.09.2012 16.00                              KAYSERİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.               

09.09.2012 16.00                              ESKİŞEHİRSPOR – GENÇLERBİRLİĞİ

 

 Coca-Cola Akademi Ligleri U16 Elit Ligi 2. Hafta programı


09.09.2012 12.00                              İSTANBUL BBSK - SAMSUNSPOR

09.09.2012 12.00                              KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - BUCASPOR   

09.09.2012 12.00                              BEŞİKTAŞ A.Ş. - TURGUTLUSPOR            

09.09.2012 12.00                              TRABZONSPOR A.Ş. - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR

09.09.2012 12.00                              FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ

09.09.2012 12.00                              BOLUSPOR - BURSASPOR        

09.09.2012 12.00                              ANKARASPOR A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.         

09.09.2012 14.00                              KAYSERİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.               

09.09.2012 14.00                              ESKİŞEHİRSPOR – GENÇLERBİRLİĞİ

                                                                                                                           

 Coca-Cola Akademi Ligleri U15 Elit Ligi 2012-2013 2. Hafta programı

 

08.09.2012 13.45                              SAMSUNSPOR - İSTANBUL BBSK            

08.09.2012 13.45                              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - KAYSERİSPOR

08.09.2012 13.45                              BURSASPOR - BOLUSPOR           

08.09.2012 13.45                              DARDANELSPOR A.Ş. - ANKARASPOR A.Ş. Detaylar

08.09.2012 15.45                              BUCASPOR - KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR   

08.09.2012 15.45                              GENÇLERBİRLİĞİ - ESKİŞEHİRSPOR         

08.09.2012 15.45                              TURGUTLUSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.            

08.09.2012 15.45                              MEDİCAL PARK ANTALYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.

08.09.2012 15.45                              MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.

Coca-Cola Akademi Ligleri U14 Elit Ligi 2012-2013 Sezonu 2. Hafta programı


08.09.2012 12.00                              SAMSUNSPOR - İSTANBUL BBSK

08.09.2012 12.00                              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - KAYSERİSPOR               

08.09.2012 12.00                              BURSASPOR - BOLUSPOR           

08.09.2012 12.00                              DARDANELSPOR A.Ş. - ANKARASPOR A.Ş.         

08.09.2012 14.00                              BUCASPOR - KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR   

08.09.2012 14.00                              GENÇLERBİRLİĞİ - ESKİŞEHİRSPOR         

08.09.2012 14.00                              TURGUTLUSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.

08.09.2012 14.00                              MEDİCAL PARK ANTALYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.

08.09.2012 14.00                              MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.


 Bütün katagorilerdeki  takımlarımıza başarılar dileriz.


 Teksas.org


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR