KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Çalışmaya devam etmeliyiz"

02 Mart 2018 | 23:19

8 yorum

9911 okunma

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen, 1-0’lık galibiyetimizle sonuçlanan Kayserispor maçını değerlendirdi.

Le Guen, "Hayal kırıklığı yaşamıyorum, mutluyum bu akşam. Uzun zaman olmuştu. Öncelikle oyuncularım için mutluyum, hak ettiler bu akşam galip gelmeyi... Çok çalıştılar, eleştirilere, yaşananlara rağmen başları dik bir şekilde devam ettiler. Yalnız tek bir maç kazandık,mütevaziliğimizi koruyup çalışmaya devam etmeliyiz" dedi.

"Özlüce'de kapıların kapandığı bir hafta içinde neler yaşandı ve bu takıma nasıl sirayet etti? sorusuna Le Guen, "Malatya maçı ile ilgili düşüncelerimin hala arkasındayım. İkincisi bilirsiniz ki biz teknik direktörler belli bir yere kadar nüfus edebiliriz. Anahtar oyuncuların elindedir. Onlar ortaya ne koyarsa o gözükür sahada. Şunu kabul etmeliyiz ki onların kapıları açabilme özellikle bizim için önemli oluyor. Mesela böyle bir Jires'i bu haliyle görmek çok önemli. Shehu'yu söyleyebilirim. Geldiğin günden beri katkı vermeye çalışıyor. Oyuncularıma teşekkür ediyorum, bu onların eseri. Birlik oldular. Bu çok önemliydi" yanıtını verdi.

"Son bir haftada en fazla eleştiriyi siz aldınız, bu bir haftayı siz nasıl geçirdiniz? şeklindeki bir soruyu Le Guen, "Çalıştım. Her zamanki gibi çalıştım. Eleştiriler tabi ki her zaman önemlidir. Ama benim oyuncularımla ilişkilerimden daha önemli değil. Eğer hatırlarsanız sezon başında taraftarımız beni yanlarına çağırdığında ben belli bir mesafeye kadar gitmiştim. Çünkü teknik adamlar ve taraftarlar arasındaki ilişki hassas bir ilişkidir. Ben de bunu biliyorum. Yeri geldiğinde insanlar bana ilgi göstermişti ama o zaman maç kaybetmemiştik. İnsanlar bir teknik adam geldiğinde hayal kurmaya başlıyorlar, belki şampiyon yaparsınız diye bekliyorlar. İşte tam da bu yüzden fazla yaklaşmadım. Bu ihtimalleri de düşünerek. Bir maç kazandığımızda çok iyi hissetmek ya da bir maç kaybedildiğinde çok kötü hissetmek bunlar çok iyi hisler değil. Her zaman soğukkanlı olmak gerekiyor" şeklinde cevapladı.

 Bursaspor.org.tr

  • Murat Dal  
  07 Mart 2018 | 15:16
  rıdvan cimen haklıdır.
  • Meskenli Okan  
  06 Mart 2018 | 01:12
  ( Rıdvan Çimen ) Yaptığın yorumlara 6 aydır uyuz oluyorum. Bazı yerlerde dayanamayıp yoruma sana kontra birşeyler de yazıyordum. Ama o öpülesi ellerin bu kez tamamen takımın tek sıkıntısını yazmış. Bunu kimse görmüyor mu arkadaş ya ? Resmen çocuk gibi elma şekeri verip kandırıyorlar bizleri...

  Ha şunları da söylemeden edemeyeceğim, '' ŞAMPİYON BursasporLULAR '' iyi okusun.

  Güzel kardeşlerim, biz bu takımı 1. ligde de destekledik. Amatöre düşse yine destekleriz. Herkes bi kendini sorgulasın, BÜYÜK Bursaspor TARAFTARI ahkam keser, söver eder ama... Sonunda yine o maça gider o takımı amatörde dahi destekler. Genel konuşmayayım alınan alınsın ; Bursasporun en büyük sıkıntısı ŞAMPİYONLUK SONRASI DÖNEMDE BOY GÖSTEREN TARAFTAR KİTLESİDİR.
  Arkadaşlar bi kendinizi sorgulayın, biz kimiz neyiz bi geçmişe dönün. Bursa'da bir babanın oğluna verdiği en değerli hediyedir Bursaspor AŞKI.
  Ne çabuk vazgeçer oldunuz değerlerinizden, ne çabuk arkanızı döner, küser, zarar verir oldunuz şehrimizin incisine.

  Kendi düşüncelerimle konuşuyorum en büyük suç taraftardadır. Sen nesin kardeşim, kimsin ya gidip futbolcuna saldırıyorsun ? Benim bildiğim Bursaspor TARAFTARI bir oyuncu oynamıyorsa ; birlik içinde ona gösterdiği reaksiyonla, ya o oyuncuyu adam eder, yada bir daha kadro yüzü göstermez. Ama bunu Takımımızla, Şehrimizle, Sevdiklerimizle, Tribün kardeşlerimizle birbirimize düşerek değil. Taraftar olarak, birlik olarak, hep bir ağızdan usulünce yaparsak başarabiliriz.
  Futbolcu diyorsun profesyonel olmalı diyorsun. Kardeşim sen " Taraftarım, En İyi Taraftar grubuyum '' diyorsun ya. Hiç bakıyormusun kendine ben ne yapıyorum diye ? O insanların mesleği bu adam gider başka takımda oynar, saygı duyacaksın. Ertuğrul Sağlam ; Sana hiç tatmadığın, belki de bir daha hiç tadamayacağın hisleri tattırdı. Ne yaptın ? Adamı bezdirdin. Harun Tekin; Benim için 4 Yıldır Türkiyenin En iyi kalecisi bu adam. Tek başına kaç tane maç kurtardı bu çocuk be. Yaptıklarınızı biliyorsunuz. Bakın Batalla ' nın açıklamalarınada biraz utanın kendinizden. Biz Bu değiliz kardeşim. Herkes nereden geldiğini, ne olduğunu, hatırlasın biraz. Kendimize çekidüzen verelim lütfen. Ben çocuğumu önce renklere, atmosfere, taraftara aşık etmeliyim ki takımı zaten kendiliğinden sevsin.

  Gelelim çözüme ; Ali Ay Gidecek kardeşim. ( He yerine daha iyisi gelir veye gelmez bilemem. Ancak bu adam uğraşıyor da kör değiliz görüyoruz, futbol bilgisi olmayan, vizyonsuz bir vatandaş. ) İlk işimiz bu olmalı.

  Halihazırdaki kadroda elle tutulacak maksimum 6-7 tane adam var. Gerisini göndereceksin 3 e 5 e bakma. Gerekirse karşılıklı fesih et.

  Yerine altyapımızda bulunan, o formayı giymenin hayallerini kuran, gözleri parlayan evlatları al. G*tunu toparlayınca ihtiyac duyduğun bölgeleri güçlendirirsin. Hem ülke futboluna adam kazandırmış olursun. Kâr da edersin.
  He kötü sonuçlar alacaksak da alalım. En azından mücadele eder bu çocuklar. Koşarlar, çarpışırlar, savaşırlar. 1 alır, 2 alır bilemedin 3 alırlar. Ağaç yaşken eğilir. 4. de o evlatlar ne yapar eder o taraftara kendini affettirir. Her hafta üstüne koyarak mücadele eder. Emin olun bu ruhsuzlardan 10 gömlek iyi mücadele ederler.

  Gelelim hocaya ; Hocanın son zamanlarda aşırı hataları var. Arkadaşım bu takımı geriye yaslanmış biçimde oynatma !!! Olmayacak maçlarda olmayacak adamları denemeye çalışma !! İdmanında bireyselliği biraz yüksek tut adamları orda gör. Çok lazımsa alt yapınla, yedeklerinle, pilot takımınla özel maç düzenle.
  Oyunu okuyorsun, çok başarılı ve yeteneklisin. Aslında bizim için biçilmiş kaftansında ilk 3-4 haftaydı bunlar be hoca. Ne oldu da birden dengen bozuldu ? Seni araştıran takip eden adam zaten senin potansiyeline bi laf söyleyemez de az Teknik Adamlığını konuştur gözünü seveyim. Patron sensin. İstemesini de almasını da bileceksin. Sen daha oyuncuya söz geçiremezken başkandan nasıl birşeyler talep edeceksin. Acilen toparlamalı yahut zarar vermeden bizden uzaklaşmalı...

  Bunları yaptığımız zaman. Bursaspor DEĞİL. Bursa DAHİ DEĞİŞİM GÖSTERECEK EMİN OLUN.

  Tekrardan ellerine Sağlık Rıdvan Çimen

  Bu yorumuma herkes istediği eleştiriyi yapmakta özgür, lütfen de yapın. Çekinmeyin, konuşun, birlik olun. Benim göremediğimi, anlayamadığımı, bilmediğimi siz, sizinkileri ise başka bi kardeşimiz görür. Çatlaklar, patlaklar neredeyse de düzeltilir...

  Umarım Teksas.Org adminimiz uygun bulur ve yayınlar.
  Hadi kalın sağlıcakla.
  • Bevler  
  05 Mart 2018 | 20:17
  Ridvan çimen ne çok şey biliyomussun sen. Gel bari sen başkan ol hatta başbakan yok yok cumhurbaşkanı bile olursun davulun sesi uzak hoş gelir derler seninki de o misali.
  • YETER  
  04 Mart 2018 | 21:26
  Daha yüksek sesle YÖNETİM İSTİFA
  • Erkan Sayanoğlu  
  03 Mart 2018 | 14:55
  Oynanan futbol bana teselli verdi.Osmanlı maçında galibiyet alırsak eski havamızı yakalarız.Negatif düşünenler kendilerine zarar verir.
  • Ridvan Cimen  
  03 Mart 2018 | 09:49
  -3
  sg le guen ! sayin liberal mesyo !

  beni bilen bilir... sene basindan beridir afrikali oyuncularla takimi doldurmanin hata oldugunu yazip durdum. goren goz var! bize belluschi ayari bir 8 numara gerekli diye ozellikle Arjantin futbolundan gelme!

  dun shesu mesu deniliyor ama ... golun pasini veren Batalla. Bu pasi 10 numara pozisyonunda oynarken vermedi. 8 numara pozisyonunda oynarken verdi!

  agu + badu + shesu toplasan bir Belluschi etmiyorlar! benim gorusum bu takimi arjantin + alman karmasi bir gobek ve alman italyan karmasi bir defans anlayisi entegre edilmeli.

  bu ligde disiplinli takim kazanir. disiplin icin de alman hoca sart!

  o kadar gazete var ! hic biri batallayi yazmamislar! sheysu , kembo vs yazmislar. ulan kembo bir ara kendine calim atiyordu. hele 84. dakikada topu kaptirdilar ve sow ve kembo efendi rakip ceza alaninin sag tarafinda geri kosmaktan aciz izliyorlardi gelisen kayseri atagini!

  kimse kusura bakmasin sow muslumanlik yapiyor diye millet ses etmiyor adamlik madamlik vs salliyor ama! o gobek ile is yapmayacagi kesin olan adamin bizden 800.000 euro istemesi 6 ay icin ! vallahi haram para dir! kimse goz boyanmasin bakmasin.

  ertugrulu da elestiriyorum diye sampiyonluk sonrasi ... millet "namazinda niyazinda" vs diyerek korumaya calisiyordu ki ertugrul fetocu idi vakti zamaninda. neyse ...

  diyecegim : elde ne var ne yok satilsin ucuz fiyattan. sheysu, batalla , aziz, harun haricindeki 11 satilsin komple. su takima orta seviye alman, arajntin ve italyan karmasi ve alt yapi entegreleri ile sampiyonluga oynayacak bir takim cikartilabiliriz.

  2013 yilinda hikmet karaman neredeyse 16 yasindan olma Bursaspor ile genclerbirligi macina cikarmisti takimi. 2-0 kazanmistik. agu badu bunlar cop! alico miyonlarca lira para kaldirdi bunlarin uzerinden....

  son olarak : YONETIM ISTIFA !
  • YesilBursali  
  03 Mart 2018 | 05:49
  -6
  Sayin hOCA;ALI AY SENI BIR KURBAN OLARAK SECTI! O BursasporLU DAHI DEGIL! SENDEDEGILSIN! MUSTAFANIN HIC BIR LAF)NI DINLEMEDIGIN ICIN BU HALE DÜSTÜN!BASLARDA NE KADAR KIBIRLIYDIN ! SIMDI ISE NASIL KACACAGIM DIYORSUN! ADAM OSAYDIN KESKE! BU ARADA BIR SEY DUYDUM; GS YI ALAMAYAN CINLILER BursaYA DEMIR ATMIS; ALI AYA IYI BIR CUKKA VERMISLER! DILIN KEMUIGI YOK!
  • Earsyg  
  02 Mart 2018 | 23:58
  Maç sonu taraftarlar yönetim istifa diye bağırırken ardından başkan taraftara o.... Çocuklari demiş protokol tribününde baya bir kisi duymuş bu küfürü. Bu başkan yarın s...ktir edilmelidir bu kulupten! Sen kimsin taraftara kufur ediyosun lan it

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR