KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bursaspor'u hak ettiği yere getireceğiz"

23 Mart 2018 | 18:04

1 yorum

6402 okunma

Başarılı futbolcumuz Christian Chagas Tarouco, antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Tecrübeli futbolcumuz Titi, "Şampiyon olmuş bir takımda beklentilerin yüksek olması normal. İstenilen sonuçlar gelmeyince de baskı oluyor. Lig sonuna kadar daha fazla puan alıp, Bursaspor'u hak ettiği yere getireceğiz" dedi ve sözlerin şöyle sürdürdü.

"Bursaspor'un oyuncusuysanız her zaman kazanmak için oynar ve ona göre hazırlanırsınız. Ligde zor bir dönemden geçtik ama iyi döneme gireceğimizi düşünüyorum. Sivasspor gibi zor bir takımı yendik. Bundan sonra daha iyi olacağına inanıyorum.

Daha önce ligde şampiyon olmuş bir takımın formasını giydiğiniz zaman ve istenilen sonuçları alamadığınız zaman baskı olur. Her zaman bu olur. Yüksek kaliteli bir ekibe sahibiz. Bu da beklentileri yükseltiyor. Ligin sonuna kadar daha fazla puan alacağımıza ve Bursaspor'u hak ettiği yere getireceğimize inanıyoruz.

Kendi evimizde iyi maçlar çıkartıyoruz. Ama deplasman performansımızın gelişmeye ihtiyacı var. Gelişmemiz için elimizden geleni yapıyoruz ve içerdeki performansımızı dışarda da kazanmamız lazım.

Kendi evimizde yaptığımız şeyler deplasmanda da yapmalıyız. Antalyaspor'la çok önemli maça çıkacağız. Bunun için de gereken hazırlığı yapıp, gerekenleri yapmamız lazım.

6-7 aydır Bursaspor forması giyiyorum. Kendimi yuvamda gibi hissediyorum. Arkadaşlarımla sağlıklı bir ilişkim var. Hocamla da öyle. Birçok şampiyonluk yaşamış bir hoca. Ligde böyle bir hocaya sahip olmak önemli."

Titi, parasal konularla ilgili soruyan soruya ise şu cevabı verdi: "Bu bizim çözebileceğimiz konu değil. Biz saha içine odaklanıyoruz ve saha içinde yapılması gerekeni yapıyoruz. Onun dışındaki problemler bizim işimiz değil, bizler futbolcularız. Bizi ilgilendirmez" dedi.

 Bursaspor.org.tr

    • BLACK CROCODİLE  
    24 Mart 2018 | 23:58
    GİTME YALVARIRIM YALNIZ KOYMA BİZİ BATALLA DÜNYALAR YETENEKLİSİ BİRİCİK BATALLA....

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR