KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bursaspor yıldızları yönetemiyor"

04 Aralık 2012 | 12:21

29 yorum

10309 okunma

Başkan Yazıcı'dan Antalya'da çalışmak için izin aldığını belirten Ozan, kendisine yapılanlardan sonra Bursaspor'a geri dönüşünün mümkün olmadığını söyledi.

Ankara'daki Elazığspor maçında Sebastian Pinto ile tartışan, Sivas deplasmanında da Gökçek Vederson'la karşılaşma sırasında neredeyse yumruklaşmaya gidecek kavgaya tutuşan Ozan İpek, 15 Ekim'de yönetim kurulu kararıyla 200 bin lira para cezası verilerek kadro dışı bırakılmıştı.

Vakıfköy'e gönderilen, ancak rapor alıp memleketi Antalya'ya ailesinin yanına giden yıldız futbolcuyla çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Antalya'da bulduğumuz Ozan İpek, Olay Spor ekibinin sorularına içtenlikle yanıt verirken çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'BÖYLE CEZA TARİHTE YOK'

Ozan İpek, Bursa'da antrenmanlara çıkmadığı gerekçesiyle noter tespiti yapılmasına karşın Başkan İbrahim Yazıcı'dan izin aldığını ifade etti. Pinto ve Vederson ile arasında soğukluk olduğunu, kadro dışı kalmasının ise kendisini şaşırtmadığını söyledi.

Yapılan yanlışları kabul etmeyen bir kişiliğe sahip olduğunu, takımdan gitmek için bu tür olaylar çıkarmadığını vurgulayan Ozan, "Bazı şeyler üst üste geldi. Bana verilen ceza tarihte yok. Ertuğrul Hoca ile 4 yılda en fazla 5 kez konuşmuşuzdur. Bu saatten sonra geri dönemem. Taraftarımıza bana gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Takımı yalnız bırakmasınlar" dedi.

Vakıfköy'de çalışman gerekirken, sen Antalya'dasın. Verilen para cezasının artmasından endişe etmiyor musun?

"Hayır, yok öyle bir şey yok. Ben genelde rahatsızlığım nedeniyle rapor aldım.Çalışmalarımı ailemin yanında Antalya'da sürdürüyorum. Şu anda zaten Başkan İbrahim Yazıcı'dan izinliyim."

Önce Pinto, ardından son Sivas maçında Vederson ile bir diyaloğun oldu. Olaylar nasıl gelişti, bir de senden dinleyelim.

"İki olayda saha içinde olan şeylerdi. Belki gerçekti, belki de kendi kafamda kurduğum olaylardı. Pinto ile de Vederson'la da antrenmanlarda ve maçlarda aramızda soğukluk vardı. Sivas'taki maçta topu kaybettikten sonra Pinto bana el, kol hareketi yaptı ve birşeyler söyledi. Ama yalan olmasın ne söylediğini duymadım. Sonra bende üstüne yürüdüm olay o. Yani soyunma odasında falan hiç bir şey olmadı, bir şey de yapmadım yani. O gün yaşanan olay oydu. Sonra zaten Bursa'ya döndük. İzinli olduğumuz için de buraya, Antalya'ya geldim. Bursa'ya döneceğim gün ise bana kadro dışı kaldığım bildirildi."

Yaşadığın iki olaydan sonra herhangi bir kadro dışı bekliyormuydun ve kadro dışı kalman senin için sürpriz oldu mu?

"Kadro dışı kalmam çok sürpriz olmadı. Bazı şeyleri önceden hissedersiniz ya onun gibi birşeydi işte. Pinto olayından sonra Vederson olayının üst üste gelmesi biraz arayı açtı, yani benimle oyuncular arasında. Daha doğrusu Latinler arasında diyelim. O yüzden kadro dışı kalmayı bekliyordum."

Bu iki olaydan sonra senin sorunlu futbolcu olduğun ve takım içerisinde ayrımcılık yaptığın, kimseyle konuşmayıp, selam vermediğin konuşuldu.

"Öyle bir şey yok. Yapım gereği biraz soğuğum. Genelinde herkese karşı iyi olmaya çalışan biriyim ama biraz hırçınlık var işte. Bir yanlış gördüğüm zaman veya kendime göre yanlış olduğunu düşündüğüm zaman kabullenemiyorum. O yüzden biraz sivrilen biri oldum kulüp içinde. Bence asıl sesini çıkartmazsan istenmeyen adam olursun. Herhangi bir konuda birşey olduğunda susmak adamlık değildir. Takımda bir tek Latin oyuncularla problemim vardı, başka da birşey yoktu."

Takımdan ayrılmak istediğin için bu tür tartışmalara girdiğine dair yorumlar yapıldı. 'Ozan'ın hiç bunları yapmasına gerek yoktu gitmek istediğini söyleseydi daha iyi olurdu' diyenlerde oldu. Sen ayrılmak istediğin için mi bu olaylar oldu?

"Bursaspor'dan ayrılmak isteseydim gidip direkt söylerdim. Çok açık konuşan biriyim. Zaten çok açık konuştuğum için bazı şeyler başıma geliyor. Açıkça ifade ediyorum ki gitme düşüncesinde değildim. Lig devam ederken, hatta sezonun başında bile takımdan ayrılmak için böyle bir şey yapmam mümkün değil."

Ertuğrul Hoca ile görüştün mü, her hangi bir diyaloğunuz oldu mu?

"Hayır Ertuğrul Hoca'yla ne konuştum, ne de görüştüm. Kadro dışı olayından sonra kulübe de gitmedim zaten. Hiç Özlüce Tesisleri'nden içeri girmedim. Telefonla da konuşmadım, hiçbir şekilde görüşmedim."

Pinto ve Vederson olayından sonra takım içinde yabancı oyuncular arasında gruplaşma olduğu konuşuldu, böyle bir şey varmıydı, sen buna mı tepki gösterdin?

"Benim tepkim aslında o yüzden değildi. Gruplaşma olayı ayrı ama ben saha içerisinde hep birbirlerine pas veremelerine kızdım. Bu benim kuruntum da olabilir ama bazı şeylerde üst üste geldi. Bir kaç maçta bunu yaşadık. Gruplaşma mı var diye düşünmedim değil ama bu doğru mudur değil midir bilmiyorum."

1 sene önceki Mudanya'da bir gece trafik kazasına ismin karıştı, Trabzon'da maçtan sonra yine isminin karıştığı olaylar vardı. Kadro dışı kaldıktan sonra bu olaylar tekrar gündeme geldi.

"Çok saçma Bir şey. Trabzon'da maç bitti uçak kalkmadı, gece orada kaldık. Ben hocadan çok yakın arkadaşlarım Volkan ve Onur'la görüşmek için izin istedim. Evlerine gidip sabah gelecektim. Hoca kabul etmeyince "o zaman onlar gelsin" dedim. İzin verdi ve Volkan ile Onur otele geldi. Sabaha kadar oturduk. Ertesı gün maçımız yoktu, sadece ucağa binecektik. Otel odasında hani içmedikte değil. Sadece bir kaç kadeh içtik. Bu kötü Bir şey de değil. Sonuçta kendi arkadaşlarım. Maçta çok fena darbe almıştım. O gün de hava karlıydı. Hava inanılmaz soğuktu ve ayaklarımız donmuştu. Sabah kalktığımızda bileğim şiştiğini fark ettim. Ucağa binmek için havaalanına gittik. Biraz sekerek yürüyordum. Topuğumun üstüne basalıyordum. Hatta ayakkabımı giyememiştim. Bu durumu çekmeye çalışmış galiba o gazeteci. Hani içki içti de ayakta duramıyor hesabı. Menajerimiz Adil Cenkçiler de bunu görünce tepki göstermiş. Olaylar oradan başladı. Kadro dışı kalıncada yeniden gündeme getirildi."

Alkol kullanıp sigara içtiğin, gece hayatın olduğu konuşuldu, senin hakikaten düzensiz bir yaşantın mı var, yoksa böyle mi lanse ediliyor?

"Yaklaşık 4 senedir Bursa'da yaşıyorum. 4 yada 5 gece dışarı çıkmışımdır. Bunu samimiyetle söylüyorum. Nasıl gece hayatına yakıştırılıyorum anlamıyorum. Genelde evde olan bir adamım. Yapacağım şeyi de evde yaparım. Hayatta dışarı çıkmam. Kadro dışı kalmamın nedenleri olarak "takım arkadaşlarıyla kavga ediyor, disiplinsiz, özel yaşantısına dikkat etmiyor" diye lanse edilmeye çalışılıyorum. Bundan doğru değil."

'BAŞKAN CEZAYI KALDIRACAK'

Kadro dışı kalman nedeniyle kırgınlığın var mı? Yönetim seninle konuştu mu? Ertuğrul Hoca'ya kırgın mısın?

"Kadro dışı kalan biri herhalde kırılır. Kadro dışı kalmak iyi birşey değil. Yönetimden kimseyle konuşmadım. Ara sıra başkanla konuşuyorum. Benim başkana karşı hiç bir kırgınlığım yok. Gelinen bu nokta hocanın takdiri, onun düşüncesi. Bugüne kadar ne yaptıysam, o kendi içinde beni yargılamış ve böyle bir karar vermiş. Kadro dışı kaldıktan sonra ona da kötü bir şeyde demedim. Umarım verdiklerı karar her ikimiz için de hayırlı olur."

Sana verilen para cezası konusunda ne düşünüyorsun?

"Çok yüksek rakam. Araştırdık, benim aldığım ceza en yüksek alınan tarihi bir cezaymış. Bunun sebebi nedir bende bilmiyorum. Sadece futbolcunun üstüne yürümemi yoksa başka sebepler mi var? sormadım bile. Hocanın yönetime verdiği raporda neler yazıyor veya yönetimin aldığı karar ne için bilmiyorum. Cezanın yüksek olduğunu herkes söyledi. Başkanla da konuşuyoruz. Çok ılımlı bakıyor. Sadece o an alınan bir karar olarak görüyor. Verilen ceza halledilecek galiba."

Profesyonelliğin açılımı nasıl bir sey? Senin Ertuğrul Hoca'yla konuşmamanı, hocanın seninle konuşmamasını gerektiren bir durum mu var?

"Bügüne kadar Ertuğrul Hocayla sadece 4 yada 5 kez bire bir konuşmuşumdur. Profesyonellik yani galiba öyle bir şey. Herkes kendi işini yapacak. Çok fazla iletişim olmayacak. Bu durum herkese göre değişen bir şey. Kimi hoca iletişim kurarak, kimisi konuşmayarak bu işi yapıyor. Hocanın takdiri. Ona kimse bir şey diyemez. Bugüne kadar da kimse öyle bir sorun dile getirmedi. Ben bir tek Ertuğrul Hoca'yla çalıştığım için diğer teknik direktörlerin futbolcularıyla ne kadar iletişimi olduğunu bilmiyorum. Ancak o bağın kurulması gerektiğini düşünüyorum."

Bursaspor'u kafandan sildin mi, affedilmeyi bekliyormusun. Geri dönmek gibi bir umudun var mı?

"Şu ana kadar affedilmeyi bekliyordum ama artık beklemiyorum. Zaten transfer döneminin başlamasına az bir zaman kaldı. Son olaylardan sonra hayatta dönmem artık. Daha önce de söylemiştim, "dönersem sadece taraftar için dönerim" diye. Yani kulüple ilgili ne görmeyi istediğim, ne konuşmak istediğim biri var. Bu saatten sonra dönsemde zaten hiç bir şey eskisi gibi olmaz."

'BURSASPOR YILDIZLARI YÖNETEMİYOR'

Şampiyonluk döneminde Volkan, Sercan ve senin katkın büyüktü. Üçümüzde takımla bağları kopardınız. Yıldız oyuncuları Bursaspor mu yönetemiyor, yoksa sıkıntı oyuncularda mı var?

"Bence bunu Kayseri çok iyi yapıyor. Bir oyuncuyu alıp vitrine koymayı çok iyi yapıyor. Bursaspor'un bu konuda eksiğinin olduğunu söyleyebilirim. Kadro dışı kalmam maliyetime, bonservisime kısaca herşeye yansıyacak. Volkan da Sercan da öyle gitmedi mi?"

Kadro dışı kaldıktan sonra taraftarın maçlarda sana sevgi gösterileri oldu, neler hissettin?

"Gururlanıyorum tabiki. O taraftarın önünde 4 sene geçirdim ve hiç tepki almadım. Her zaman arkamdaydılar. Gittiğimde de o sesleri duymak gururlandırıyor beni."

İnternet siteleride senin Galatasaraylı olduğun konuşudu, böyle bir şey var mı?

"Her zaman söyledim. Bu muhabbet şampiyonluk senesi Fenerbahçe maçından sonra çıktı. Babam çok büyük Galatasaraylı. O maçtan sonra beni tebrik etti diye röportajda söylemiş. Öyle kaldı."

Bursaspor taraftarına mesajın var mı?

"Antalya maçında çok iyiydiler. Her maçta tribünleri öyle doldursunlar. Onlar olduğu zaman takım başka oynuyor. Gerçi o gün galibiyet olmadı ama onların desteği olduğu sürece bu takım tepeden inmez."

Transferinle ilgili son bilgileri bizimle paylaşır mısın?

"Şuan hangi takıma gideceğime dair bir karar vermedim. Menajerim bir çok takımla konuşuyor. En çok isteyen kulüplerin Kasımpaşa ve Trabzonspor olduğunu biliyorum. Zaten 3 hafta var. bekleyip hep beraber göreceğiz."

 Olay Gazetesi

  • alp  
  06 Aralık 2012 | 04:15
  alkol+sigara+uyumsuzluk=OZAN ama yinede seviyoruz seni BursaLI OZAN hataları azıcık kendinde ara.
  • Vedat Akcakoca  
  05 Aralık 2012 | 17:03
  bur1sa sana sesleniyorum ozanida, sercanida volkanida, ali tandoganida, Turgay bahadir sampiyon takimi hoca Samet Aybabadir. Eger biraz sabirli olsaydik. Samet Aybaba bu takimla bir degil bir cok sampiyonluklar yasatirdi. Bunu idrak edemiyorsunuz. Bakin besiktasa borc girtlaga kadar. Bu size bir sey hatirlatmiyormu? 60 milyon yeni lira borclu idi Bursaspor. Simdi kasasinda parasi olan Tek takim. Türkiye liglerinde. Dünya geneline vur kasasi arti veren bir kac kulüpten biri. Bunun mimari Ertugrul Saglam degil bunu idrak et. Bunun mimari Sayin Yazici ve Eski hocamiz Samet Aybaba. Egerki bir sezon Samet hocayi dinleyip sabiretseydik Samet istifa, Yönetim istafa diye bagirmasaydik. Sametin Besiktasta bir kac ayda basardigini biz bir sezonda basaracaktik. Ama gercek bir basari, yikilamaz bir basari olacakti. Ben diyorum ki ertugrul hoca sametin mirasini yedi. Miras bitti küme düsmeye oynuyoruz. En büyük hata bizlerde. Ertugrula verdiginiz kredinin onda birini samet e gösterseydiniz. Ismi duyulmamis oyuncularimiz, Avrupanin transfer listelerini alt üst ediyordu. KIdrak edemiyorsunuz ki. Bagirdiniz ses getirecek transfer alin size transfer. 5 milyonluk bangura, 500 binlik pintonun gol sayisina erisememis, Alin size o amerikali zenci, Simdi tranfer yildizi avrupada. Saglam hocanin hedefi degil Bursaspor, sadece Bursasporumuzu bir arac olarak kullaniyor. Takimdan yolladiklari aglayarak gitti. Yüca Allahtan diliyorum ki onuda aglatarak gönderirler.
  • Yeşil Timsah  
  05 Aralık 2012 | 14:45
  Beyler şunu unutmayın ki E.hoca sevapları ve günahları ile takımı şampiyonda yapmış olsa bjk jmn.ki kara iboların terlik kavgasından bile yenik düştü.Hizmet verdiği takımlarda maalesef futbolcular arasındaki KRİZİ yönetemiyor.Bu da gösteriyor bir futbolcu sivrildimi önüne geçmek için kendi kaprislerinden dem vuruyor.Örnek:Ozan ve Tague vakıfta paslandı.Değerlerini sıfıra indirdiniz.Kulubün paralarına yazık.
  • ersell  
  05 Aralık 2012 | 11:55
  ulan en sevdiğim adamdın be sen iyi oynadığında ayrı bi gurur yapardım başka takımı tutan arkadaşlarıma,çoğu formayıalıp arkasına 20 numara 33 numara yazdırdık hep ah be ozan ah
  • bucalı  
  05 Aralık 2012 | 08:14
  uygun fiyata satın gitsin..bangurayıda ne yaparsanız yapın..hatta burdan banguraya sesleniyorum,bizim yönetimin seni gendereceği falan yok ,sen istifa et git bari
  • Timsah Arena  
  05 Aralık 2012 | 02:27
  timsah arena bitmek üzere o stadda Bursaspor forması ile oynamak paha biçilemez bir duygu olsa gerek bu şansını kaybediyosun ozan hatta kaybettin keşke böyle olmasaydı ama artık yapcak bişey yok daha fazla konuşup kendine ve Bursaspora daha fazla zarar verme başarılar sana
  • ünitimsah  
  05 Aralık 2012 | 02:23
  Bursaspordan kimsenin yüzünü görmek veya konuşmak istemiyorum ne demek ozan ? ozana destek verenlere şaşıyorum kendini Bursasporun üstünde gören artist bir oyuncuyu 1.2 sene sonra 90 kilo olmuş ve bank asyada oynuyo iken görürüz ozanı
  • bur1sa  
  04 Aralık 2012 | 23:44
  -3
  Ya bu adamı hala destek verenlere seslenıyorum. Kım bu adam 2. Ligde adını kımse bılmıyorken bız bu adamı piyasaya surduk cınconlu adamdan ne beklıyosunuz . Hocaya laf edenler şunu gözden kacırmayın k. Paşa acık cek verdı ama adam bızı satmadı şımdı kım bu takımı daha çok sevıyo soylermısınız .
  • tuncay bezirgan  
  04 Aralık 2012 | 22:39
  -1
  kimi taparcasına sevdıysek gotu kalktı bırakıp gıttı bızı he gıdenlerın yerı dolmadımı elbette doldu kımse olmasada cokta tın amatore dusse gene bırtane Bursaspor sende gıt ozan krdeşim dönme sakın ama unutma okan ı unutma sercan ı unutma volkanı bırgun pişman olacağın açıklamalrda yapma gıderken
  • Zafer Mh Li  
  04 Aralık 2012 | 21:03
  Ozan İPEK : Seni severdim. Dönmeni de isterdim. Ama bu açıklaman beni rahatsız etti !
  Bursaspor'a Hayatta Dönmezmiş.
  Sen kimsin ?
  Hiç Kimse Bursaspor'dan Üstün Değildir. Katkıların İçin Teşekkürler. Yeni Takımında Başarılar.
  Unutma Seni OZAN İPEK Yapan Bursaspor'dur !
  • vay be  
  04 Aralık 2012 | 20:15
  sayın hocanıza nedendir bilinmez dil uzattırmıyorsunuz,sonsuza kadar diyorsunuz,,,,ama sizi ilk kez şampiyon yapan kadrodaki tüm oyuncuları anında silip tüüü kaka yapıyorsunuz bu mudur delikanlılık yazıklar olsun be...
  • artist  
  04 Aralık 2012 | 20:10
  sercan ARTİST, volkan ARTİST,ozan ARTİST,ergiç,ali tandoğan,hüseyin çimşir,mustafa keçeli,stepanov,bekir ozan,muhammed demir,turgay,zapo,i.haktan,tuna,veli,krita,yenal ,ivankov ARTİST,taraftar maça gelmiyor ARTİSTTTT.....tek adam sayın hocanız öylemiii..ya beyler kimse kusursuz değildir,,tövbe haşaaa PEYRAMBER değiller,,ama bi tek sayın hocanız sa adam olan vay anam vayyyyyyyy...
  • muhammed  
  04 Aralık 2012 | 19:31
  siz hala gidenler diyosunuz bu adam ne sercan ne volkan öyle olsaydı zaten bu güne kadar giderdi ertuğrul sağlam içki içen herkesi sevmiyor bu adamında yollanma sebebi bu ergiç neden yollandı sanıyorsunuz metaryalist olduğu için k.bakmayın ama kulup tarikat gibi yönetiliyo bokunu çıkardılar artık nereye kadar gider blmiyorum ama bu kulupden ilk yol alması gereken adam ertuğrul sağlam hacı ertuğrul olmakla kulup yönetilmiyo... HERŞEYE RAĞMEN SAĞOL OZAN GERÇEK TARAFTAR SENİN ARKANDA YOLUN AÇIK OLSUN
  • Vedat Akcakoca  
  04 Aralık 2012 | 19:08
  Seni Vedersonla karsi karsiya getirenin, ...,,, Yillarca vedersonun aciklarini kapamaya calisirken sen tüü kaka oldun. Senin üüzerine vedersonu yollayanin da..,,, Siz üc gencecik fidan bizi sampiyon yaptiniz. saniyorum ki bizi sampiyon yaptiginiz icin sizin ücünüzden intikam aliniyor. Ben Ertugrul Saglamin Bursaya ve Bursaspora bu dakikalardan yarar getirecegine inanmiyorum, Ama zarar verdigine inaniyorum. Sayin Baskanimizin bu konuya aciklik getirmesini; Ertugrul Saglamla kafa kafaya verip istifa müessesini calistirmasini ümit ediyorum.
  • ŞİPTAR...  
  04 Aralık 2012 | 18:24
  -1
  BU ADAM HALA KENDİNİ YILDIZ SANIYO YAZIK COK YAZIK...
  • avrupa  
  04 Aralık 2012 | 16:31
  siz ölene kadar sonsuza kadar e.s deyin..adam beyanat veriyor avrupada takım çalıştırmak istiyorum diyeee..sizde burda hala onu savunun ..yarın sizi bırakıp gittiğinde sonsuzluğun neresi olduğunu buradan size soracağımmm..cevabınızı şimdiden hazırlayın...asıl olan kişiler değil 01.06.*1963 tarihinde kurulan beş yıldızlı armanın altında olabilmektir...eğer onu başarırsak büyük oluruz...anlayanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
  • !!!!  
  04 Aralık 2012 | 16:24
  anlaşıldı yine hocanızı savunacaksınız...hocanız 45,ozan 25 yaşında diyelim.marifet o futbol birikimi ve tecrübeyle ve 20 yaş farkın getirdiği olgunlukla bu işi çözmekti. melo, rierayı soyunma odasına kilitleyip dövdü ama fatih terim 2 oyuncusunuda sevk ve idare edebildi..ne oldu cincon şampiyon oldu..ertesi sene ne oldu o 2 futbolcu şuan yine aynı takımda ilk 11 de forma giyiyor...kırıp dökmek çok kolay..ozanı yolladın bitti gitti.evet hataları var..ama sen büyük hoca olsaydın E.S. VE KULÜBÜN MENFFATİ DOĞRULTUSUNDA GEREKENLERİ YAPABİLSEYDİN ZATEN BİZ ŞUAN BU DURUMDA OLMAZDIK.SENİN DÜŞÜNDÜĞÜN TEK ŞEY KENDİ MENFAATİN..Bİ TEK ONDA ÇOK BAŞARILISIN..KOCAMAN TEBRİKLER SANAAAA e.s...
  • teXasmumu  
  04 Aralık 2012 | 16:20
  şampiyonluk senesini hatırlayın... sercan ozan volkan batalla bizim yıldızlarımızdı.. şimdi yorum yapanları okuyorumda o günleri çoktan unutmuşlar... bu çocuklar bi egemen gibi ayrılmadı bu takımdan bizi satmadı bu oyuncuları yönetim gönderdi ertuğrul sağlam gönderdi bu güne kadarda biz taraftarlar ve Bursaspor kulübüyle ilgili hiçbir zaman kötü bişi söylemediler.... hepsi bi başarısızlıktan sonra işte başarısızlığın sebebi bunlardır denerek gönderildi... hee ayrılık zamanıda gelmişti o ayrı şimdide ozanla ayrılık zamanı geldi ama bize verdikleri emekleri unutmamak lazım yolunuz açık olsun vefalı taraftar hiç birzaman sizi unutmıcaktır...
  • sevk idare  
  04 Aralık 2012 | 16:17
  11
  Şampiyon olan ve ondan sonraki seneler şampiyonluğa oynayan kulüplerin transfer politikalarını bir gözden geçirin.adamlar sadece eksik olan yerlerini tespit edip iskelet kadrolarını bozmadan bir sonraki sezona hazırlanıyorlar.ve başarı takım birlikteliği,birbirini iyi tanıyan oyuncular ve teknik kadroyla devam ediyor..bir arkadaşın dediği gibi şampiyon kadrodan 25 oyuncunun 22 si kadroda yoksa!!!!!! Ya bu hoca yada bu yönetim bu işi bilmiyor...sondan bir önceki yıldız ozan da gitti.kaldı küçük dev adam batalla...ya oda giderse???????Sonrası ne olacakkkk..
  • salih beyoglu  
  04 Aralık 2012 | 16:09
  ozan yasananlari en iyi sen bilirsin cunku sen yasadin bunlari, burda bize yazmak kolaydir, Bursaspora verdiklerinden dolayi tesekkur ediyorum.seni de anlayabiliyorum. bahtin acik olsun, ecnzbilerle calismanin ne oldugunu ben iyi bilirim onlar oyle sinsi ve profesyoneldir ki su ustune cikmasini iyi bilirler, bosver bu saatten sonra baska bir takimda basarilarini diliyorum.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR