KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bursaspor çok büyük bir iş başardı"

15 Kasım 2012 | 17:12

1 yorum

7398 okunma

Danimarkalı Teknik Direktör Sepp Piontek, Bursaspor kulübünün resmi televizyonuna verdiği röportajda, 'Bursaspor şampiyon olarak çok büyük bir iş başardı' dedi.

Türkiye- Danimarka karşılaşmasını izlemek için dün İstanbul'a gelen Sepp Piontek, Bursaspor kulübünün resmi televizyonuna da röportaj verdi. Bursaspor eski teknik direktörü Sepp Piontek, Bursaspor'un şampiyonluğunun kendisini çok mutlu ettiğini ve Bursaspor'un büyük bir iş başardığını söyledi. "Bu aynı zamanda Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın olduğu yerde, büyük bir sürprizdi. Ertuğrul Sağlam çok iyi arkadaşım" diye konuştu.

BENİM ZAMANIMDA BÖYLE DEĞİLDİ

Görev yaptığı dönemde Bursaspor'da başkan değişikleri olduğunu, bu yüzden de iyi çalışamadığını ifade eden Piontek, "Bursa her zaman herkesi şaşırtabilir ve her zaman zirveye oynayabilir. Bursa'yı tabii ki özlüyorum. Yılda 2 kez Türkiye'ye geliyorum, fırsat buldukça Bursa'ya geliyorum. Bursaspor taraftarı şampiyonluğu başardı gelecekte de başarabilir, buna inansınlar ve bu doğrultuda takımlarını desteklesinler" diye konuştu.

 

    • SİPTAR...  
    15 Kasım 2012 | 23:41
    Adamın dibi PİONTEK...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR