KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bursa şehri çok güzel"

17 Temmuz 2014 | 14:23

2 yorum

6568 okunma

FC Chikhura Sachkhere Başkanı Nugzar Dekanoidze ve Yönetim Kurulu üyeleri, bugün Özlüce Tesislerimizi ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Başkanımız Recep Bölükbaşı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nejat Çölek, Ali Büyükkurt, Enver Kumova, Nihat Akınoğlu, Kemal Kirevetözen ve Alper Tunga Çevik hazır bulundurlar.

Başkanımız Recep Bölükbaşı Özlüce Tesisileri'ne gelen kafileye tesislerimizi gezdirdi.

Nugzar Dekanoidze: "Bursa şehri çok güzel"

FC Chikhura Sachkhere Başkanı Nugzar Dekanoidze ziyaret esnasında yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Bugün burada tesislerinize geldik, ayağımızın uğurlu gelmesini temenni ediyorum. Bursa şehri çok büyük bir şehir, çok insan yaşıyor. Çok güzel bir atmosfere sahip olan bir şehir. Yeni stadyumunuz hazır olduktan sonra şehir daha da güzel olacak. Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetimine de başarılar diliyorum. Umarım daha güzel başarılara imza atarlar. Bursaspor'u daha güzel yerlere getirirler. Müzenizde gördüğümüz Süper Lig Şampiyonluk kupasının ikincisini Bursaspor'a getirmenizi diliyorum. Sizin gelişinizde umarım bize uğurlu gelir. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim."

Recep Bölükbaşı: "Futbolun dışında da dostuz"

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise sporun dışında da güzel bir dostluk oluştuğunu vurguladı ve şunları söyledi; "Başkan ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Gerçekten sporun dışında çok güzel bir dostluk kurduğumuzu düşünüyorum. Bu dostluğun uzun süre devam etmesini umuyorum. Spor ve sonuçlar gelip geçicidir kalıcı olan kurulan dostluklardır. Sizin tesislerimizde ağırlamaktan ben ve yönetim kurulum olarak çok onur duyduk. Futbolun dışında da her zaman dostuz, Bursa'mıza ve tesislerimize her zaman bekleriz. Yeni stadyumumuzun açılışında da sizleri davet ediyorum. Açılış yaklaştığında gerekli daveti yapacağız. Bu akşam oynayacağımız müsabakada da centilmenliğin ön planda olmasını diliyorum."

 Bursaspor.org.tr

  • Çavuş  
  17 Temmuz 2014 | 20:05
  Görmek istediğimiz tablolar.. İnşallah hem kardeşlik hem de Bursaspor'umuz kazanır :)
  • nokta  
  17 Temmuz 2014 | 15:25
  hiç kaçarınız yok bugün başkan:d 1 yılın acısını çıkartıcaz, çıkartmalıyız...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR