KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bu yıl biraz daha tecrübeliyiz"

03 Temmuz 2014 | 18:27

6 yorum

5978 okunma

Kaptanımız İbrahim Öztürk Özlüce Tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Kaptan İbrahim, "Bu yıl yeni bir sayfa açıyoruz" dedi.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş hakkında düşüncelerini söyleyerek sözlerine başlayan İbrahim, "Şenol hocayı tüm dünya biliyor. Kendisini kanıtlamış iyi bir teknik direktör. Onun bilgi birikimi, tecrübesine çok ihtiyacımız var. İnşallah en iyi şekilde uyum sürecini atlatıp, disiplininden faydalanırız" diye konuştu.

HEDEFE OYNAMAK ZORUNDAYIZ

Geride kalan sezonu değerlendiren ve yeni bir sayfa açtıklarını söyleyen kaptan İbrahim, "Geçtiğimiz sezon birçok şeyi yaşadık. Bunlar takımı etkiledi. En büyük sıkıntılardan biri seri yakalamaktı. Geçtiğimiz sezon bunu gerçekleştiremedik. Lig bir noktaya kadar dengeli gidiyordu ama kopma noktalarında kendi lehimize çeviremedik. Beklemediğimiz, hedeflemediğimiz noktada bitirdik. Bu bizim için büyük bir ders oldu. Bu yıl biraz daha tecrübeliyiz. Yeni gelen arkadaşlarımız da ciddi anlamda takımın parçası oldular. Takım olabilmek için biraz zamana ihtiyacınız oluyor. Bu yıl inanıyorum ki çok daha farklı olacak. Yeni gelen arkadaşlarımız var. Hocamız da Bursaspor olarak ne istenildiğini çok iyi biliyor. Bir adım daha ileri atmamız gerekiyor. Her yıl hedefe oynayan takımız ve oynamak zorundayız. Bu şehir bunu fazlasıyla hak ediyor. Benim burada 7'nci yılım. Bizim için geçtiğimiz yıl önemli bir dersti. Bu yıl yeni bir sayfa açıyoruz" şeklinde konuştu.

BİRLİK BÜTÜNLÜK İÇERİSİNDE OLMALIYIZ

Birlik ve beraberliğe dikkat çeken İbrahim, "İkinci yarıya baktığımız zaman çok fazla taraftarımızla maç oynayamadık. İçeride taraftarımızla birlikte 12 kişi oynuyorduk. Bunun eksikliğini hissettik. Herkesin kendine göre muhakkak haklı tarafları vardır. Birlik bütünlük içinde olmamız gerekiyor. Çalışanından tutun, basını, taraftarı, futbolcuları, Bursaspor'a inanan herkesin birbirine ihtiyacı var. Birimiz düştüğü zaman diğeri elinden tutup kaldırmalı. Birbirimize inandığımız sürece başaramayacağımız iş yok. Bunu başardık. Neden bir daha olmasın?" dedi.

REKABET MUHAKKAK OLACAK

Forma rekabetiyle ilgili İbrahim, "Futbolda rekabet her zaman vardır. Bizim içeride çok iyi bir arkadaşlığımız var. Gelenler de kısa sürede uyum sağlıyor. Rekabet muhakkak olacak. Herkes oynamak için burada. Lig uzun maraton olduğu için herkese ihtiyacımız oluyor. Tatlı bir rekabet var ve bu olduğu sürece başarı oluyor" diye konuştu.

 Bursaspor.org.tr

  • cinaralti  
  04 Temmuz 2014 | 17:26
  bencede cok gereksiz bi basin aciklamasi cok erken oldu
  ne geregi vardi ?
  • ölümüne batalla  
  04 Temmuz 2014 | 09:25
  hep aynı laflar. bir kere de konuşmadan kendinizi sahada gösterin kardeşim. çakın 10 tane geçin istediğiniz kadr konuşun.
  • berk  
  04 Temmuz 2014 | 01:29
  saatli bomba ibrahimcim , sen mumkunse konusma. her sene ayni seyleri soyluyorsun papagan gibi ama hep husran sonu. Bu sene bir konusma da ugursuzluk yapma yine. sen bomba olma yeter bize.
  • escobar  
  04 Temmuz 2014 | 01:19
  10
  Chickhura 60 dakika 10 kişi oynamasına rağmen 1-0 kazandı deplasmanda. Evinde de yenileceğini zannetmiyorum. Chickhura oldu %99 rakibimiz.
  • escbr  
  03 Temmuz 2014 | 21:21
  Makedon takımı 1 0 yenildi gürcü ekibi yaklaşık 60 dk 10 kişi oynamasına rağmen gol yemedi. %99 gürcü takımıyla eslestik
  • serkan  
  03 Temmuz 2014 | 21:03
  Turnovo 0 - 1 Chikhura

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR