KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bu maç dönüm noktalarından biri"

21 Şubat 2018 | 12:02

8 yorum

4147 okunma

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenman öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen haftalık basın toplantısında saha kenarında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Galatasaray maçının dönüm noktalarından biri olduğunu belirten Le Guen şunları söyledi; "Galatasaray maçını dönüm noktalarından biri olarak ifade edebiliriz, çünkü 12 maçımız kaldı. Her biri çok önemli, her biri artık dönüm noktası olacak. Onların ilki olarak isimlendirebiliriz. Puan tablosu açısından umudumu kaybettiğimi söyleyemem. Galatasaray maçı kolay geçmeyecektir ama sezon biterken tabloda alacağımız yer açısından ben umutluyum. Lig puan tablosunun ilk bölümünde kendimizi konuşlandırabileceğimize olan inancım, umudum devam ediyor."

İlk yarıdaki takım ile ikinci yarıdaki takımda neler değiştiği sorusuna, Le Guen şu cevabı verdi; "Bu yolda tabii ki bazı zorluklar yaşadık. İyi geçen dönemimizin ardından. Devamlılık konusunda sıkıntılar yaşadık, daha sonrasında bazı oyuncularımızın eksikliği kadromuzda belirdi. Tabii ki bunlar gelirken, kaybettiğimiz maçlar dolayısıyla da özgüvenimizi kaybettik. Bence en hızlı şekilde geri kazanmamız gereken özelliğimiz, özgüvenimiz olacak. Pazar günkü oyunun tabii ki sonuç olarak beni hayal kırıklığına uğrattı ama oyun olarak hayal kırıklığına uğramadığımı daha önce de söylemiştim bugün tekrar ediyorum. Belki bitirme alanında, son bölümde bazı eksikliklerimiz vardı, golü bulamadık ama savaşma ruhu, sahadaydı. Oyuncularımızın, oyun içindeki katılımı çok yüksekti, bence bu çok önemli bir temel oluşturuyor bizim açımızdan. Tamam daha etkili olmalıyız, tamam ön tarafta daha fazla üretmeliyiz, üretken olmalıyız bunları anlıyorum ama bunlar da şu an sahip olduğumuz temelin üzerine koyulabilecek şeylerdir, o yüzden umutluyum."

Bir basın mensubunun 'ruh haliniz nasıl?' şeklindeki soruya; "Benim ruh halim şöyle, ben savaşacağım. Ben savaşmaya devam edeceğim. Tabii ki herkesin işine saygı duyuyorum. Sizlerin de işlerinize, sizlerin de ortaya koyduğu düşünceye saygı duyuyorum. Beni ilgilendiren taraf sahanın içidir. Herkes kendi işini yapmalı, dolayısıyla bende kendi işimi yapmalıyım. Ben elimden geleni, oyuncularımla birlikte sahanın içerisinde savaşan bir takım ortaya koyma görevini elimden gelen maksimum çabayla yapmaya çalışıyorum. Tabii ki her birinize saygı duyuyorum, benim işim saha içi ile alakalı ve ben umutluyum."

Takım içerisindeki iletişim nasıl sorusuna ise Le Guen şu cevabı verdi; "Futbolda bu hep vardır, eğer kazanamıyorsanız belli problemler, karmaşıklıklar yaşanır takım içi iletişimde. Belki uzun süredir kazanamayan takım olduğumuz için iletişimi eskisi gibi yakalama konusunda belli zorluklar yaşıyor olabiliriz ama tabii ki bu sonuçlarla alakalı. Büyük bir problem olduğunu düşünmüyorum aramızda, yanlış anlaşılmalara yer yok oyuncularımla aramda, onlara da sorabilirsiniz bunu onlar da düşünecektir. Bugün bulunduğumuz durumda onlar benim istifa etmemi istiyor olsalardı ya da bana böyle hissettiriyor olsalardı belki durumlar değişik olabilirdi ama onlarla da konuşabilirsiniz. Belki de yanılıyorum şu anda ama ben iletişimimizin iyi gittiğine inanıyorum."

 Bursaspor.org.tr

  • Vertblan  
  23 Şubat 2018 | 21:36
  Başkanı bi cit sözüm var Şimdiye kadar ne yapsan olmuyor yazık giden paralarına
  Sen bu işi beceremiyorsun şimdi oldu 4/0/
  Ben hala maca bakıyorum bu fansiz tam bi fiansiz cikdi giderken senide goturecek
  • rıdvan kopuk  
  22 Şubat 2018 | 13:12
  -4
  U.k.16 hayırdır.zoruna giden bişey mi var. Sen herhalde paul le guen den para alıyorsun
  • U.K 16  
  22 Şubat 2018 | 12:18
  -1
  Yeni teknik direktörümüz rıdvan kopuk camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum rıdvan hocayla uefa ya gideceğimizden eminim basarılar hocam
  • rıdvan kopuk  
  22 Şubat 2018 | 09:14
  -4
  hoca ilk yarıdaki da maçındada buna benzer bişey şöyledin. iyi hoca değilsin. 8 ayda oynattığın oyuna bak. ki bu agu badu kembo titi ekong bunlar ucuz futbolcu değiller. burda başkan gitsin diyorlarda asıl suçlu sensin paul le guen
  • SEZAİ KOÇ  
  21 Şubat 2018 | 17:39
  ağam bizimle eğleni....
  • İStexas  
  21 Şubat 2018 | 17:34
  Elimizdeki en büyük değer Batalla dan sonra le Guen dir. Sabredin seneye ustlerdeyiz...
  • maratonünitimsah  
  21 Şubat 2018 | 16:16
  -2
  sana ne inanıyoruz nede güveniyoruz defol git le guen
  • SERDAR ÇOKGÜÇ  
  21 Şubat 2018 | 13:45
  -7
  Hocayla sabah 7.30 da röportaj yaptiniz herhalde baksana gözlerini zor aciyor

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR