KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

BTB Basın Bildirisi

VİDEO

21 Şubat 2019 | 20:00

yorum

7508 okunma

Bursaspor Taraftarlar Birliği tarafından camiamıza bildirimizdir.

Kalbi Bursaspor için atanlara,

Değerli Bursasporlular, kulübümüzün ve takımımızın içinde bulunduğu durum apaçık ortada. Yönetimsel hatalar, mali plansızlık, yanlış sportif hamleler, çeşitli sebeplerle yaşanan iş dünyası-kulüp uzaklaşması, şehrimiz ile kulübümüz arasındaki etkileşimin zarar görmesi, basın ile yaşanan problemler ve camia içi ayrışmalar gelinen noktada Bursaspor'umuzu uçurumun eşiğine getirmiştir. Açıkça ifade ediyoruz; bunda biz taraftarların ve mensubu olduğumuz tribün gruplarının yanlış veya zamansız karar ve reaksiyonlarının da payı vardır. Ancak gün, aynaya bakmanın, kafa kafaya vermenin ve doğru yolu hep birlikte bulmanın günüdür. Biz, bu duruma suçlu bulmak için birbirimizi yerken, Bursaspor'umuzun kötü gidişatını şevkle izleyenler olduğunu unutuyoruz.

Bir kez daha tekrarlıyoruz, gün, Bursaspor için tüm fikir uyuşmazlıklarını ve tüm anlaşmazlıkları geride bırakma günüdür. Bursaspor'u ayakta tutacak olan, 50 yıl boyunca yeşil-beyazlı bayrağını namıyla dalgalandıran, ayak oyunları ile düşürüldüğünde saflarını sıklaştıran ve 16 Mayıs 2010'da adının önüne "Şampiyon" yazdıran taraftarından başkası değildir.

Gelinen noktada, geç de olsa kongre kararı alınmış ve gelecek için bir umut ışığı yakılmıştır. Bir Bursasporlu için, bu ışığa aydınlık katmak bir tercih değil, zorunluluktur. Umutsuzluk en büyük düşmanımız, bıkkınlık ise önümüzdeki en büyük engeldir.

Bursaspor'a küsülmez! Bundan böyle, bilet fiyatlarında yapılması gereken düzenlemenin ardından, stadyumumuzdaki her boş koltuk, Bursaspor'un sırtına saplanmış bir bıçaktır. Önce kendimizle ve birbirimizle, sonra da oyuncu kadromuzla barışacak, yeniden omuz omuza verecek ve gemiyi limana sağ salim yanaştıracağız. Bayram etmek için Bursaspor'un kara gününü bekleyenler, bir 15 Mayıs 2004 daha göremeyecekler.

#BursasporaKüsülmez

 Teksas.org

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR