KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Bize gelen teklif yok

27 Mayıs 2012 | 10:14

3 yorum

5332 okunma

Ertuğrul Sağlam’ın ısrarla istediği her iki futbolcu için Yeşil Beyazlı yönetim henüz resmi adımı atmadı. Boluspor ve Eskişehirspor başkanları kendileriyle temas kurulmadığını açıkladı.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yönetime sunduğu transfer listesinde iki ismi ön plana çıkardı. Sağlam, Eskişehirsporlu Veysel Sarı ve Bolusporlu Ferhat Kiraz’ın önümüzdeki yılın kadrosunda yer almaları için yönetime ısrarcı oldu. Ancak Yeşil Beyazlı yönetimin şu ana kadar Sağlam’ın istediği bu oyuncular hakkında kulüpleriyle resmi temas kurmadığı ortaya çıktı. Yeşil Beyazlıların sadece menajerler aracılığıyla nabız yokladıkları bizzat iki kulübün başkanı tarafından dillendirildi.

FUTBOLCULARLA GÖRÜŞÜYORLAR
Bursa Hakimiyet’in sorularını yanıtlayan Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal Veysel Sarı için Bursaspor’dan resmi teklif almadıklarını söyledi. Ünal, "Şu an için olan biten bir şey yok. Bursaspor’dan kimse bizi aramadı. Menajerler futbolcularla görüşüyor olabilir. Fakat kulüpler arasında temas sağlanmadı" diye konuştu. Benzer açıklama Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’dan da geldi. Çarıkçı Ertuğrul Sağlam’ın Ferhat Kiraz’ı istediğini duyduklarını ancak resmi bir başvurunun söz konusu olmadığını kaydetti.

BİR TELEFON YETERLİ OLUR
Boluspor Başkanı Çarıkçı, "Bursaspor bizim kardeş kulübümüz. Ertuğrul Sağlam hocamızla gurur duyuyoruz. Zaten hemşehrimiz. Ferhat Kiraz’la ilgili gelişmeleri basın yoluyla takip ediyoruz. Menajerler oyuncuyla temas kurmuş olabilir. Takip ettiğimiz kadarıyla Antalyaspor ve Belediyespor da Ferhat’ı istiyor. Bizi arayan kimse olmadı. Bursaspor’un resmi teklifi yok. Ama İbrahim Yazıcı’nın bir telefon açması yeter. Ferhat’ın Süper Lig’de oynaması bizi gururlandırır. Önümüzde bir kongre süreci var. Ondan sonra her şey daha netleşir" diye konuştu.

 Hakimiyet Gazetesi

  • mehmet  
  27 Mayıs 2012 | 17:45
  en az 3 kaliteli yıldız alıcaz dediniz bu sözü veripte tutmassanız boş tribünlere oynar takım kimse kusura bakmasın ortada verilmiş bir söz var
  • Görkem Sezer  
  27 Mayıs 2012 | 15:16
  ..entrikalı işlere karşıyız
  • Yesilcroco  
  27 Mayıs 2012 | 11:53
  taraftarlarda kendi kendine gelin guyey oluyor suydu buydu yazik bu insanlara her sene ayni izdirap bir yerde de kabahat bizlerde sesimizi cikarmazsak olacagi bu

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR