KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

BEH'ten üyelik başvurusu

24 Kasım 2014 | 14:17

1 yorum

5759 okunma

Bursasporlu Eğitimciler Hareketi Derneği Yönetim Kuru Üyeleri, Özlüce Tesisleri'mizde Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

BEH Başkanı Caner Sezgin, tamamen öğretmenlerden kurulu olan BEH hareketi üyeleri ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle Özlüce Tesisleri'nde Yönetim Kurulumuzu ziyaret etmekten dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

BEH Başkanı Caner Sezgin, 2012 yılında "En uzun deplasman bir çocuğun kalbine yapılandır." cümlesiyle fikri temellerini attığı, içeriğini oluşturduğu ve eğitimcileri bir araya getirdiklerini ve Bursaspor için beraber hareket edebilecekleri projelerin olduğunu belirtti. Sezgin, "Ziyaretle birlikte Genel Kurul üyeliği başvurusunda da bulunmak istedik. Genelde bu anlamlı günde öğrencilerimiz bize çiçek ve hediyeler verirler ama biz bugün takımımızdan ve sizden Fenerbahçe karşısında galibiyet hediyesi istiyoruz" dedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise bu çok anlamlı bir günde eğitimci Bursasporlu öğretmenleri Özlüce Tesisleri'nde ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Başkanımız Bölükbaşı ziyarette yaptığı konuşmada, "hem siz hem de ülkemizdeki tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Sizin güzel anlamlı bir hareketiniz var. Sizleri basından da takip ediyorum. Sizleri burada ağırlamaktan onur duyduk. 16 Mayıs'a kadar 16 bin üye hedefimiz vardı. Sizlerde birçok üyelik başvurusunu bizlere ilettiniz. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz. Bursaspor'a ne kadar önem verdiğinizi görüyoruz. Sizlerden gelecek olan projelere açığız. Her zaman kapımız sizlere açık. İnşallah bugün bizlerden istediğiniz hediyeyi akşama sizlere veririz. Taraftarlarımızın tezahüratıyla çok daha güzel bir futbol ile sahadan inşallah 3 puan ile ayrılacağız" dedi.

 Bursaspor.org.tr

    • 16161616  
    24 Kasım 2014 | 16:56
    hani toplu üyelik yoktu.bizim 3 yıldır üyelik talebimize cevap yok?

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR