KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Basketbolun yeni menajeri belli oldu

28 Ağustos 2017 | 16:13

4 yorum

7481 okunma

Bursaspor Durmazlar'da Genel Menajerlik görevine Nedim Yücel getirildi.

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele edecek Bursaspor Durmazlar'da Genel Menajerlik görevine Eski Milli Basketbolcu Nedim Yücel getirildi.

18 yılı Süper Lig olmak üzere 21 yıllık profesyonel basketbol kariyerinde bir çok takımda forma giyen,Milli Takımlar seviyesinde 50 maça çıkan, Süper Lig'de 2 kez geçtiğimiz sezonda TBL'de ribaund kralı olan Nedim Yücel Bursaspor Durmazlar'da Genel Menajerlik görevini üstenecektir. Nedim Yücel'e yeni görevinde başarılar dilerken Bursaspor Durmazlar ailesine hoş geldin diyoruz.

Bursaspor gibi büyük bir camiada görev yapacağı için heyecanlı olduğunu belirten Nedim Yücel sözlerine şöyle devam etti;

"Aktif sporculuğumun ardından yöneticilik kariyerime böyle büyük bir camiada başlayacağım için çok heyecanlı ve gururluyum bana bu görevi layık gören Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza çok teşekkür ediyorum.Şemsettin Baş gibi kariyer sahibi ve hedefleri olan bir antrenör ile çalışacağım için kendimi şanslı hissediyorum .Geçtiğimiz sezon Süper Lig'in kapısından dönen Bursaspor Durmazlar'ı çok çalışarak hakettiği Süper Lig'e ardından Avrupa Kupalarında mücale edecek duruma getirmek istiyoruz.

Bu sezon ligin standartlarının çok üzerinde bütçeler ile yola çıkan takımlar oldu ancak bizimde en büyük güvencemiz taraftarımız.Teknik ve idari kadromuzla beraber geçtiğimiz sezon olduğu gibi onların büyük desteğine layık olacak terinin son damlasına kadar sahada mücadele edecek bir takım yaratıp Süper Lig hedefimize ulaşacağız"

 Bursaspor.org.tr

  • rocci  
  31 Ağustos 2017 | 16:16
  derhal hupdirsin gitsin
  • sklibo  
  29 Ağustos 2017 | 12:58
  -5
  bence iyi olmuş murat konuk çok ruhsuz hep oturuyordu takımla diyaloğu yok idi neredeyse beşiktaşlı ama olsun takıma katkısı olsun
  • Earsyg  
  28 Ağustos 2017 | 17:21
  Murat konuk gibi bir beyefendi , taraftarına her zaman yardımcı olan , işini saygıyla yapan adamı yollayip , beşiktaşın çocuğu diye adlandırılan nedim yüceli bu takıma getiren'in ALLAH BELASINI VERSİN. Bu saatten sonra basket takımı benim için bitmiştir. 3.ligden beri ev - deplasman bütün maçlara gelirdim ama bu saatten sonra birdaha adımı'mı atmam. Futbolda passolig çıkardılar diye basket maçlarında vardık şimdi onu da zehir zıkkım ettiler. Allah sizi bildiği gibi yapsın.
  • bursalı  
  28 Ağustos 2017 | 16:39
  bu adamı kim getirdi niye murat konuk gönderildi bu klüpte çalışmak için istanbul takımlarını mı tutmak gerikiyor

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR