KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Basketbol Takımımızdan anlamlı ziyaret

28 Ocak 2016 | 17:25

0 yorum

8601 okunma

Potanın Timsahları bugün Osmangazi Belediyesi Engelliler Bakım Merkezi'ndeydi.

Basketbol Genel Menajerimiz Murat Konuk, Pazarlama Sorumlumuz Nedim Hızlıateş, basketbolcularımız Salih Uğraşan ve Kerem Gülmez Osmangazi Belediyesi'nin Alemdar Mahallesi'nde bulunan OBAM Engellier Bakım Merkezi'ni ziyaret etti.

OBAM'da eğitim alan engelli vatandaşlarımız ve ailelerinin büyük bir sevgisi ile karşılaşan basketbolcularımız bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

AKGÜN: ''BURSASPOR'UMUZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

OBAM Birim Sorumlusu ve psikolog Mehmet Akgün, Bursaspor Basketbol takımını ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Bursaspor Basketbol takımına bizleri ziyaret ettikleri için teşekkür ediyoruz. Çok ince ve zarif davranışta bulundular.. Onlarla daha önceden Nedim Bey'in aracılığı ile tanışma fırsatı bulmuştuk. Beraber yağmaya başladığımız çok güzel işler var. Biz Bursaspor'un basketbol maçlarına gitmeye başladık. Kendi sahamızda oynadığı maçlara düzenli bir şekilde gidilmesi için turlar düzenliyoruz. Bursaspor'da sağ olsun bize salonda özel bir tribün ayırdı. Her hafta Bursaspor'umuzun yanındayız. Engelli vatandaşlarımızı toplumla kaynaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Bursaspor'dan manevi anlamda çok güzel destekler alıyoruz. Çocuklarımız bu tür organizasyonlardan çok mutlu oluyorlar. Tekrardan teşekkür ediyoruz.

HIZLIATEŞ : '' BURSASPOR TÜRKİYE'DE İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRECEK"

Basketbol Reklam ve Pazarlama Direktörümüz Nedim Hızlıateş ziyarette yaptığı konuşmada basketbol sporunu en iyi şekilde yapmanın yanı sıra hedeflerinin sosyal sorumluluk projeleriyle toplum ile bir arada olabilmek olduğunu belirtti.

Hızlıateş ziyarette şu konuşmayı gerçekleştirdi; "Bursaspor basketbol takımı olarak amacımız sadece basketbol değil bunun yanında da en önemli görevlerimizden birisi de sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmek. Biz Bursa'da ilk defa engelliler tribünü oluşturduk. Türkiye'de yaşayan insanlarımızın %7'si hafif veya ağır engelli konumundalar. Bursa'da ise bu rakam 20 bin üzerinde engelli arkadaşlarımız var. Bunu düşünerek engelli tribünü oluşturduk. Bu belki de Türkiye'de bir ilk. Osmangazi Belediyesi'ne çok teşekkür ediyoruz. Bizim tüm maçlarımıza geliyorlar. Çocuklarımız, ağabeylerimiz bizleri gönülden destekliyorlar. Bursa'nın tüm kurumları ile faaliyetlerimize devam edeceğiz. Sadece Osmangazi Belediyesi ile değil Bursa'da yer alan tüm sosyal kurumlar ile devam ettireceğiz. Bizim hapishanede çocuklarımız var. Anneleri, babaları bir şekilde suça bulaşmış kader mahkumları çocuklarımız hapishanelerde anneleriyle barınıyorlar. Hiçbir suçları olmamasına rağmen orada barınıyorlar. Nilüfer Belediyesi ile beraber ilerleyen haftalarda bir proje başlatacağız. Türkiye'de bir ilk olacaktır. Bursaspor her zaman ilklere imza atmaya devam edecek. Osmangazi Belediyesi'nin değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Basketbolcu arkadaşlarımız ile birlikte sizlerle beraber olmaktan dolayı çok mutluyuz. Cumartesi günü saat:18:00'da oynayacağımız liderlik maçımızda sizlerin de desteğini bekliyoruz.

Osmangazi Engelliler Bakım Merkezi'nde eğitim alan engelli vatandaşlarımız kendilerinin yapmış olduğu hediyelik eşyaları basketbolcularımıza takdim ettiler.

Ayrıca günün eğitim alan vatandaşlarımız günü anısına hazırlanan Bursaspor pastasını basketbolcularımız ile birlikte kestiler.

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR