KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Basketbol şubesi hakkında bilgilendirme

12 Ağustos 2014 | 16:57

7 yorum

5251 okunma

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin basketbol şubesinin kuruluşu ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Sezer Sezgin, "yıllardır özlemini çektiğimiz Basketbol Şubemizin kuruluş müjdesini veriyorum" dedi. Sezgin sözlerini şöyle sürdürdü; "Değerli Bursasporlular, sevgili basın mensupları, Basketbol şubemizin tanıtımı ile ilgili düzenlediğimiz basın toplantımıza hoş geldiniz diyerek Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulumuz adına hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Uzun yıllardır taraftarlarımızın özlemini çektiği, hasretle beklediği basketbol şubemizin kuruluş müjdesini vermek için buradayız. Bugün Bursaspor basketbol takımımızın, 3. Ligde mücadele edebilmesi için gerekli işlemleri tamamlayarak Türkiye Basketbol Federasyonu nezdinde resmiyete kavuşturduk. Gözbebeğimiz futbol takımımızın yanında yeşil beyaz armamızın gururla sergileneceği yeni bir branşımız daha hayata geçiyor.

Başkanımızın daha önce ifade ettiği ve geçen hafta kamuoyuna duyurduğu basketbol şubemiz hayırlısıyla 3. Ligde mücadele ederek Bursaspor markasını fair-play anlayışıyla daha da yukarıya taşımaya çalışacak. Bu süreçte en çok, büyük Bursaspor taraftarımızın desteğine ihtiyaç duyacağız. Bu zorlu yolda, diğer branşlarımızda olduğu gibi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Süleyman Şahin'in destekleriyle yanımızda olacağından şüphe duymuyoruz. Kabul etmeliyiz ki önümüzde uzun bir yol var. Değerli hocalarımızla birlikte doğru ve Bursaspor'a yakışır bir planlamayla hareket etmek istiyoruz. Bursaspor taraftarını mutlu eden, gücünü Bursa'dan alan, genç, dinamik, heyecan veren bir yapı oluşturabilirsek öncelikli hedefimize ulaşmış oluruz. Tabi ki, Bursaspor'un olduğu yerde iddia da olacak. Ama dediğim gibi önceliğimiz fair play anlayışıyla sporun özüne ve Bursaspor ismine yakışır bir şekilde ilerlemek. İnşallah sizlerinde desteğiyle güzel bir atılım gerçekleştirip Türk spor kamuoyuna örnek oluruz. Bursaspor basketbol takımı camiamıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Bir basın mensubunun, 'sponsor desteği ile ilgili bir gelişme var mı?' Sorusunu cevaplayan Sezgin şunları söyledi;

Sponsorluk için görüştüğümüz bir firma vardı fakat sonuca ulaştıramadık. Yeni sponsor çalışmalarımız devam ediyor. Fakat sponsorumuz olsa da olur olmasa da olur. Bursaspor Kulübü büyük bir kulüptür ve basketbol takımımızı 3. ligde mücadele ettirecek güçtedir.

Müsabakaların oynanacağı salon ile ilgilide bilgi veren Sezer Sezgin; "Nilüfer 100.Yıl Spor Salonu ve Atatürk Spor Salonu'nda maçlarımızı oynamak için temaslarımız sürüyor" dedi.

Kombinelerle ilgili sorulan soruya ise; "Taraftarlarımızın talepleri var fakat bu talep yüksek sayıda olursa Basketbol takımımız için kombine çıkarabiliriz" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • Garajaltı  
  13 Ağustos 2014 | 10:03
  Yeşil Bursa'nın şuana kadar sattığı kombine 7 ( YEDİ ) .
  • Oğuzhan  
  13 Ağustos 2014 | 09:28
  7bin kombine satıldığını kim söylüyor dün itibariyle satılan kombine sayısı 1805
  • Garajaltı  
  13 Ağustos 2014 | 09:22
  E-bilet yüzünden destek veremiyoruz Yeşil Bursa kombinesi alalım diyordunuz . Şuana kadar genel satışta 7 kombine satılmış . Basketbol takımı içinde bu E-bilet almayan arkadaşlardan 70 taneden fazla kombine alan çıkmaz .
  Çorbacı tayfa ağlama .
  • eymen  
  13 Ağustos 2014 | 07:22
  Passolig out potanin timsahlari in!
  • petkamçe  
  13 Ağustos 2014 | 00:10
  mevcut yönetime çamur atan beyler.Recep Bölükbaşı 2 başkan olarak körüstana devirettiğinde kulübü, kasada 17 trilyon vardı. körüstandan teslim aldığında 85 trilyon borç vardı.yani 102 trlyon körüstanla beraber uçtu gitti. bunları bilelim ve mevcut yönetime çamur atmayalım. sevmiyorsanız susun.yorum yapmayın.RANT DÖNEMİ BİTMİŞTİR,sinyalcilere duyurulur.
  • dread  
  12 Ağustos 2014 | 19:05
  Bence kesinlikle kombine çıkarılmalı ebilet yüzünden veremediğimiz desteği basketbol kombineleriyle kulubümüze destek vererek ebiletin saçma olduğu yansıtılabilir
  • Emre Bursaspor  
  12 Ağustos 2014 | 17:17
  Atatürk Spor Salonu'nda yapalım maçları. Belki biraz uçuk fikir ama, bayan voleybol takımımızda Atatürk Spor Salonu'na taşınsın. Fikstürü iyi ayarlasınlar maçlar önlü arkalı oynansın

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR