KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Başkan ve Daum ile birlikte olamam!

VİDEO

25 Kasım 2013 | 11:00

357 yorum

92356 okunma

Bursaspor'da kadro dışı bırakılan Arjantinli yıldız Pablo Martin Batalla, Teknik Direktör Daum'un haketmediği saygısızca davranışından dolayı olayların buraya geldiğini belirterek,

Batalla, bu sabah Sheraton Oteli'nde düzenlediği basın toplantısında Bursaspor'dan ayrılma kararı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şu anda mevcut sorunlara açıklık getirmek için bu toplantıyı düzenlediğini belirten Batalla, şöyle devam etti:

"BANA 2 AY ÖDEMELERİ GEREKİYOR"

"Almış olduğum oynamama kararı, benim şahsi düşüncem. Sivasspor maçından önce kulüp başkanımızı haberdar ettim. Kendilerinin söylediği gibi maçtan 48 saat önce değil, salı günü oynamayacağımı söyledim. Geçtiğimiz hafta cuma günü babam ve menajerim geldi. Başkan ile bu olayı konuşup çözmek için. Başkanımızın bazı sözlerine de açıklık getirmek istiyorum. Onlar bana bir ödeme yaptılar. Bu ödeme zaten kontratımda yazan rakamdı. Bu yaptıkları ödeme bana 2 ay geçikmeli olarak ödendi. Hali hazırda bana 2 aylık bir ödemeleri gerekiyor."

Hiçbir zaman maddi yönden sorun yaratmadığını beyirten Batalla, bu konuda sözleşmesine bakılabileceğini vurgularken şöyle dedi:

"HER ZAMAN BURSASPOR'DA OLMAK İSTEDİM"

"Ben başkanımızın dediği gibi ben o kadar pahalı bir oyuncu değilim. Kontratımda yazan bütün şartlar, burada belirttiğim gibi. Merhum İbrahim Yazıcı başkanımızın zamanında kontratımda jübilemi burada yapmak istediğim belirtilmişti. Jübilemi burada yapmak istiyordum. Bunun üzerine başkanımızla tekrar konuşuldu. Sözleşmem hakkında bir iyileştirme yapıldı. Bu iyileştirmeden her iki taraf da memnun kaldı. Benim herhangi psikolojik bir sorunum yok. Eğer psikolojik sorunum olsaydı, bugün bazı başarılara imza atamazdım. Ben hiçbir zaman yanlış bir şey yapmadım, yanlış düşüncelere kapılmadım. Ben her zaman burada olmak istedim. Taraftarlar emin olabilir ki Türkiye'de başka bir takımda oynamak istemiyorum. Ekonomik olarak sıkıntım olmadı. Teknik olarak anlaşmazlık oldu. O da bana haketmediğim saygısızca davranışından dolayı bu açıklamaları yapmak istedim."

"ZAMAN GÖSTERECEK"

Batalla, "Kalmak mı yoksa gitmek mi istiyorsun" sorusuna şu cevabı verdi:

"3 ay önce sözleşmemi uzattık. Düşüncemiz kalmaktı. Ama gördüğüm kadarıyla teknik direktörümüz ve sayın başkanımızın bana karşı davranışlarından dolayı kendimi huzursuz hissediyorum. O yüzden bu kararı aldım. Sayın başkanımız teknik direktörle konuşup ortamı düzeltirse, bunu zaman gösterecek. Özür dileyecek bir hata işlemedim. Neden özür dileyeyim? Kendileri bu düşünceyle devam ediyorlarsa benim başka söyleyecek bir şeyim yok."

"CANIM YANIYOR"

Arjantinli futbolcu, "Seni ilk kez bu kadar sinirli görüyoruz. Bunun sebebi nedir" sorusuna da şu karşılığı verdi:

"Sinirli değilim. Yalnızca canım yanıyor ve üzüntü duyuyorum. Tüm olayım bu. Yaşadıklarım beni çok üzüyor. Ben Türkiye'de başka bir kulüple anlaşma yapmışım, ya da gideceğim gibi çıkan duyumlar, beni gerçekten çok üzüyor. Ben Türkiye'de Bursaspor'da gözümü açtım. Tüm sözleşmemi de buna göre ayarladım. Zaten başka bir kulüple bir anlaşmam olsaydı benim kulübümün haberdar olması ve böyle bir teklifle gelmesi gerekiyordu. Ben böyle bir şeyi yapamam."

"DAUM NASIL BİR SAYGISIZLIK YAPTI"

Batalla, "Daum nasıl bir saygısızlık yaptı, bunu açıklayabilir misin" sorusu üzerine şöyle sdedi:

"Oraları fazla konuşmak istemiyorum. Sizlerin de bildiği gibi soyunma odasında nasıl bir konuşma tarzı olabilir? O şekilde konuşmalar geçti ve bu da beni gerçekten çok üzdü. Sayın hocamızla ben çalışmaya devam edecek olursam bu düşüncelerle bir yere varamayacağız. O yüzden bu düşünceleri sizlere aktarmak istiyorum. Bu güzel insanların bana karşı beslediği sevgiyi biliyorum. O sevgiyi, ben de taraftarlara karşı besliyorum ama üzgünüm. Çünkü ben buraya geldiğimde sözleşmemde belirttiğim gibi futbol hayatımı burada kapatmayı düşünüyordum. Benim için de çok büyük sürpriz oldu. Beni de hayal kırıklığına uğrattılar."

"KATAR'IN 2 MİSLİ TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİM"

Arjatinli yıldız futbolcu, "Bugüne kadar nasıl teklifler geldi ve geldiyse bu teklifler kafanı karıştırdı mı?" sorusuna, "Katar'dan bir teklif gelmişti. Buradaki kazancımın 2 misli teklif edildi. Öyleyken ben bunu kabul etmedim ve burada kalmayı tercih ettim. Gitmek istemediğimi söyledim" ifadelerini kullandı. Batalla, "Kadro dışı kararıyla ilgili ne düşünüyorsun?" sorusu üzerine şunları söyledi:

"Ceza olayı doğrudur. Olacaktır. İsterlerse sözleşmemi de feshedebilirler. O sorun değil. Ama bugünkü şartlar altında teknik direktörümüz olduğu sürece maalesef devam edemeyeceğim. Onunla bir yere varamayacağım. Başkanımız Erkan Körüstan'ın benim için kullandığı bazı kırıcı kelimeler de bugünkü ortamı gelmemizin sebebi oldu."

"YÖNETİM SATMAK İSTEMEDİ"

"Bursaspor Kulübü seni göndermek istedi mi?" sorusuna ise Batalla, "Yalnızca Katar'dan gelen teklifi sundular. Ben kabul etmeyince fazla üzerime gelmediler. Yönetim satmak istemedi" dedi.

"DAUM'LA BİRLİKTE OLMAM"

"Orta yol bulunursa devam edecek misin yoksa Daum varsa, ben yokum mu diyorsun?" sorusu üzerine Batalla, "Evet Daum'la birlikte olamam. Ayrıca sayın başkanımızla da birlikte olma imkanım yok artık. Başkanla da görüşmek istemiyorum. Zaten basın aracılığıyla yeterince görüştüler. Anlamı yok artık. Bu duruma kendileri getirdiler" cevabını verdi.

"GİDER EVİMDE FUTBOL OYNARIM"

Batalla, "Sözleşmen devam ediyor ve yasal yaptırımlar olacak. Bunların tamamını göz önüne aldın mı?" sorusuna, "Evet doğru. Hepsinin farkındayım. Belli bir süreçten geçeceğim. Sözleşmem ile ilgili bazı kısıtlamalar olacak. Ama başkanın dediği gibi giderim evimde futbol oynarım" dedi.

"KELİME AĞRIMA GİDEBİLİR"

Arjantinli yıldız, "Daum'la yaşadığım probleme açıklık getirebilir misin?" diye ısrar edilmesi üzerine şunları söyledi:

"Soyunma odasında nasıl konuşulabilir. Her insanın karakteri farklıdır. Söylediği bir kelime ağrıma gidebilir ve bu futbol yaşantım boyunca etkileyebilir. Bunu fazla irdelemek istemiyorum. Ama söylendiği gibi performansımla ilgili değil. Ben o söylenenlere alınmam. Her insanın çalıştığı bir patronu vardır. Bir insan çalıştığı kişiyle keyif duymalı. Çünkü patronu birşeyler vermeli. Sizin profesyonelliğinize katacak bir şeyler verir. Bana bir şey vermiyor. Eskişehirspor maçından önce Daum, yerimi değiştirdi. Ona nerede daha iyi oynayacağımı söyledim. Ama onu problem yapmadım. Hocamızın kendi istediği, kafasına uygun futbolcularla devam etmesi gerekiyor. Ben yapamıyorum, yapamam. Bugüne kadar yedek kulübesinde de oturdum, maçta da oynadım. Hiçbir zaman sorun yapmadım. Bana sistemi söylediklerinde kabul etmedim. Ben yerimi arkadaşıma bırakabilirim ve yedek kulübesinde olabileceğimi söyledim. Ben o sistemin içine girmek istemedim. Hocayla karakterlerimiz ve oyun düşüncelerimiz bağdaşmıyor."

Batalla, "Yönetim seni Türkiye'de bir takıma satmak isterse?" sorusuna ise, "Türkiye'de hiçbir takımda oynamam. Ama kulübümüzü de sıkıntıya sokacak olursam, kesinlikle FIFA'ya gitmeyi de düşünmüyorum" cevabını verdi.

 

  • Mey Nur  
  28 Kasım 2013 | 21:15
  -3
  Pablo Martin Batalla, gerek kullandığı ifadeler, gerek bazı şartları öne sürmesi, gerekse ‘küstüm oynamam’ tarzı söylemlerle hatalı bir tutuma imza atmıştır. Ama madalyonun bir diğer yüzü daha vardır. Batalla bu hale nasıl gelmiştir?(İlhan Uslu)
  • murid  
  28 Kasım 2013 | 07:52
  -1
  Rahmetli baskan battalayi satarsam Bursayi yakarlar demisti.baskanim aen bu Bursaapor taraftarinin corbaci oldugunu anliyamadin.bunlar kim bir seye sahip cikmak kim.utaniyorum hala bu adamlar naail oturur o koltukta .nasil.ne maca giderim.ne de burda bir dga yazarim yaziklar olsun.elomizden bir sey gelmiyor iki kazma daum ayisi ile erkan tam kazmasi boyle efendi bir adami kacirdi.olucak ismi. Ulan sizin isiniz ne ne diye geldiniz oraya nwler diycemse dilim varmiyo.allah ................
  • PeterAsleha  
  27 Kasım 2013 | 20:46
  Siz istediğiniz kadar eksi yapın yorumlarımı, gerçek değişecek mi? Hayır hem de en kocamanından... Herşeyi en başta düşünecektiniz o sandığa oy atarken... Şimdi değil dizini kafanı da dövsen fayda etmez maalesef.. Doğruya doğru demeyi öğrenmeli taraftarlar artık, duygusallık olmaz bu işte..
  • Yeşil İnci  
  27 Kasım 2013 | 19:58
  emir çok
  yesıl ıncı arkadasım..senı tek kelıme ıle tebrık edıyor alnından ellerınden opuyorum..Allah buyuktur ve her zaman haklının yanındadır..sabredicez..
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
  beğendiğine sevindim
  • emir cok  
  27 Kasım 2013 | 09:08
  yesıl ıncı arkadasım..senı tek kelıme ıle tebrık edıyor alnından ellerınden opuyorum..Allah buyuktur ve her zaman haklının yanındadır..sabredicez..
  • t_i_m_s_a_h  
  27 Kasım 2013 | 06:00
  -5
  arkadaşlar gerçekçi olmak gerekirse batallanın yaptığı büyük saygısızlık .Yönetimi veya teknik direktöre tepki koyabilecek kişi futbolcu değil taraftardır.Futbolcunun görevi teknik direktörün söylediğini yapmaktır.Batallanın yaptığı ise besle kargayı oysun gözünü misali,ne kadar yetenekli bir futbolcu olursa olsun önce batallayla yollar ayrılmalı sonrada yönetime gerekli tepki gösterilip gönderilmeli.Bursasporumuzun yolu açık olsun.
  • cast  
  27 Kasım 2013 | 01:38
  Yaziklar olsun be. Beyim fakiri kukla yonetim aferin sana. Bu takim son yillarin en vizyonsuz yonetimiyle karsi kardiya su an. Sen hic vi hedefe kosma yildizlarin senin basiretsizliginden ayrilmak istesin sonra kalk kimse Bursaspordan buyuk degil desin. Yahu sen once kendine bak yonetim. Soyleyin ya baskan secildiginden beri ne yapti bu adam. Kendi evimizde voyvodinadan 3 yedik avrupadan elendik. Ligde ustumuzdeki takimlardan birini bile yenemedik. Kurumsallasma faln dediler onuda arkadslarina rant yaptilar. Yani sampiyon yapan batalla mi suclu camiayi rezil eden baskn mi. Batalla Bursadan giderse maratondan bagiran her zaman her yerde en buyuk Bursa diyenler o zaman kim buyuk anlarsiniz.
  • brser  
  27 Kasım 2013 | 00:35
  tv de batalla haberlerı cıktıkca aglıcam be sınırden kahretsın. 30 yıllık taraftarlık hayatım benımde kendımce gosterecegım tepkıyle bıtmıstır degıl statta tv de bıle ızlemem bu baskan t.d. ve yonetımle BATALLA sız maçları.. eminim tekte değilim begenene stat orda tabıkı benım tepkımde bu!
  • Yeşil İnci  
  26 Kasım 2013 | 23:58
  Bir kaç ay öncesine kadar şehre heykelini dikmeyi istediğimiz adam biranda istenmeyen adam ilan edildi. Bu sezon ne değişti de sessiz, sakin, mütevazi ve Türkiyede taraflı tarafsız herkesin parmak ısırdığı kaşke bizim takımda oynasa dediği yıldız futbolcu batalla yeter artık ben yokum dedi. Hem de para için Bursasporda oynamayan bir futbolcu Batalla. Para için oynasa başka takımlarda daha fazla kazanabilirdi. Ben yaptığın her şey için sana teşekkür ediyorum lütfen hakkını helal et biz senin gibisine layık değiliz, inşallah ileriki zamanlarda senin değerini kıymetini anlarız. Bursasporda oynamış yerli ve yabancı futbolcular içinde batalla kadar takıma sorun çıkarmayan (yedek kaldığında-hoca onu değiştirdiğinde) , onun kadar takıma katkı koyan ( Bursaspora geldiği günden bugüne kadar kaç maç oynamış kaç gol atmış kaç asist yapmış oynadığı süreye göre kıyaslama yapılmalı-maç başına kaç gol kaç asist), batalla olmasaydı Bursaspor şampiyon olabilir miydi? batalla olmasaydı Bursaspor her sene avrupa kupalarına gidebilir miydi? batalla kadar mütevazi (birkaç tane gol attığında şımarmayan), batalla geçen sene beşiktaşlı daha öncede fenerli oyuncuyla kıyaslandı futbol olarak onlardan eksiği var mıydı? tabi ki yoktu ama birde aldıkları paralara bakın bakalım kim ne kadar para almış? batalla kadar gol atıp asist yapıp hakettiğinin çok altında para alıp onca yıl siz bu takımda oynar mıydınız? Bursalı olsaydım belki ama yabancı futbolcu olsaydım asla oynamazdım, başka takıma gidip iki üç katı para alırdım. batalla para için oynasaydı şimdiye kadar çoktan giderdi. Bence Bursayı ve Bursasporu çok sevdiği için burada kaldı. Giderken bile Türkiyede Bursaspordan başka takımda oynamam dedi. Gerekirse evde top oynarım dedi. Bu sene ne oldu da batalla her şeyi göze aldı. Onu üzen, canını sıkan ve huzursuz eden neydi? bence yönetimin sezon başından beri yaptığı yanlış icraatlar zaten bunların neler olduğunu herkes biliyor. Giden kaliteli oyuncu-hoca-tercüman-yönetici-çaycı-transfer sorumluları ( İbrahim Yazıcıdan intikam alınır gibi temizlik yapıldı sanki ) gelenlerin çoğu sıradan insanlar yani işinin ehli olmayan insanlar ve onlara verilen astronomik paralar ( hem de aldıkları parayı haketmeyenler ) , kasıtlı olarak zamanında eksik olan mevkilere transfer yapmayıp takımın başarısız olmasına zemin hazırlayıp kupa maçından sonra hoca gönderildi. Yurt dışı kampında yöneticiler olay çıkardı. Futbolcuların gözünde Hocanın itibarı zedelenmeye saygısını kaybettirmeye çalışıldı. Kaleci gitti yerine kaleci alındı, defanstan gidenlerin yerine futbolcu alındı ama orta sahada oynayan Amerikalı futbolcunun yeri doldurulamadı. Bence Bursaspor geçen seneden daha güçsüz. Ayrıca geçen sezonda da eksik olan kanatlara ve forvete kaliteli futbolcu alınmadı. Ben Batallanın yerinde olsam takımın yıldız futbolcusu olsam her sezon yapılan kaliteli transferlerle takımın güçlenmesini, her sezon takımın şampiyon olmasını ve kupalara ambargo koymasını isterim. Bunlar olmayınca da içimde bir burukluk ve isteksizlik olurdu. Bence batalla haksız, hukuksuz, tutarsız yapılan uygulamalar nedeniyle Bursasporda güven ortamı bozulduğu için yapılan yanlışları ve haksızlıkları gördüğü için huzurlu bir ortamda çalışmadığı ve mutsuz olduğu için gitmiştir. Kendi çalıştığınız ortamı düşünün devamlı idareci, müdür veya patronla anlaşamıyorsunuz ve iş arkadaşınızla anlaşamıyorsunuz devamlı onlarla didişiyor, tartışıyorsunuz. Aldığınız para ne kadar olursa olsun bu ortamda ne kadar verimli olur ve ne kadar bu ortama dayanabilirsiniz ? Bu arada batalla şimdiye kadar kazandığı para ömrünün sonuna kadar ona yeter çalışmaya ihtiyacı olmayan biri daha da çabuk yeter artık ben yokum bu oyuna bu düzene katlanamıyorum diyebilir. Kendine göre sorumlu tuttukları kulüpten gitmedikçe ortalık temizlenmedikçe her şey olması gerektiği gibi yani normale dönmedikçe ben bu işte yokum diyebilir. Takımdaki teknik adam değişikliği ve yeni gelen hocanın takıma ne kattığı Bursasporun ligdeki sıralamasından görülmektedir. Hoca oyuncuyla huzursuzluk, tatsızlık yani kötü bir olay yaşayarak takımın en iyi futbolcusu olan Batallayı neden takımdan uzaklaştırmak istiyor olabilir. Fenerdeki futbolcuları toplamaya çalışan belkide onlara yer açmaya çalışan veya 2010 yılındaki şampiyonluğumuz nedeniyle işinden olan hoca Bursasporu güçsüzleştirip Bursasporu sıradan bir takım haline getirip Bursasporumuzdan intikam almak için buraya gelmiş olamaz mı? Bursasporun şampiyonluğa oynamasını istemeyen birileri tarafındanda buraya gönderilmlş olabilir. Bursasporun yerli futbolcu kalitesi ortada bir de batalla ve ardından da belluschi giderse sıradan bir takım olur küme düşmemeye oynarız. Batallanın gidişi Belluschi'yi de çok etkiler ve hatta o da gidebilir diye düşünüyorum.Bursasporda jübile yapmayı ve Türk vatandaşlığına geçmeyi düşünen Batallayı gönderdiler. Düşünebiliyor musun iyi yabancılarının olduğunu biraz da yerli kalitesinin arttığını ve ekstra Batalla gibi Türk statüsünde oynayan futbolcunun olduğunu güzel olmaz mıydı? Bence müthiş olurdu. Bir de niye Bursaspor kaleci ve defansta dört yabancı hakkını kullanıyor.Yabancı futbolcu haklarını forvet ve orta sahada skoru değiştirebilecek kalitede futbolcudan yana kullansa daha iyi olmaz mı? Kimler ne yapması gerekiyorsa yapmalı süper bücür Batalla kalmalı. Yoksa Bursasporumuz elindeki fırsatı kaçırarak çok şey kaybedecek. Son pişmanlık fayda etmez. Daha sonra Batalla olsaydı neler olurduyu düşünmeyelim. Renkdaşlarım hepimize Batallalı günler dilerim. İnşallah.
  • İnadınaTeksas  
  26 Kasım 2013 | 23:40
  teksas.org neden acıklama yapmıyor ılla kendı dusuncelerınize uydugu zaman mı acıklama yapılıp toplanılmasını ıstıyorsunuz
  • batallaaa  
  26 Kasım 2013 | 21:48
  Adam bizlere acin gozunuzu ey taraftar tuttugunuz takim askiniz herseyiniz Bursaspor capulculara kaldı ibrahim yazicidan sonra klubu yalakalar aldi dikkat edin kumeye dusecek takim engel olun dedi bizlerde gozumuzu acmaliyiz arkadaslar biz 3-5 capulcuya meydan birakcak bi taraftar degiliz.
  • PeterAsleha  
  26 Kasım 2013 | 21:05
  -5
  Taraftar maalesef ki hala bu olayı ayırt edemiyor.. Yönetim bu takıma zarar veriyor katılıyorum başından beri yanlışlar yaptı katılıyorum ama hiç bir futbolcu ben bu hocayı ve başkanı istemiyorum onlar varsa ben yokum deme hakkına sahip değildir.. Bunu ayırın lütfen artık.. Ortalığı menajeri pisletti biz de hep beraber sıvıyoruz olay budur...
  • PeterAsleha  
  26 Kasım 2013 | 20:56
  -5
  Bugün Pablo'yu bu olayda desteklersek yarın Bellushi de çıkar yeni gelen hoca ve başkanla ben çalışamam derse onları da mı göndereceğiz??? Bir futbolcunun- bu futbolcu kim olursa olsun- bu hoca ve bu başkan varsa ben yokum deme hakkı yoktur hele haddi hiç yoktur... Evet harika futbolcu bir şey deme hakkımız yok o konuda ama lütfen mantıklı olalım bu yaptığı doğru değil... Evet yönetim hatalıdır beceriksizdir basiretsizdir ne derseniz deyin ama bu konuda hatalı olan arkadaşlarına sırtını dönen onları yalnız bırakan koca bir şehri yüzüstü bırakan yönetim değil Pablo'nun kendisidir... Mantıklı düşünmek zorundayız at gözlüğü ile bakmamak lazım bu olaya...
  • mcrsuleyman  
  26 Kasım 2013 | 19:32
  herkez gidecek daum yönetim kazım batalla kalacak hani kimse Bursadan buyuk değil diyolar evet kimse Bursadan buyuk degıl batalla olmadıgı gıbı sizde buyuk degılsınız suan en cok kim çalısıyo takımda en ıyı kım batalla 5 senedir o omuzlarda tasını takımı sımdı daha cıkalı 5 ay oldu bı havalar batallayı göndericeklermıs siz kımsınız ulannn derler adama
  • flzfolmayagrkyok  
  26 Kasım 2013 | 18:01
  (İVANKOV)-(ÖMER)-İBRAHİM-(HÜSEYİN CİMŞİR)OZAN==[[ADAM ERGİÇ]]=(ALİ TANDOĞAN)-(VOLKAN)-(SERCAN)-(BEKİR)-BATALLA ŞAMPİYON KADRODAN ELİMİZDE KALAN TEK İBRAHİM KİMİLERİ GURURU İLE GİTTİ KİMİLERİ GURURSUZCA HAİN GİBİ AMA TEK GERÇEK VAR 24 YILLIK HAYATIMDA SEVGİMDE BİR TEK SİZ GÜLDÜRDÜNÜZ BENİ HAKKINIZI HELAL EDİN ADAMSINIZ SERCAN-VOLKAN YAKTINIZ KENDİNİZİ ERGİCİ CAMİA YAKTI SERDAR AZİZ CANDIR İNŞALLAH ÖMER GİBİ SEVİPTE KÜS DURUMA DÜŞÜRMESİN KENDİNİ İLERDE ÇÜNKÜ SENDE BENDENSİN ;)
  • seninleyiz_bursa  
  26 Kasım 2013 | 17:06
  arkadaşlar battalla 5 yıldan beri Bursa da özel hayatından kendıne yapılan faulden hakem hatalarından hıc bır turlu gundeme gelmedı 10 numaralı adam hıc bır zaman yanlış bır ıfade cumle kullanmadı yanı uzun lafın kısası bu işin içinde oyun var yonetım oyunu hemde rahmetlı yazıcı da satacaktı gundemden dusmedı uzun sure rahmetlı yazıcı 2 çift laf soyle battallayı satarsam Bursaspor taraftarı bu külübü yakar dedım gundem kapandı basın acıklaması yaparken battalla daum bana bırsey soyledı dıyor her ınsan kaldıramaz bazı soylerı battalla dıyor ki İÇİM YANIYOR CANIM YANIYOR DOYOR arkadaşlar ayaklanmamız lazım bu adamı ezdırmemek lazım yeter artık Bursaspor tv pazartesı aksamı dıyor kı yılmaz vural futbolcu dovuyordu sesını cıkamıyor futbolcu dıyor örnek verıyorlar daum ne derse haklı dıyorlar adam olsaydı yılmaz vural şuan teknık dıroktor olurdu adam olsaydı bır takımın basında olurdu yazıklar olsun yanı trubun yanı lıderler hepsı bır kosede ne olup bıttıgını ızlıyorlar medyada yazıklar olsun.
  • ultras  
  26 Kasım 2013 | 16:06
  12
  Batalla yoksa bende yokum aga bende protestomu bu şekilde göstereceğim madem adam gibi toplanıp özlüceyi basamadık söz geçiremedik bende maça gitmiyorum.Şimdi birileri çıkar Bursaspor'dan büyük kimse yoktur der.Ben bu Bursaspor'u istemiyorum kardeşim içeride bin bir türlü ali cengiz oyunu dönüyor ben bu kulüpte sevdiğim insanları kaybetmek istemiyorum kahrolmak istemiyorum YAZIKLAR OLSUN TEKSAS'A MARATON'A RADİKAL'E NE KADAR ÇORBACI VARSA SUSAN İNSAN VARSA YAZIKLAR OLSUN. ALTEPE'NİN KUKLASI ERKAN KÖRÜSTAN HAKKIMIZ HARAM OLSUN SANA CEMAATÇİYİM DİYE GEÇİNİRSİNİZ BİDE
  • ylc  
  26 Kasım 2013 | 15:57
  11
  Bursaspor taraftarı büyük değildir Bursaspor taraftarı çorbacıdır iş güç yapmazlar tribün ayağına başkana yalaklanır ordan geçim sağlarlar ve sorarsan en iyi taraftardırlar maçlarda bağımazlar ağır abi takılırlar kombine almazlar storeden alışveriş yapmazlar çorba nerede oradadırlar sonra Bursaspor taraftarı büyüktür derler 20000 kişinin büyük ahenkle tempo tutarak çağırdığı klübü sırtında taşımış futbolcuya çorbaları için küfür ederler kimse Bursaspor taraftarı büyüktür demesin saygılar
  • 10'un adı BATALLA  
  26 Kasım 2013 | 15:29
  Bursada bugünlerde gündemi meşkul eden olay tabikide kaptanımız batalla ve onun hakkında yapılan kendini bilmezce açıklamalar daumun oğlu kazım:ona olan saygım tamamen bitti yönetimin affına sığına ozan ipek (ondan böyle bişey beklemezdim) yönetimin yalakası Bursalı spor yazarları herkes adama ağzına geleni söylüyo dahasıda gelcektir dün pablo yapması gerekeni yaptı herkese cevanı verdi Türkiyede Bursaspordan başka klüpte oynamam dedi hertürlü cezaya razıyım fifaya gitmicem daha ne söylesin batalla Bursaspora geldi günden bu yana takımin fenomeni olmuş Bursadan çıkan topçuların (sercan,volkan,eren vs. ) yapmadını yapmış Bursasporu seçmiş bir gün olsun ayrılmayı düşünmemiş bu adam için daha nelerini yazabiliriz çünkü Bursaspor için okadar çok şey vermişki o bence futbolcudan cok Bursaspor taraftarıdır bugün artık bu adamı yalniz sanıpta onu kirletmeye çalışmayın başaramazsıniz çünkü Bursaspor taraftarı hep 10'un yanında pablo martin batalla 10
  • serhat  
  26 Kasım 2013 | 15:16
  11
  hanı dık durus? hanı buyuk Bursaspor taraftarı? hanı texas? hanı radıkal? hanı maraton? hanı merdıven ustu? hanı eskı texas? hanı abıler trıbun buyuklerı trıbun lıderlerı? taraftar cok mutsuz bu durumda bıle sessız kalacaksanız gerı çekılın DİK DURAMADINIZ.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR