KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Aybaba'dan transfer müjdesi!

16 Ağustos 2018 | 22:41

2 yorum

11190 okunma

Teknik Direktörümüz Samet Aybaba antrenman öncesi saha kenarında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yüksek tempoda oynamak isteyeceğiz"

Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktörümüz Samet Aybaba, "Önümüzde zorlu bir maç var. Kendi seyircimiz önünde daha iyi şeyler yapıp maçı kazanmak isteyeceğiz. Yüksek tempoda oynamak isteyeceğiz. Geçen senenin iyi takımlarından biri. İyi takviyeler yaptılar. İyi teknik heyetle de çalışıyorlar. Biz kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Arkadaşların coşkuları, takımdaşlıkları giderek artıyor. İnşallah iyi bir başlangıç olur bizim için ve bayram öncesi keyifli bir hafta sonu geçiririz" dedi.

"Titi gittiğinde biz stoper alsaydık şimdi hiçbir şey düşünmüyor olacaktık"

Ekong'un İtalyan ekibi Udinese'ye transferini de değerlendiren Aybaba, "Kulüplerin normalde değerini bulduğunda her oyuncuyu verme gibi bir lüksünün olduğuna ben inanıyorum. Biz o boşalan yerleri çabuk ve hızlı bir şekilde doldurmamız gerekiyordu. Biz orada hata yaptık. Titi gittiğinde biz stoper alsaydık şimdi hiçbir şey düşünmüyor olacaktık ama maalesef onun yerine oyuncu koyamadık. O yüzden Ekong da gidince o bölgede bir sıkıntımız var. Genç arkadaşlarımız var. Sanki ileriyi görüp de hazırlık maçlarında oynattığımız bir stoper arkadaşımız var. Onu deneyeceğiz. Biz takım halinde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. O yüzden bir mevkideki eksiklik bizi etkiler mi, belki etkiler ama takım bütünlüğü ile onu da hallederiz diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"Forvet transferi önümüzdeki hafta oynayacağımız maça yetişir"

Transfer çalışmaları ile ilgili de konuşan Aybaba, "4-5 oyuncu gibi transfer ihtiyacımız duruyor. Bir tane stoper alacağız. Diğer oyuncularla ilgili de hızlı bir çalışma var. Bugün Saivet geldi. İşlemleri bitiyor şimdi. Orta saha için de çalışmalar devam ediyor. Orta sahaya mı kenara mı diye düşünüyoruz. İki de stoper alacağız. Forvet transferi de önümüzdeki hafta oynayacağımız maça yetişir büyük ihtimalle" diye konuştu.

"Kubilay'ı yurt dışına vermek istiyoruz"

Genç oyuncumuz Kubilay Kanatsızkuş ile ilgili çıkan transfer haberlerini de değerlendiren Samet Aybaba, "Kubilay'a teklifler var. Biz onu yurt dışına vermek istiyoruz. Değerli bir oyuncu. Böyle yerli oyuncu yetişmiyor ama bizim şehirde bir takım şeyleri kaybetmiş Kubilay. Moral, motivasyonunun artması lazım. Kendi kalitesini de göstermesi lazım. Onun için de ona en uygun yer yurt dışı diye düşünüyorum. O yüzden o bölge ile ilgili de çalışmalarımız var. İnşallah gerçekleştirir ve tekrar döndürürüz onu" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • ALİVELİİ  
  17 Ağustos 2018 | 13:22
  -4
  eskiden sadece forvet açığımız vardı şimdi stoper kanat ve forvet açığımız var. ve hala bu takımdan umutlu olan var hayret be arkadaş.
  • Earsyg (Kadir)  
  16 Ağustos 2018 | 23:16
  Yeni forvetimiz doumbia hayirli olsun. 10 numara pozisyonu icin de partizan formasi giyen marko jankovic ile anlasildi iddasi var. Hatta bugun avrupa liginde partizani 2-1 one geciren golu atti. Habere gore yarin Bursa'ya geliyormuş. Sağlam stoper aldik mi bu sene bambaşka hir takim olucaz hadi inşallah..

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR