KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Aybaba'dan transfer açıklaması

26 Temmuz 2018 | 11:42

4 yorum

9673 okunma

Teknik Direktörümüz Samet Aybaba antrenman öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Takımımızın, Afyon kampının 2. etabının son günlerine yaklaşılırken Teknik Direktörümüz Samet Aybaba açıklamalarda bulundu.

Aybaba, "Bizim için güzel bir kamp süreci oldu. Hem oyuncularımızı tanıdık. Hem de genç oyuncularımızdan nasıl daha fayda alabiliriz onun hesabını yaptık. Önümüzdeki yıl bazı genç oyuncularımızdan fayda alacağız diye düşünüyorum. Artık Türkiye'de transfer kolay değil. Tüm kulüpler maddi açıdan zor günler geçiriyor. Başkanımız sağ olsun transfer için çok çalışıyor. Önümüzdeki 1 hafta içerisinde 3 veya 4 yeni oyuncunun takımımıza katılacağını ümit ediyoruz. Zaten lige az bir süre kaldı. Artık Süper Lig'e yoğunlaşacağız" şeklinde konuştu.

Yasin Öztekin konusuna da açıklık getiren Samet Aybaba, " Yasin benim istediğim bir oyuncuydu. 2 sefer beni aradı ve sizinle çalışmak istiyorum, Bursaspor'da oynamak istiyorum dedi. Bende başkanımıza söyledim. Başkan çok istekli değildi ama ben ikna ettim. Sonra bu iş bitti derken başka kulübe gitti. Kendisine başarılar diliyorum. Futbolda artık hiçbir şey gizli değil. Kulüplerin ekonomisiyle ilgili yalan yanlış bir sürü bir sürü şey anlatılıyor. Talip olduğumuz oyunculara farklı bilgiler gidiyor biz de zorlanıyoruz. Ama endişem yok. Elimizde güzel bir kadro var. Biz koskoca Bursasporuz. Taraftarımız arkamızda. Harun konusunu artık kapatmak istiyorum. Eğer oyuncularımıza talip varsa teklif gelir biz de durumuna bakarız. Şu ana kadar hiçbir oyuncumuza resmi teklif gelmedi" diye konuştu.

 Bursaspor.org.tr

  • Vertblan  
  29 Temmuz 2018 | 02:21
  Körler sağırlar bir birini ağırlar
  Tencere yuvarlandı kapağı buldu
  Böyle saça böyle tarak
  Bindik bi âlâmete gidiyoruz kıyamete
  Ata sözlerinden bazı örnekler
  • ALİVELİİ  
  26 Temmuz 2018 | 16:25
  bu sene o sene kesin düşeceğiz. ilk 10 hafta puan alırsak mucize olur bu kadroyla.
  • No 16  
  26 Temmuz 2018 | 12:14
  -3
  Sen de başkandan farklı değilmişsin aybaba insan biraz ağırlığını koyar.
  • Earsyg (Kadir)  
  26 Temmuz 2018 | 11:56
  Lige kalmış şurda nerdeyse 20 gün. Takımda hala kanat - forvet - 10 numara yok! Eskiden herkes bize gelmek için can atardı , ali ay 2 senede kulübün vizyonunu 3.lige düşürdü! 2 senedir para yok diye ağlıyor

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR