KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Anlam veremiyorum"

21 Aralık 2017 | 14:48

4 yorum

7814 okunma

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenman öncesi saha kenarında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

23 Aralık 2017 Cumartesi günü evimizde oynayacağımız Gençlerbirliği maçı öncesi, Teknik Direktörümüz Paul Le Guen basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Paul Le Guen; "İyi savunma yapan bir takım ve ardından kontraya çıkan takım. Bu oyun tarzına uygun oyuncuları var. İyi hazırlanmamız gerekiyor. Aldığımız son iki haftadaki iki mağlubiyetin ardından geri dönüşümüzü gerçekleştirmemiz gerekiyor. Beklenti var. İnsanların beklentisinin farkındayız ve bununla başa çıkacağız, bunu gerçekleştirmeye çalışacağız" dedi.

"Bugüne kadar iyi geliştiğimizi söyleyebilirim"

Takım olarak doğru yolda olduklarına inandığını ifade eden Le Guen, "Belli maçları kaybettik ama ligin en iyi takımlarına kaşı kaybettik. Gelişmede olan iyi bir takımız biz. İyi pozisyona da sahibiz aslında. Bunun da üstüne koyarak daha da geliştirebileceğimizi düşünüyorum. Sezon öncesi ile karşılaştırdığımızda doğru yolda olduğumuzu ve bugüne kadar iyi geliştiğimizi söyleyebilirim. Eğer beklentiyi karşılayıp karşılayamadığımızı soracaksınız cumartesi günkü maçın sonucuna bağlı olacak ilk yarıyı kapatma şeklimiz" diye konuştu.

"Burada olmaktan da çok mutluyum"

Galatasaray'da Igor Tudor'un yerine kendi isminin anıldığının hatırlatılması üzerine deneyimli teknik adam, "Bu tarz karışıklıklar neden çıkarmak gerekiyor. İnsanlar neden böyle şeylere ihtiyaç duyuyorlar emin değilim. Bence her şey çok net. Ben Bursaspor'un kontratlı teknik direktörüyüm ve burada olmaktan da çok mutluyum. Her şey bu kadar açık ve netken neden insanların bir şeyleri bulandırmaya çalıştığına anlam veremiyorum" şeklinde konuştu.

"Badu'nun cumartesi günü olma ihtimali zor"

Badu'nun sakatlığına ilişkin sorulan soruya ise Le Guen, şu yanıtı verdi:

"Ben de haber bekliyorum hala oyuncularımızın bazılarıyla alakalı. Badu belli bir süredir çalışamadı sakatlığından ötürü. Cumartesi günü olma ihtimali zor olarak değerlendiriyorum ben ama neden olmasın. Sağlık ekibimiz ile birlikte tekrardan değerlendireceğiz. Belki yarın antrenmana katılabilir ama bu cümle hala büyük bir "belki" olarak altını çizmek istiyorum."

"Transfer sezonu açılınca yeterince vaktimiz olacak"

Oyuncuların bir çoğunun takımda kalmak istediğini ifade eden Le Guen, "Bazıları da burada olmak istemiyorlar ligin ikinci yarısında. Bunun en büyük sebebi yeterince süre alamamaları. Gerekli kararlar mutlaka alınacaktır. Endişeye, aceleye yer yok. Transfer sezonu açılınca yeterince vaktimiz olacak. Oyuncularımız ile görüşme yapacağız. Biz de kendi kararlarımızı masanın üzerine koyup, gerekli kararları vereceğiz" diye konuştu.

 Bursaspor.org.tr

  • paul le memiş  
  22 Aralık 2017 | 15:40
  -10
  beyler çok önemli bi duyum aldım le guen devre arası 3 oyuncu gelmezse gidecekmiş
  • Aytac.  
  21 Aralık 2017 | 18:10
  14
  İstanbul medyası bizi karabükle karıştırmasın kara bir gecede büke büke ..neyse işte
  • Earsyg  
  21 Aralık 2017 | 15:48
  Badu tam fiyasko çıktı arkadaş acilen kiralık sözleşmeyi feshetmemiz lazım. Agu'nun yanına daha sağlam oyuncu şart castro'yu almayıp baduya kiralama bedeli 1.1 milyon verenlerin ABV!
  • bursaa1963  
  21 Aralık 2017 | 15:00
  21
  bu güzel hocaya sahip çıkmalıyız eminim güzel günler başarılı günler gelecek yakındır yeter ki biraz sabredelim hocamıız harcamayalım yönetiminde temkinli davranması gerekir transfer şart bi kere şenol güneş olayına benzemesin lütfen seni seviyoruz paul le guen

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR