KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Altyapının gözdeleri

29 Ocak 2015 | 09:59

3 yorum

7728 okunma

Bursaspor, 12 genç isimle profesyonel sözleşme imzaladı.

Yunus Öz, Utku Türk, Talha Çalışkan, Semih Özen, Mehmet Zeki Çelik, Mehmet Kalkan, Kenan Uz, Furkan Emre Ünver, Emirhan Aydoğan, Berke Yılmaz, Muhammet Şengezer ve Enes Ata'yla mukavele yapıldı.

Türkiye'de alt yapısını en iyi kullanan kulüplerin başında gelen Bursaspor'da önceki gün 12 genç isimle profesyonel sözleşme imzalandı. A takım kadrosunda Serdar Aziz, Volkan Şen, Ozan Tufan, Enes Ünal ve Süheyl Çetin gibi isimleri barındıran ve parmakla gösterilen yeşil beyazlılar, gelecek vaadeden isimleri bu şekilde onurlandırmış oldu.

KAMPA GÖTÜRÜLDÜLER

Yunus Öz, Utku Türk, Talha Çalışkan, Semih Özen, Mehmet Zeki Çelik, Mehmet Kalkan, Kenan Uz, Furkan Emre Ünver, Emirhan Aydoğan, Berke Yılmaz, Muhammet Şengezer ve Enes Ata önceki gün sözleşme imzalayan isimlerdi. Bilindiği gibi Teknik Direktör Şenol Güneş, bu genç isimlerden Muhammet Şengezer, Mehmet Zeki Çelik ve Enes Ata'yı Side kampına götürmüş ve gözlemleme fırsatı bulmuştu.

EMİRHAN'I BEŞİKTAŞ İSTEDİ

Bu oyunculardan Emirhan Aydoğan ise uzun süredir Beşiktaş'ın gündemindeydi. Genç oyuncuyu renklerine bağlamak isteyen siyah beyazlılar, uzun süre nabız yoklarken yeşil beyazlı yöntem araya girerek Emirhan'la profesyonel sözleşme imzaladı. Şuan U-20 takımında forma giyen 18 yaşındaki oyuncu gelecekte Bursaspor'un en iyi orta saha oyuncularından biri olarak gösteriliyor.

 Olay Gazetesi

  • antibizans  
  29 Ocak 2015 | 23:46
  Bu cocuklarin kendi kendilerini gelistirmelerini beklemeyin,isleyin hocam
  • ufuk  
  29 Ocak 2015 | 23:41
  hoca faktörü yönetim farkı helal olsun en zor zamanları en az zararla atlakmak mesele
  • cinaralti  
  29 Ocak 2015 | 13:43
  15
  aman Senol hocayi birakmayalim holmen bile top oynamaya basladi
  alt yapidan kimler oynamazki ?

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR