KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Altyapı oyuncularımıza kitap dağıtıldı

05 Kasım 2014 | 15:20

2 yorum

5836 okunma

Futbol Akademimizde eğitim alan genç oyuncularımıza BKM tarafından çeşitli kitaplar dağıtıldı.

Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerimizde futbol eğitimi alan genç oyuncularımıza bugün eğitim amaçlı kitaplar dağıtıldı.

Bursa Kitap Merkezi sahibi Kutbettin Bingölbalı tarafından kulübümüze bedelsiz olarak verilen kitaplar genç oyuncularımıza teslim edildi. Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde gerçekleşen törene Genel Sekreterimiz Nihat Sapan ve Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Turan'ın yanı sıra altyapı antrenörlerimiz ve sporcularımız katıldı.

Nihat Sapan: "Sporcularımız kitaplardan çok faydanalacak"

Genel Sekreterimiz Prof.Dr. Nihat Sapan yaptığı konuşmada bu kitapların sporcularımızın eğitiminde çok faydalı olacağını vurguladı.

Sapan sözlerini şöyle sürdürdü; "Öncelikle hepiniz hoş geldiniz, kulübümüz sezon başından beri başarıdan başarıya koşuyor. Ligin başlarında puan cetvelinin alt sıralarında olsakta son haftalarda aldığımız galibiyetler bizi yukarılara taşıdı. Gerçek yerimize doğru ilerliyoruz. Bugün burada önemli bir iş için toplanmış bulunuyoruz. Bursa Kitap Merkezi'nin desteği ve Yöneticimiz Ali Turan'ın organizasyonuyla burada bulunan kitapları bize hediye ettiler. Bence bu sponsorluk çok önemli. Burada büyük bir adım atıldı. Genellikle futbolla ilgili fakat bunların yanında bir çok kültür kitabının da olduğunu görüyoruz. Sporcularımızın bu kitaplardan çok faydalanacağına inanıyorum. Bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Umarım bu kitaplardan aldıkları bilgilerle sporcularımız daha da bilinçlenecekler ve bu kitaplar gerek spor yaşamlarına gerekse eğitim yaşamlarına çok olumlu etki edecek."

 Bursaspor.org.tr

  • antibizans  
  06 Kasım 2014 | 19:11
  Okuyun evlatlar,beyinler iyi calisirsa ayaklar da iyi calisir
  • EFO  
  05 Kasım 2014 | 16:17
  Yöneticimiz ALİ beyi tebrik ederim.BursasporA katkıda bulunmak için güzel çalışmalar yapıyor.TEŞEKKÜRLER BKM.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR