KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Altyapı antrenörlerimiz imzaladı

15 Temmuz 2016 | 18:25

0 yorum

9116 okunma

2016-2017 Sezonunda altyapımızda görev yapacak olan antrenörlerimiz Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde düzenlenen imza töreni çalışmalarına başladı.

İmza törenine Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Ali Turan, Hukuk İşlerinden Sorumlu Yöneticimiz Hakan Dinçtürk, Gençlik Geliştirme Direktörü Adnan Örnek ve antrenörlerimiz katıldı.

TURAN: " ÜÇ YIL İÇİNDE A TAKIMIN İSKELETİ VAKIFKÖY'DEN OLUŞACAK"

Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Ali Turan yaptığı açıklamada Bursaspor'un 3 yıl içinde ilk 11 iskeletinin Bursaspor altyapısından çıkan oyunculardan oluşması için
2016-17 sezonu Bursaspor'umuza hayırlı olsun. Başta Başkanımız Ali Ay'a, İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu'na Yönetici ağabeylerime bana yaptıkları desteklerde dolayı teşekkür ediyorum. Hamza Hoca ve ekibine teşekkür ediyorum. Geçen sezon ki gayretlerimizi boşa çıkarmadılar. Şuanda A takımımızın kadrosunda 9 futbolcu bulunuyor. İnşallah çok sayıda çocuğumuzu A takım kadrosunda görürüz. Geçen sezon U21 şampiyon U19 takımımız averajla 2.olmuştur. U17, U15 ve U14 takımlarımız da Türkiye Şampiyonalarına katılarak kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Altyaıdna şuanda 9 tane futbolcumuz A takımda, 6 futbolcumuz Yeşil Bursa A.Ş.'ye, 1 futbolcumuzda PTT 1.Lige transfer olmuştur. Altyapımız geçtiğimiz yıl görevini layıkıyla yerine getirmiştir. Bu sene yeni bir oluşum gerçekleşti. Aramıza yeni katılan antrenörlerimiz de oldu. Bir ay içinde altyapımızda yeni bir izleme ekibi oluşturulacaktır. Adnan Hocamıza teşekkür ediyorum. Geçmiş yıllarda bu formayı terleten başta Adnan Hocamız, Turhan Şen, Tunahan Akdoğan ve Mustafa Er gibi Bursaspor'da kaptanlık yapmış isimler altyapımızda görev yapacaklar. İnşallah bundan sonra Bursaspor'un amacı bu yıl olduğu gibi A takıma çok sayıda futbolcu vermek. Hedefimiz inşallah 3 sezon içinde altyapıdan yetişmiş 5-6 futbolcunun Bursaspor'un ilk 11'înde iskeletini oluşturmaktır. Bizim için en büyük mutluluk budur. Bursaspor'un gelecek temelleri inşallah buradan başlayacaktır.

DİNÇTÜRK: " ALTYAPI KAYNAĞI DENK BÜTÇE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Yönetime geldiğimiz tarihten bu yana başkanımız kulübümüzün bütçesinin denk bütçe haline getirmek için çok büyük bir çalışması var. Bursaspor gibi kulüplerin denk bütçeyi sağlayabilmesi için en büyük kaynak altyapıdan olabildiğince çok futbolcu çıkarmaktır. Geçtiğimiz sezon başarılı bir süreç geçirdiğimizi düşünüyorum. Hocalarımızın da desteği ile daha verimli bir çalışma sergileneceğini düşünüyorum. Bizim yönetim olarak, altyapımıza sponsorluk anlaşması ve gençlerimizin daha iyi eğitim alabilmeleri ile ilgili çalışmalarımız var. İnşallah kısa süre içerisinde Bursa halkına böyle bir müjdeli haberi paylaşma durumumuz olabilir. Tüm hocalarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.
ÖRNEK: " EN BÜYÜK HEDEFİMİZ BURSASPORLULUK RUHUNU TAŞIYAN FUTBOLCU YETİŞTİRMEK"
Gençlik Geliştirme Direktörümüz Adnan Örnek ise yaptığı açıklamada Bursa'nın çok değerli bir futbolcu yetiştirme potansiyeli bulunduğunu ve tüm hedefin A takıma kişilikli, Bursasporluluk ruhunu taşıyan futbolcular yetiştirmek olduğunu söyledi. Örnek şu açıklamalarda bulundu; "Değerli başkanımıza yönetim kurulumuza ve altyapıdan sorumlu yöneticimiz Ali Bey'e çok teşekkür ederim. Daha önce beraber çalıştığımız arkadaşlarımız var. Yeni aramıza katılanlar var. Geçen sene U21 takımımız iyi bir performans ortaya koydu. Bunun sonucunda A takıma ve Yeşil Bursa'ya sayı olarak çok değerli oyuncular kattığımızı düşünüyorum. Özellikle Bursaspor'a gelmemdeki en büyük nedenlerden birisi de Bursa'nın futbolcu yetiştirme potansiyeli. Turhan, Tunahan, Mustafa Er ve diğer arkadaşlarımız da Bursaspor'da oynadılar. Bizim gibi uzun yıllar Bursaspor'a hizmet verecek, altyapıdan Bursasporluluk ruhunu taşıyan oyuncular yetiştirmek en büyük hedefimiz. İnşallah sadece Türkiye değil Avrupa'ya birkaç yıl içinde futbolcu vermeye başlarız. Arkadaşlarımız yıllardır çok büyük özveriyle çalışıyorlar. Her türlü emeklerini Bursasporlu gençlerimiz için harcayacaklar. Hepsine çok teşekkür ederim. Özellik basınımızın altyapıya desteği inanılmaz derecede iyi. Bu da olumlu bir kamuoyu yaratmamıza neden oluyor. Bir teşekkür de Hamza Hocamıza. Biz gereken desteği kendisine veririz ve o da göğsünü gere gere Bursaspor patentli oyuncuları oynatır. Önemli olan kişilikli, beyefendi futbolcular yetiştirebilmek."

ŞEN: " BİZE GÜVENEN İNSANLARI MAHCUP ETMEYECEĞİZ"

U21 Takım Sorumlumuz Turhan Şen ise "Öncelikle Adnan Hocamızın söylediği gibi biz de Bursaspor altyapısından yetişmiş insanlar olarak önceliğimiz bizim gibi Bursaspor'u seven ve uzun yıllar hizmet edebilecek arkadaşları kulübe kazandırmak. Geçen sezon çok iyi çalışma ortamı oluştu ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Hamza Hocamızın gelişinden sonra altyapıya bakış farklı oldu. Arkadaşlarımıza şans verdiler ve onlarda bu şansı iyi değerlendirdiler. Bu olayların olması buradaki oyuncu arkadaşlarımızın biraz daha performanslarını üst seviyeye çekmelerine yardımcı oldu. Müthiş bir kenetlenme oldu ve U21 takımımız 17 haftalık periyotta 1 beraberlik 16 galibiyet aldılar. Bunun neticesinde 9 tane oyuncumuz A takım kapında. En az 5-6 tanesi orada devam edecek. Bu bizim için müthiş güzel bir duygu. Belki biz U21 takımı olarak şampiyon olduk ama tüm yaş grup antrenörlerimizin emeği var bu başarıda. İnşallah daha iyi bir şekilde çalışarak Bursaspor'u seven arkadaşları yetiştirmenin mücadelesini vereceğiz. Şampiyonluk olur olmaz hiç önemli değil ama bizlere güvenen insanların yüzünü kara çıkartmamak için çok çalışacağız. Hep beraber biz bu işi başaracağımıza inanıyoruz. Üç yıl içinde Bursaspor'umuzun iskelet kadrosu Vakıfköy'den çıkacaktır. Ben buna inanıyorum, tüm hocalarımız da inanıyor. Basın çok büyük destek oluyor. Onlara da çok teşekkür ediyoruz. "

ADI SOYADI GÖREVİ

Adnan ÖRNEK Gençlik Geliştirme Direktörü
Turhan ŞEN U21 Takım Sorumlusu
Fazlı TAN U21 Takım Antrenörü
Tunahan AKDOĞAN U19 Takım Sorumlusu
Muzaffer KABADAYI U19 Takım Antrenörü
Harun ŞEN U17 Takım Sorumlusu
Nurgut AK U16 Takım Sorumlusu
Mustafa ER U15 Takım Sorumlusu
Serkan TÜRKAY U14 Takım Sorumlusu
Mesut ALDANMAZ U13 Takım Sorumlusu
Hacı Murat YILMAZ U11-U12 Takım Sorumlusu
Hakan CENKÇİLER Futbol Okulu Koordinatörü
Yılmaz BURUL Gelişim Ligleri Sorumlusu
İbrahim GIRAK Kondisyoner
Metin AKDEMİR Kaleci Antrenörü
Kadir Koray TANRIVERDİ Kaleci Antrenörü
Naim GÜREL Kaleci Antrenörü
Mehmet Coşkun ÖZDEMİR Analiz Uzmanı

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR