KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Abdullahi Shehu imzaladı

24 Ocak 2018 | 15:44

2 yorum

8406 okunma

İmza töreninde konuşan Shehu, “Buraya takıma yardımcı olmak için geldim. Umarım büyük başarılar elde edebiliriz, Avrupa yolunda takıma yardımcı olmak için hatta Şampiyonlar Ligi’nde olabilmek için buraya geldim” dedi.

Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen törene Bursaspor İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu ve Bursaspor Futbol Şube Sorumlumuz Hasan Parlakay da katıldı. İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu, Shehu'nun Nijerya Milli Takımı'nda 16 maça çıktığını hatırlatarak, "İnşallah Shehu ile birlikte Dünya Kupası'nda 3 tane Bursasporlu izleme şansımız olacak. Kariyer ve karakteri de son derece araştırıldı, kentimize en uygun olduğu futbolcu olduğu anlaşıldı. Başkanımız karar verdi ve Bursaspor'a kazandırdık" dedi.

2.5 yıllığına kadroya katılan Shehu ise, "Buraya takıma yardımcı olmak için geldim. Umarım büyük başarılar elde edebiliriz, Avrupa yolunda takıma yardımcı olmak için hatta Şampiyonlar Ligi'nde olabilmek için buraya geldim. Burada olmaktan oldukça mutluyum. Taraftara da teşekkür etmek için bu fırsatı kullanmak istiyorum. Sosyal medyadan da birçok kez ulaşmaya çalıştılar. Umarım burada başarılar elde eder ve sezonun sonunda da burada bir aile olarak bunu kutlarız" dedi.

Sağ bek, orta saha ve stoper mevkilerinde oynamışlığının olduğunu dile getiren Nijeryalı oyuncu, "Tabii ki bunun kararını hoca verecek. Uygun gördüğü yerde oynamaya hazırım. Paul Le Guen'in ismini Nijerya milli takımının başa getirmeye çalıştığında duymuştum. Beni takıma katmak istediğinde de araştırma fırsatı buldum. Oyuncu olarak çok şanslı hissediyorum, çünkü kariyerime bir şeyler katacağını düşünüyorum. Tabii ki hocanın ne istediği önemli. Hücuma katkı verebilmeyi, tabii ki severim. Hoca benden hücuma daha çok katkı vermemi isterse veririm" şeklinde konuştu.

 Bursaspor.org.tr

  • U.K 16  
  24 Ocak 2018 | 18:29
  -11
  Önce orta yapmayı öğren
  • Barış Yardımcı  
  24 Ocak 2018 | 17:54
  -6
  Bundan sonra sağ bekte daha iyi bir Barış izleyeceksiniz.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR