KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

3 futbolcumuz Milli Takım'da

02 Ekim 2015 | 18:53

8 yorum

8445 okunma

A Milli Takımımızın 2016 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 10 Ekim'de deplasmanda Çek Cumhuriyeti ve 13 Ekim'de İzlanda ile Konya'da oynayacağı maçların aday kadrosu belli oldu.

Ay Yıldızlı aday kadroya futbolcularımız Fehmi Mert Günok, Serdar Aziz ve Emre Taşdemir de davet edildi.

Futbolcularımıza Ay Yıldızlı formayla başarılar diliyoruz.

 Bursaspor.org.tr

  • Avrupali Timsah  
  05 Ekim 2015 | 14:00
  Durmadan Mert e sallamayin adam yillarca hayvan Volkan in arkasinda yedek bekledi bir hayvanla rekabet ne demek bir düsünün..Zaten Harun u gecen sene seyrettik istastik tutmuslar 3 toptan 2 si gol olmus..birakin bunun kararini Hoca versin hangisi iyiyse o oynar sonucta ikisi de milli kaleci...
  • cinaralti 16  
  04 Ekim 2015 | 00:06
  tarik ortaligi bulandirma her tarafi kokutuyorsun yeterhadi baska kapiya kis kis hadilen ordan
  • şenol yıldız  
  03 Ekim 2015 | 23:15
  bu takım bu gazla yarın rizeye patlar..
  • tarık  
  03 Ekim 2015 | 14:47
  -2
  hahaha hocaya yönetime beklentiler iletilsin mi oldu gözlerim doldu çay kahve tost ayran da ister misin?yönetim kendini bilmez senin benim paramla beslenip allah rızası için görev yaptığını iddia edenlerden oluşuyor.sağlamın ve başkanın getirip sahip çıktığı ama sonradan aforoz ettikleri oyunculara bak.bir batallayı almayıp 17 oyuncu getiren ligin en güçsüz takımları dışında kimseyi yenemeyen kadronun kalitesinin düşüşünü sorgula.gerginlik giderilsinmiş bu gerginliği yaratan kim sözünde durmayan orası burası oynayan kim tüpçünün kankisi kim ve bunlara göz yumup takımın peşkeş çekilmesine mani olmayan kim?ağzı olan konuşuyor ahkam kesiyor ben de konuşuyorum ama ne diyorum gerekçelerim neler nesnelliğim fevkaladenin kaçıncı fevkinde çorbacılar sarmış dört bir yanımı oy anam babam dellendim yine.

  bu arada fehminin lobisi epey billurlu ki batırdığı halde milli takıma çağırılmak kolay iş değil.harun garibim kimsesiz olduğundan iyi olmuş kaç para?yerinde olsam bir saniye durursam.......

  bana bakın yüksek sesle tekrarlıyorum takım korunup iki oyuncu almak varken bunlar batalla ve bir adet fatty olabilirdi.şimdi çok farklı şeyler konuşuyor olurduk.şimdi zarar daha büyük hem başarı anlamında hem de mali anlamda.hangi uzlaşmadan bahsediyorsunuz iki berbat takımı yendik diye günlük yorumcular sizi!Bursaskorlular kadar takıma zarar veren başka taraftar olabilir mi?hemen gaza gelip naifleşiyor kötü sonuçta yine en büyük tepkiyi bunlar veriyor.iki yüzlü yorumları merak eden aynı habere maçtan önce ve sonra neler yazmış aynı kişiler baksın arşivlerden.batı düşmanlığı yapanlar kendi değerlerini bir irdelesin.ben batı hayranı değilim ama bizim şu geldiğimiz nokta onların yanında içler acısı.zaten layığımızı içi boş çıkarcı yalancı liderlerle ağır ödüyoruz.hep salakların çok olması yüzünden.hala recep onbaşı neden başta allah rızası için mi gülerler adama maaşı alıyor tuzlusundan sonra allah rızası diyor sen de yut bakalım.bir batalla alsak ucuza eldekileri çıkarmasak ki ucuzdu gerçekten volkan 2.5 milyon avro tarık çamdal gibi kazma kaç para yahu bakambu 7 miyon avro sow 17 milyon avro şimdi bunları konuşmazdık.

  bu saatten sonra gelecekten kimse söz etmesin şamili hazırlık maçında oynatan altidore gibi adamı sağ kanatta bitiren kime destek çıksa anında satan yönetime kuzu taraftara haşin bir hoca ve sponsor bulmadan sözlerini tutmadan dik durmadan yalanlar savuran bir yönetim bizi ancak sıra takımı yapar ya da pttye yollar.
  • ınegolluler  
  03 Ekim 2015 | 14:27
  zaten gerısı yabancı
  • ünitimsahkırklar  
  03 Ekim 2015 | 13:03
  Neredeeenn nereeeyeeeee
  • balıkesirli  
  03 Ekim 2015 | 05:15
  20
  Bursasporun ileri gelenleri taraftar grup liderleri dahil esaslı bir toplantı yapmamız şart oldu. Bu nedir ya, hep bir kaos. Her şey konuşularak çözülür. herkes taşın altına elini koysun. 1)Hoca-yönetim-tribün gerginliği bitirilsin. Yönetime hocaya beklentiler iletilsin ama tribünler de onlara bir süre muhalefet etmesin.2)Tribün liderleri küfür konusunda taraftarı uyarsın. Her hafta boşu boşuna ceza yenmesin. Bunla alakalı çeşitli çalışmalar yapılsın. 3) Stad açılış tarihi net olarak kararlaştırılsın. o kadar bekledik beşiktaş maçından 45 bin kişi ile açsak muhteşem olur. vs vs.
  • mehmet34  
  02 Ekim 2015 | 19:27
  Tebrikler

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR