KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Giresunspor maçımızın biletleri

05 Aralık 2019 | 12:17

3 yorum

4564 okunma

TFF 1. Lig'in 14. Hafta karşılaşmasında 8 Aralık 2019 Pazar günü saat 16.30'da Büyükşehir Belediye Stadı'nda oynanacak olan Giresunspor maçımızın biletleri 05.12.2019 Perşembe (bugün) günü saat 11:00 itibariyle satışa çıktı.

Bilet fiyatlarımız ise şu şekildedir;

GOLDSIT 1963 TRİBÜNÜ: 250,00 TL

VIP 1.BALKON: 120,00 TL

VIP 1.BALKON(203,228,229. Bloklar): 95,00 TL

BATI ALT TRİBÜN: 95,00 TL

BATI ALT TRİBÜN(103,129. Bloklar): 75,00 TL

DOĞU ALT TRİBÜN: 35,00 TL

DOĞU ÜST TRİBÜN: 25,00 TL

GÜNEY KALE ARKASI (TEKSAS): 15,00 TL

TOFAŞ TRİBÜNÜ : 15,00 TL

MİSAFİR TRİBÜNÜ: 19,50 TL

BİLGİLER;

-7 Yaş ve üzeri çocuklara Passolig ve maç bileti alınması zorunludur.- Biletler Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Bilet Gişeleri, www.passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil Uygulaması, Aktif satış noktaları, ve N'Kolay satış noktalarından satılacaktır.- N'Kolay Bursa satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

- Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tr adresinden ve ya Passo Mobil Uygulama üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

- Kulübümüzün, 23.11.2019 tarihinde oynadığı BURSASPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ. müsabakasında, taraftarlarımızın neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle GÜNEY KALE ARKASI 124, bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmiştir.

- Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 05.12.2019 Perşembe günü saat 10:00 itibariyle başlamış olup, engelli vatandaşlarımızın gişelere engelli kartlarının aslı ile başvurmaları önemle rica olunur. Ayrıca müsabaka günü engelli bilet yüklemesi yapılmayacaktır.

- Passolig kart başvuru ve kart vizeleme işlemleri Passo.com.tr web sitesi üzerinden, Passo Mobil Uygulaması, Aktif Satış noktalarında, N'Kolay satış noktalarından ve Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ana bilet gişesinden yapılacaktır.- Passo Mobil Uygulama ile Müsabakaya giriş yapılabilir.

 Bursaspor.org.tr

  • bevler  
  09 Aralık 2019 | 13:41
  eski teksas rumuzlu kardeşim sonuna kadar haklisin tribunun onde gelen kişileri abileri. buskide memur olarak calisiyolar bilmem sozde yolda asfalt calismasi yapiyolar su giderlerini aciyolar. onlari kim soktu buskiye eski baskan ra soktu. farkindamisin o sehrin başındayken kimse istifa diye bagirmazdi. simdi diyolar maca gelin. Bursaspor artik ucurumdan asagiya dogru düşüyor kimse farkinda degil ama 2 3 seneye yok olucaz. belediyedeki memur abiler kardeslet eserinizle övünürsünüz artik.
  • Eski Teksas1663  
  07 Aralık 2019 | 10:37
  Bursaspor sevdalıları;EK başkan olmayı o zaman istemedi lakin zorladılar oldu ve yanında kimler vardı bir bakın (YÇve AA) sonra sı RA nin adamı RB başkan yapmak için ortam oluşturuldu ve onun yanında kimler vardı (Bir kısım taraftarlar ve menejerler MM alacağı varmış allem edildi kullem edildi çoçuklarının parası imiş verildi tabiki bu arada neler götürdüler 11 den 8 futbolcu dünyanın hiç bir yerinde satılmaz ama sattılar) ve RA )sonra dönüldü başa AA ı başkan yapalım dediler şöle dediler böyle dediler ortam oluşturdular AA ve yanına aldığı YÇ ile başkan yaptılar ve plan da ilk kez ya bu başkan cebinden para veriyor diye bir oluşum yaptılar bu başkan tirbün gruplarını ,bazı dernekk ve oluşumları ve bazı yöneticilerini gerçekten cebinden verdi destekledi hele ki bir otobüs faciası var akıllara zarar senin efsane dediğin adamı dövmedikleri kaldı hep gizli hesaplar yapıldı karanlık işler oldu zaten futbolun içine iyice çıkar menfeat kumar öyle işledi ki bataklık gibi oldu herneyse sonra son maçta Trabzon maçında kurtulduk kalktık o maçtan sonra istifa edip Bursa yı terk temesi gereken başkanı yetmedi olmadı dedik bir daha seçtik ;bu arada Yıllarını camianın içinde geç,irmiş Selim dahi AA oy verenler haindir dedi bu bile ters tepki yaptı bizim camia yetmezmiş gibi onu seçti sonra 1073 kongre üyesine suç atıldı peki sorarım size ona destek verenler tirbüncülerin ve Bursaspor çok sevdiğini söyleyenler ne olacak yada Bursaspor a üye olmayıp suçu üye olan Bursaspor sevdalıları kenardan neden seyretti peki üye olup üyelikten istifa edenlere ne demeli Trabzon maçından sonra dünyanın neresinde olursa olsun o başkanı istifa ettirrlerdi ama Bursa da bir kısım tirbüncülerinin,dernekçilerin YE nun FÇ in,CÇ ın ve daha bazı derin Bursasporluların hesapları var bakalım bu hesaplar hayra mı olacak bunların niyetinde ister istemez insanın aklına Bursa da Bursaspor yeni yeşil çok iyi Bursaspor mu yapmaya niyetleri var yoksa Bursaspor bizim olsun ama küçük olsun hesaplatrı mı var ne var ne yok tarih bize göstercek en önemli olay şu Bursaspor da SEVGİ-SAYGI-GÜVEN bitti yerine MENFEAT-KUMAR-DÜMEN aldı
  EY Bursaspor SEVDALILARI bu işin siyaseti iş adamı ,sanayicisi ,tirbüncüsü a partili -b partilisi aşşağı mahallesi yukarı mahallesi yok o tirbünlerde bu şehri sevenler sesini yükseltmedikçe o tirbünler belli grupların elinde oldukça bence çok daha kötüye gideriz sahip çıkmalıyız o tirbünlere çocuğumuz eşimiz ile dostlarımız ile sevgimizi ortaya koyar isek buralardan sosyal medya dan başkanlık hocalık yapmaz isek samimiyet ile gerçekleri görüp birlik beraberlik içinde olur isek inanın ki Bursaspor Bursa şehrine çok çok güzel şeyler katar tüm kalbimle buna inanarak söylüyorum çünki Bursaspor sevgi dir sevda dır sadece futbol takımı değildir ve Bursaspor asla belli kesimin elinde olmamalıdır olmazda
  NOT:Asla MM tasvif etmedim lşakin şu an başkan mı ve hoca da çok süper bir hoca değil lakin şu an hoca mı şu an kaos Bursaspor a zarar verir bundan dolayı eğer ki futbolcular başkan ve hoca için sorun çıkarmıyor ise devam edelim derim zaten hoca gitsin diyenlere diyorum ki peki hoca nın verin parasını tazminatı yeni gelecek hocanın da aranızda toplayın parasını gelsin yoksa tirbünden sosyal emdya dan hoca na futbolcuna şu şartlarda lütfen sallama yapmayın madem o kadar Bursasporluydunuzda geçen yıl Bursaspor bağıra bağıra dşürdünüz neden sesiniz çıkmadı derler adama tirbünlerden öyle laf olsun diye fısıltı AA istifa Samet istifa süs olsun diye AA evinin önenne de laf sokmalar hep şekil hep karşılıklı dövüş derim ben ona bakın tirbünler iyice sizin gibiler yüzünden boşalıyor sanıyormusunuz ki bunları sadece ben biliyor yada farkındayım asla tüm camia bunun farkınmda ama kimse kral çıplak demiyor sadece
  Yeniden sevgi ,güven dolu camia olmamız için o tirbünler gerçek karşılıksız sevenler ile dolduğunda oluşacaktır
  • pmbON  
  06 Aralık 2019 | 14:17
  -1
  stad dolsun artık beylerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR