KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Mustafa Er istifa etti!

13 Haziran 2018 | 15:57

6 yorum

6125 okunma

Bursasporumuzun Futbol Direktörü Mustafa Er, görevini bıraktığını açıkladı.

Mustafa Er, Ali Ay başkanlığındaki yönetimin Samet Aybaba ile anlaşmasının ardından Futbol Direktörlüğü görevine getirilmişti. Genç çalıştırıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla görevinden ayrıldığını duyurdu.
Er, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Yaklaşık 2 hafta önce açıklanan Bursaspor Futbol Direktörlüğü görevinden gördüğüm lüzum üzerine ayrılmış bulunmaktayım. Altyapı ve A Takım'da çeşitli kademelerdeki görevlere şahsımı layık gören Başkan Ali Ay ve ilgili yönetim kurulu üyelerine, görev yaptığım tüm pozisyonlarda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen büyük Bursaspor taraftarına teşekkürü bir borç bilirim."

Kulübümüzden Mustafa Er açıklaması

Yönetim kurulumuz, yeni sezona yönelik teknik yapılanmayla ilgili çalışmalar sırasında, zor dönemlerde sorumluluk alan Mustafa Er'in kulübümüzdeki görevine devamı konusunda görüş birliği içinde hareket etmiş ve kendisiyle görev tanımıyla ilgili istişarede bulunulmuştur. Bursaspor'un geleceğinde önemli bir rol oynama potansiyeline sahip olduğuna inandığımızdan dolayı, kendisine birinci yardımcı antrenörlük, Futbol Direktörlüğü ya da, kulüp tarafından finanse edilmek suretiyle bir yıl süreyle yurt dışında eğitim alması, yabancı dilini geliştirmesi ve teknik açıdan donanımını zenginleştirmesi teklif edilmiştir. Tercihini Futbol Direktörlüğü'nden yana kullanan ve son derece geniş yetkilerle başladığı görevinde, kısa sürede oldukça mesafe kat eden Mustafa Er, dün itibariyle bizim açımızdan da sürpriz bir şekilde istifasını sunmuş ve bu görevi yapamayacağına dair görüş bildirmiştir. Bursaspor'un bir değeri olarak kabul ettiğimiz Mustafa Er, ısrarlı telkinlerimize rağmen kulüpte görev almak istemediğini ve kararını değiştirmeyeceğini beyan ederek, istifa etmiştir. Kendisinin vermiş olduğu bu karara saygı duyuyor ve önce futbolcu, ardından teknik adam olarak kulübümüze yaptığı hizmetlere teşekkür ederek, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.

 Teksas.org

  • Garaj6  
  18 Haziran 2018 | 05:46
  Ali ay ve avanelerinin işi bu. Zaten kendisi gibi, kendine kariyerine yakışır bir teknik adam bulup getirdi. Samet aybaba geçmişte Bursaspora ne fayda sağlamış? Hangi kulüpte ne başarı sağlamış?
  • Lacoste16  
  13 Haziran 2018 | 23:09
  Bu sene kesinlikle ptt 1 ligdeyiz
  • Bursalı Osman  
  13 Haziran 2018 | 18:08
  20
  Şaşırdıkmı hayır Samet Hasan parlakay Hüseyin gedik meydan bu çakallara kaldı tam istedikleri oldu transferleri bunlar yapacak Başkan hiç birşeyden anlamıyor buna oy veren çorbacılar Sizler Bursasporlu değilsiniz hepinize yazıklar olsun bu saatten sonra Allah yardımcımız olsun
  • bursalı  
  13 Haziran 2018 | 17:03
  16
  can siparene başkanlarını savunan güya Bursapor taraftarı çorbacılar çıkın şimdi sahne sizin
  • Earsyg (Kadir)  
  13 Haziran 2018 | 16:45
  18
  2 senedir takimi ligde tutan adamı bile küstürdü ya bunak herif! Bakın 2 gün sonra da ilgaz çınar görevinden istifa etti! Diye haber gelirse sasirmayin!! Ali ay'a oy verenler nasilsiniz?!
  • thecorba  
  13 Haziran 2018 | 16:00
  17
  çorbacılara müstahak.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR