KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Genç arkadaşlara şans vereceğiz"

16 Mayıs 2018 | 15:14

0 yorum

3323 okunma

Gençlerbirliği maçı öncesi açıklamalar yapan Teknik Direktörümüz Mustafa Er, "Maçı ciddi anlamda önemsiyoruz. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Kadroda revizyona gireceğiz. Gençleri oynatacağız" dedi.

Teknik Direktörümüz Mustafa Er, Spor Toto Süper Lig'de bu sezon çıkacağımız son maçı değerlendirdi. Gençlerbirliği ile Cuma günü karşılaşacaklarını belirten Mustafa Er;

"Son maç. Bizim için değişen bir şey yok. Ankara'ya kazanmak için gideceğiz. Evet, çok eksiğimiz var ama geçen hafta da vardı. Maçı ciddi anlamda önemsiyoruz. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Gençlerbirliği için zor bir süreç. Küme düştüler. Geçmiş olsun onlara da..."

"Genç Arkadaşlara Şans Vereceğiz"

"Kadroda revizyon olacak. Genç arkadaşlarımız var arada. Elimizdeki mevcut futbolcularla en iyi kadroyu çıkartacağız. İki haftadır genç futbolcularımızın gelişimine bakıyoruz. Onlarla da başlayabiliriz sonra da oyuna sokabiliriz. Ama şans vereceğiz..."

"Dünya Kupasına Gidecek Oyuncular İzinli"

"8-9 oyuncumuz sakat ve cezalı. Biz 4 futbolcuya izin verdik. Onlar da Dünya Kupası'na gidecek futbolcular. Onların da böyle bir talebi oldu. Dinlenip, kampa katılmak istediler. Burada tutabilirdik ama burada bulunan futbolcu, kendi isteği ile burada bulunsun ki sahada verimli olabilsin. Tamamen benim tasavvufumda. Kendi istekleri olunca, son haftayı motive hazırlanamayacaklarını söyleyince, biz de milli maçlar öncesi izin verdik..."

"Pablo Ankara'ya Gelmek İstedi"

"Batalla'yı oynatacağım. Ben kendisi ile görüştüm. Belki finali Bursa'da yapmak isteyebilirdi. Ben tamamen kararı ona bıraktım. O, kendisi gelmek istedi, bulunmak istedi. Kendisine de teşekkür ederim..."

"Sezon Değerlendirmesini Daha Sonra Yapacağız"

"Şu an sezonu değerlendirmek yerine Gençlerbirliği maçına odaklanmamız gerekiyor. O maçtan sonra sezon değerlendirmesi olacaktır..."

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR