KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Sezonun en iyi futbolunu oynadık"

29 Ekim 2016 | 18:54

22 yorum

11044 okunma

Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, Atiker Konyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında sezonun en iyi futboluyla galip geldiklerini belirtti.

Hamzaoğlu basın toplantısında şu açıklamalarda bulundu; "Cumhuriyet Bayramı'nın 93 yılı kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet yolunda hayatları feda eden şehitlerimize rahmet diliyorum. Zor maç olacak diye düşünüyorduk, öyle de oldu. Konya kolay bir rakip değildi. İlk yarı oyun bizim kontrolümüzde oynansa da Konya'nın etkili pasları ve orta alan hakimiyetine şahit olduk. İstediğimiz gibi oynayıp bu sezonun en iyi futbolunu oynadık. Takım bütünlüğünü koruyup savunma ve hücum yaptık. Birlikte hareket ettikleri için futbolun güzelliklerini sundukları teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplayan Hamzaoğlu, şunları söyledi:

"Elimde sihirli değnek var diyemem. Oyuncularımızda bizde çalışıyoruz. Başarının mutluluk getirdiğine değil, çalışmanın mutluluk getirdiğine inanıyoruz. Ben ve arkadaşlarım onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Onlar sahada baskısız bu işi yapsınlar diye. Bunu yapınca başarı geliyor. Rahat ortam, rahat oyun, hata yapmaktan korkmayınca sorumluluk alıyorlar. Kubilay yetenekli oyuncu. Gol atması önemli değil. Önünde alması gereken çok yol var. Eksiklerini tamamlayıp gidiyor. Türk futbolu iyi santrfor kazanacak. Bunu sahiplenmek bizden önce oynatan hocalara haksızlık olur. Vakıfköy'deki hocaların başarılarını engellemek olur. Altyapıdaki bütün hocalarımızı, kazandırdıkları oyuncular nedeniyle tebrik ediyorum."

MERTER KENDİSİNİ ZORLADI

"Merter ilk yarı kendisini zorladı. Ters top atmaya çalışınca kasıkta zorlanma oldu. Zayiat vermeden savaş kazanılmıyor. Bu gün sahada kim varsa arkadaşını aratmayacağına inanıyorum. Bu da bizi başarıya götürüyor. Sivok alt adalesinde sıkıntı var. 2-6 hafta sürecek bir sakatlık. Del Valle'de sorun yok. Bilal konusunu her hafta söylemek istemiyorum. Gerçek taraftarlar hafta arasında onlara tepkiyi gösterdi. Onlar bizi desteklemeye devam etsinler bizde onları mutlu etmeye devam edeceğiz. Bu gün kaybetmiş olsak ta aynı kararlılıkta devam edecektik. Yolumuzdan dönmek yok."

 Bursaspor.org.tr

  • Eser  
  29 Ekim 2016 | 19:06
  29
  Tebrikler hocam elinde mutavezi kısıtlı bir kadro olmasına rağmen bu çocukları takım haline getirdin harikalar yaratıyorsun Allah yardımcın olsun eleştirilere aldırma böyle devam daima yanındayız hocam başarılar !
  • Beyazitlitimsah  
  29 Ekim 2016 | 19:03
  -21
  En iyi futbolumuzun bu olması üzücü...Daha iyisini hakediyoruz ve yapacağımıza da inanıyorum.Benim şahsi fikrim artık eleştri yapmak yerine destek olmamızdır.
  Tabiki de eksiklikler olacak ama bunları zamanla aşacağız.Şampiyon olduğumuz seneyi hatırlayın Ertugrul da buna benzer futbol oynatıyordu ama öyle ya da böyle kazanıyorduk.
  Başarılar Bursasporum

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR