KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Sonsuza dek omuz omuza!

VİDEO

28 Eylül 2016 | 16:16

25 yorum

35847 okunma

Kulübümüz, Proje Kurulu tarafından fizibilite çalışmaları yapılan Anı Duvar'ı projesi saat:16:16 itibariyle hayata geçti.

Anı duvarı projesi, gönüllü bir ekip olan ve çalışmalarına 2016 Nisan ayında başlayan Proje Kurulu tarafından geliştirilmiştir. Proje Kurulu, bazı Avrupa statlarında hayata geçen bu projeden esinlenerek hazırladığı çalışma ile Bursaspor'un yeni mabedi Timsah Arena'da bir anıt ortaya çıkarmayı hedeflemiştir.

Anı Duvarı projesi, nesilden nesle aktarılacak, dededen toruna miras kalacak, yitirilen kalpleri yaşatacak, yeşil beyaz sevgisiyle dolu yürekleri sonsuzluğa taşıyacak bir projedir.

Bu projede "Ben de varım" diyorsanız, sizin ve sevdiklerinizin isimleri sonsuzluğa kazınsın istiyorsanız, internet sitemizden online olarak 160 TL karşılığında duvara adınızı yazdırabilirsiniz...

Haydi Bursa!

Omuz omuza, hep beraber sonsuzluğa...

Duvara İsim yazdırmak için TIKLAYINIZ!

Bursaspor Kulübü

"BURSASPOR ANI DUVARI" nedir?
Timsah Arena'nın etrafını çevreleyecek olan "Bursaspor Anı Duvarı"; her tuğlaya tek tek isimleri kazınmış taraftarlarımızın, Bursaspor tarihine adını altın harflerle yazdıran Kulübün efsaneleri, kurucularımız ile yan yana adlarının yer alacağı ve Türkiye'de ilk defa hayata geçirilen bir proje...

Anı Duvarı Nerede Olacak?
İlk duvar paneli Timsah Arena'da Teksas'ın bulunduğu Güney Kale Arkası dış duvarlarından başlayacak. Stadyum Bursaspor tarafından kullanıldığı müddetçe anı duvarı var olacak.

İsmimi Anı Duvarına Nasıl Yazdırabilirim?
Bursaspor Kulübü Derneği'ne proje interaktif sayfası ile (https://www.bursapor.org.tr/tugla adresi üzerinden) online bağış yoluyla 160 TL bağış yapan her taraftarımızın adı, Kulübümüz tarafından bir tuğlaya kazınmak suretiyle Bursaspor Anı Duvarı'nda yer alacaktır.

Bir tuğlaya kaç isim yazdırılabilir?
160 TL bağışta bulunulması üzerine Kulübümüz tarafından her bir tuğlaya yalnızca 1 gerçek kişinin ismi yazılacaktır. Taraftarlarımız arzu ederlerse başka biri için de isim yazdırabilirler.

İsim dışında lakap veya şirket ismi vb. yazdırabilir miyiz?
Herhangi bir ticari şirket, sivil toplum kuruluşu adı ya da spekülatif bir sim duvardaki tuğlalarda yer almayacak; sadece gerçek kişi (şahıs) isimleri yer alacaktır. Tüm isimler kontrolden geçtikten sonra duvara yazdırılacaktır. Spekülatif ya da şartlara uygun olmayan yazılar işlenmeyecek ve Bursaspor tüzüğü Madde-7.3 çerçevesinde yapılan bağışlar geri iade edilmeyecektir.

İsmim duvar ne zaman yazılacak?
Proje başlangıcından itibaren yapılan bağışlar karşılığında Kulüp tarafından duvara yazdırılan isimler, belli bir partiler halinde biriktikçe monte edilecektir.

 Bursaspor.org.tr

  • adf  
  28 Eylül 2016 | 18:13
  Guzel bi uygulama
  • Ceyhun  
  28 Eylül 2016 | 17:45
  Çok güzel bir proje, tüm taraftarlarımız destek olmalı.
  • Tek9  
  28 Eylül 2016 | 17:41
  11
  Beyler haydi duvara isimleri yazdırmaya.. Maddi durumu olmayan arkadaşlar da 3 5 kurus kenara atıp biriktirip yazdirabilirler ilerleyen zamanlarda . cok güzel bir uygulama bence
  • BÇ  
  28 Eylül 2016 | 16:54
  26
  O şampiyon isimleri orada görmek. Batallanın gelip çocuğa yardım etmesi. Uzun zamandır bu kadar duygulanmamıştım ..
  • asd  
  28 Eylül 2016 | 16:24
  13
  Destek olmak için iyi bir proje

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR