KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Oyunumuzu geliştirmeliyiz"

25 Eylül 2016 | 18:52

43 yorum

14566 okunma

Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, Kasımpaşa maçının ardından yaptığı açıklamada

Hamzaoğlu, "Sahamızda üst üste oynadığımız ikinci maç önemliydi. Oyundan çok kazanmamız gerekiyordu. İlk yarı iyi değildik. İstenilen düzeyde değildik.İkinci yarı iyi oynadık. 10 kişi kalmamıza rağmen, oyuncularımız eksik arkadaşını aratmadan oynadılar. İyi performans sergilediler. Kasımpaşa'ya bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim" dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Hamzaoğlu şunları söyledi:

"Oyuncu değişiklikleriyle skoru yakaladık. Oynayanlar kadar kenarda bekleyenler de önemli isimler. Yaptığımız değişiklikler sonuca doğru yansıyor. Sonradan girenler katkı koydular. Sercan'dan şikayetim var. Daha iyisini yapmasını bekliyorum. Jorquera ve Merter üzerlerine düşeni yaptılar. Oyuna girip 2 haftadır skora katkı koymaları önemli. Şamil ve Faty ile oyun kontrol etmek istedik. Bunda başarılı olduk. Oyunumuzu takım olarak geliştirmemiz şart. Çim zemine gelince toparlanıyor galiba. Hala daha iyi zemine sahip değiliz. Geçmişi düşündüğümüzde her geçen maç iyiye gidiyor. Çalışanlara teşekkür ediyorum."

 Bursaspor.org.tr

  • adıgüzel  
  25 Eylül 2016 | 21:59
  15
  neden kişiler üzerinden gidiyorsunuz ?? ismail iyi diyen varmı ? önemli olan kazanmak her ne olursa olsun o artık bizim oyuncumuz buradan yazıpta ne olacak ya ? bi sahip cıkalım arkasında olalım o gitsin bu gitsin şu oynasın bu oynasın ...amma adamsınız ya herkes antronör olmuş bu sallamalarınız oyuncuları daha kötü yapıyor oynamalarını bozuyor 12 puanın keyfine bakın .....
  • Yahsibey  
  25 Eylül 2016 | 21:58
  10
  Hakeme ragmen kazandik Hoca! Sen ne diyorsun? Kubilayin Sutundan önce Penalti verilseydi Kasimpasa cökerdi. Hakeme ragmen kazandik. Kasimpasanin yaptigi ince faulleri görmezlikten geldi hakem. Sen Takimi bu sekilde oynat yeterli.
  • Semihhh  
  25 Eylül 2016 | 21:54
  Bende sevmem ismailide merteride ama kimse Kubilay bisi dememiş arkadaşlar bir tek ben mi kızdım bu çocuğa bu maçta o hatalar neydi öyle?
  • Bar  
  25 Eylül 2016 | 21:30
  -7
  Allah yüzümüze güldü de İsmail kazması kırmızı gördü,inşallah 5 hafta ceza alır da kurtuluruz şu adamdan
  • timsah rafo  
  25 Eylül 2016 | 21:19
  -4
  gerçeklere katlanamayanlar aslında eksi vererek beni ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor.gerçeğin çölüne hoş geldiniz ergen ergenoğulları hamza sizi seviyor ama parayı daha çok!ismail kazmasını futbol ilahı gören bana eksi vurur ama zamanı gelince arşiv yalan söylemez timsah rafo
  • merter  
  25 Eylül 2016 | 21:19
  15
  20 TL bilet fiyatına cok diyenler burda yazıyor para yok gelen yemiş giden yemiş hamza hoca istemezmi transfer paramız yok heleki 20 TL bilet parasi durumu olup ta vermedigimiz surece çok yazariz boyle eleştiri yerine katkı yapın takima
  • mususi  
  25 Eylül 2016 | 21:18
  bir sene oldu kulube geleli oyun oynatmadin. Birak bu palavralari. Sahadaki fiyaskoyu izletmek icin insanlara para verseniz yeridir.

  Su ana kadar tum maclarda rakibin bizden daha fazla hucum organizasyonu oldu. Neden GS bu adami sampiyon olmalarina rahmen gonderdi simdi daha net anliyorum. Tam bir futbol dusmani.
  • tarık şimşiroğlu  
  25 Eylül 2016 | 21:15
  -3
  nedense taraftar sitelerindeki yorumlarla twitter vb sitelerdeki yorumlar arasında dağlar kadar fark var.site yönetimi mi böyle istiyor bir algı çabası mıdır yoksa bu siteyi takip edenlerin çoğunluğunun ortak görüşümü garip bir durum.böylesine leş futbolla ligin sonunu getirmemiz imkansız.takımlar ritim tutunca(kaliteli takımlar)bir tökezlersek şu kadroyla san marino defansımız kurtaramaz öz güvenimiz sıfır olur.örnekleri çok say say bitmez.şu an kimse eksikleri görmek istemiyor bizi tarafsız analiz edenlerin yorumları bizi düşündürmeli.kasımpaşa gibi kıçı kırık takım bizi evimizde hapsedemez.sen ne konuşuyorsun hamza bey!şampiyon olduğumuz sene dengeli takımdık direnç vardı yaratıcılık vardı şu külüstürlerle üç beş maç gittik diye heveslenmeyin.tüm Türkiye hayret ediyor şu berbat oyunla ikinci olmamıza.tabela her şeydir ama tabela hem lehimize olsun diyorsak aksayan yerleri onaracağız.her maç bir tarafımızı yırtacak yıpranacak ve galip gelecek değiliz.daha az eforla fark atmıştı valencia bize.koşmadan neredeyse.işte böyle hadiseler başa gelirse maazallah o zaman bana eartı basan parmaklarınıza pislerim!yeni alınan sane nerede ismail her maç olay mert berbat sinan golsüz golcü furkan yokoğlu yok bilal bitik cuşua con anca yeşil Bursada ismaille oynar.del valle parçalı bulutlu.necid zaten yetersiz.neyse bol sıvazlar.
  • utku kutlu  
  25 Eylül 2016 | 21:04
  -1
  umut bulut ısrarı cincondan aforoz edilmesine yol açtı ismail ısrarı da Bursadan yol aldırır yazın kenara.bu arad oyunu geliştirmeliyiz diyor ortada oyun falan yok ki geliştiresin tonla para alıyorsun bi zahmet geliştir ama bu oyuncu seçimleriyle yaptığın yanlış transferlerle bakalım kaç maç sabırları sınayacaksın.herkes gördü ite kaka balına alınan maçı diğer maçlar da öyle.bir takım bir maç rahat yenmez mi zorlanıyorsan yetersizsin açık ve net.ve bir maç öncesi kırmızı yiyen adam hala öteki maç kırmızı yiyip arkadaşlarının emeğinin içine etmeye kalktıysa ve sen on kişi oynamak bizi kamçılıyor diyorsan hatanda ısrar edeceğim diyorsundur.ne diyelim hayırlısı be gülüm.
  • nedim kıllı  
  25 Eylül 2016 | 20:53
  -11
  sen bu kafayla anca serciden şikayetçi olursun inşallah ismailde ısrar edersin de seni ve ismaili destekleyenler ayar üstüne ayar olurlar.evet Bursaspora olan olacak ama zaten böyle gitmeyecek biliyorum.çok sezon gördü bu naçiz gözler.kalıbımı basarım hamza hoca falan değil.bir kere kazma ve teknik oyuncu ayrımını bilmeyen adamdan büyük hoca olmaz.neyin hata olduğunun farkında değil.akhisardan getirdiği adamları büksün monte etsin az kaldı göreceğiz!
  • timsah rafo  
  25 Eylül 2016 | 20:49
  -7
  oyunu ismaille geliştirirsin artık hamzacım.neden mi senden hoca olmaz anlatayım da ince ayarımdan nasibimi almayan kalmasın: öncelikle hatalarından ders almayan birisin öyle ki yine kendin gibi hataların ders almayan ismail kazmasını oynatıyorsun.adam daha bir önceki maç kırmızı yemiş takımı yakmış zorla galip gelmişiz düzelip ders alacağına yine kırmızı görüyor saçmasapan pozisyonda.futbol adına tek bilgisi yok tıpkı senin gibi.burada toz pembe gözlük takanlara aldanma en baba eleştiriyi de tahammülsüzlüğü de işler kötü gidince yapacaklar.çünkü günlük adamlar.kalınlar.biz eleştirenler yani galip gelirken bile eleştirenler özellikle ota poha muhalif olmayan eleştiricilerden bahsediyorum hem destek de veriyor hem de takımın iyi olmasını istiyor bu kadarını ayırt edemeyen meczuplar vandallar eksiliyor bunları.ama şaşmıyorum dünya düzeni böyle deliliğin yüceltildiği bir çağdayız hayırlı şamiller.bu arada yeni transferlerden kaçı oynayıp katkı koydu sorarım size işte bu hamzanın getirdiği adamlar ve onun hocalığının futbol bilgisinin özeti.galip gelmişiz kapan ıkın sıkın ezil büzül evliyalar korkudu Bursasporu desinler topa sahip olama dan dun vur balla üç dört maç git sonra şampiyon olacağız.tabii oldu canım.
  • timsah rafo  
  25 Eylül 2016 | 20:42
  -5
  bazıları da ismail kazmasına eleştirmeme katlanamamış günlük skor yorumcuları gizli gizli eksiciler hepsi burada.yakın çıkarların adamcıkları ergencikleri.herifin biri takımı sabote ediyor sercandan şikayetçiyim diyor hoca gelmiş bana eksi vuruyor çok da fifi.kendi evinde kapanmışın rezilleri oynamışsın balına galip gelmişsin gaza gelen ağır maldır.aynı süzmeler recebe üçlü çektiren sonra azar işiten tayfadır.bizden bir cacık olmaz.aşağıdaki yorumlar taraftar kalitesinin düşüklüğünü gösteriyorbüyük takım taraftarı neyi desteklediğini bilir gerekiyor şampiyon hocasını bile yollar.neyse çok yol var eleştiriye tahammülsüz milletiz vesselam.eleştiriye eleştiri gibi şeyler var sanki eleştirenler desteklemiyor nasıl samçalık nasıl budalılık bu?yendik süperiz moduna girenler olayların ilerisini göremeyenlerdir.
  • CARLOS  
  25 Eylül 2016 | 20:29
  -1
  Oyunumuzu geliştirmeliyiz cümlesi,biraz sahada futbol oynandıgı zaman söylenir,galibiyete bir sözüm yok,ama ne lt;amana kadar bu kötü futbollu seyretmeye,türübünde strese girmeye devam edecegiz,bu taraftar arkasına yaaslanıp ne zaman güzel bir futbol seyredecek..sanırım böyle giderse bu kadro ile hiç bir zaman,korkuyorum bir gün biri çıkıp bizi sahada kevgirere çevirecek diye..ama yinede tek sevindigim taraftarın takıma sahip çıkması,böyle kötü futbolla da olsa hem galibiyet hemde bu kötü ekonomik durumda yayıncı kurukuştan paraları kapması...................
  • Greeny  
  25 Eylül 2016 | 20:27
  Yenersek 2. olacağız.
  Maç pazar günü.
  Hava güzel.
  Tribünler boş.
  Kimse Bursaspor büyük takım demesin.
  • Gectim  
  25 Eylül 2016 | 19:51
  28 eylül 16.16 da ne var beyler
  • Ibrahim  
  25 Eylül 2016 | 19:46
  Hamza hocam bu nasil futbol ....bu futbol degil baska bi spor dali gibi bisey tarifi sende...boyle futbol olmaz...
  • Mey Nur  
  25 Eylül 2016 | 19:46
  Ertuğrul ile İsmailin performanslarını kıyaslamanızı istiyorum..
  Dolayısı ile alt yapımızdaki topcularımız ile Hamza'nın kazmalarını da kıyaslayın lütfen..
  Ve çabucak söyleyin;
  Furkan Soyalp, Bilal kadar katkı sağlayamaz mıydı bu takıma?
  • Eser  
  25 Eylül 2016 | 19:41
  11
  Olumsuz yorumları yapanlara şaşıyorum takım 5 maçta 4 galibiyet almış hala bos boş vır yapıyorsunuz biraz saygınız olsun hocaya ve futbolculara herkes elinden gelen mücadeleyi yaptı Kasımpaşa puan için zaten saldıracaktı adamlar kaç maç kaybettiler dirençli oynadılar her zaman her yerde desteğe devam..
  • Yıldo  
  25 Eylül 2016 | 19:41
  27
  Kötü oynarken de puan almak çok önemli hocam. Kimse kusura bakmasın çok sevdiğiniz ertuğrul sağlam 14 haftada 15 puanı zor topladı. Bu takım 5 te 4 yaptı. Takıma destek olun. Burda herkes antrenör olmuş başımıza. Sakatlar iyileşince daha da iyi olucaz. Destek olalım 2.şampiyonluk gelir yine
  • Timsah rafo  
  25 Eylül 2016 | 19:36
  -8
  İsmaillcigine Kıyamamiss.prensine toz kondurmuyor.dj Sercan ne etti la sana en azından hareket getirir bu Çobanla olmaz anlaşıldı. San Marino gibiyiz ballı börek li uzun sürmez o zaman isyan başlar. Adam tek laf etmemiş kazma isoya

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR