KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Korkunuz yoksa tribünden izlersiniz"

15 Aralık 2015 | 17:10

56 yorum

19390 okunma

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulunda Recep Bölükbaşı ile yarışan Timur Noyan bir açıklama yaptı.

Liderlik vasıflarından yoksun bir yönetim ve neticesinde kaçınılmaz sonuç, tabii ki başarısızlık...

Hal böyle iken bu başarısızlığı muhalif kişilere, taraftara ve bizlere fatura etmek zeki bir manevra gibi görünse de aslında bir akıl tutulması ve kapasitesizliğin son örneğidir.

Son kongreyi kaybetmenin öfkesiyle, teknik direktörden futbolculara Bursaspor'un gerçek sahibi taraftarlarımızdan şehrimizin önde gelenlerine, basına hatta kendi yönetimlerinde ki istifa eden kişilere kadar birçok kesimi mevcut yönetime karşı kışkırtıp takımı bu hale biz düşürmüşüz.

Bu asılsız hayal ürünü hedef çarpıtmalar karşısında açıklama yapma gereği duyduk; Mevcut başkan ve yönetimi, gündemi değiştirmeye çalışarak dikkatleri başka yöne çekerek bu işten kurtulabileceğini düşünüyorlarsa çok yanılıyorlar, bu davranış muhataplarını aptal yerine koymayı ifade eder ki bu da büyük Bursaspor camiasına yapılmış ciddi bir hakaret, gerçek bir saygısızlıktır.

Biz kongre sonunda amacımızın Bursaspor'un kazanması olduğunu ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmiştik ama arkadaşlarımız bu talihsiz açıklamaları herhalde Bursaspor'umuzu bu hale düşürmenin korkusu ile ve panikle kaleme almışlardır.

Hesap sormak suç mudur?

Şimdi hesap sorulmayacak da ne zaman sorulacak, "Provokatör" olarak adlandırdıkları kişiler takımımız için derin kaygı duyan taraftarlarımızdır, onlardan takımın içinde bulunduğu durum karşısında hala sizi alkışlamalarını beklemek de bir hayaldir.

Sorumluluğu üzerine almamak ve hedef göstermek de kaygılar ve duyumlar konusunda ne kadar haklı olunduğunun açık göstergesidir. Bütün camia konuya zaten vakıftır, günlerdir her mecradan taraf kalemşorların adımıza tekrar yürütmeye başladığı algı operasyonunu da ne kadar korktuklarının açık göstergesidir.

Bursaspor'umuzun geleceğini karartan tabirinizi de kongrede ki geleceği aydınlatacak vaatlerinizde aramanızı öneririz.

Bursaspor'umuzun geleceğini karartan bizler değil yönetiminde olan, karar alan sizlersiniz... Başkan ve yönetimini, bizleri ve taraftarımızı suçlayan açıklamalarından dolayı kınıyor ve yapılan bu iftiraları asla kabul etmiyoruz.

Hesap vermesi gereken bizler değil sizlersiniz... Kendinizi aklamanın yolu olarak basının önüne çıkmadan basın açıklamaları yaparak değil, olağanüstü genel kurula giderek aklanmanızı tavsiye ederiz.

Seçilmiş olan sizlersiniz, sorumlu olan sizlersiniz...

Bursaspor'umuzun bu zor günlerinde de eğer bir korkunuz yoksa maçları evinizden değil tribünden izlersiniz.

Değerli Bursasporlular makamlar geçici değerler kalıcıdır...

Biz Bursaspor sevdalıları olarak hepimiz tek vücut olup kulübümüze bu zor günlerde destek olmalıyız.

Bizler kulübümüzün herhangi bir şekilde kötü lanse edilmesi veya iyi yönetilememesi beklentisi içinde olacak ve bu durumdan keyif alacak insanlar değiliz, istendiği her noktada elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.

Gerçek Bursasporlu olmak sadece Bursasporluyum demekle olmuyor maalesef, menfaatsiz Bursaspor için çalışarak Bursaspor'un menfaatine hizmet etmekle oluyor kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Saygılarımızla,
TİMUR NOYAN VE EKİBİ

 Bursa.com

  • asabi  
  15 Aralık 2015 | 19:11
  -23
  Bu adamada isinamadim. care buda degil gaza gelmeyin.
  • Kalite  
  15 Aralık 2015 | 19:06
  19
  Bilader yanlış anlamayın da yok real madridli fenerli falan filan onu geçin bolukbasindan bin kat daha iyi mi iyi başkan olsun abi
  • istexas  
  15 Aralık 2015 | 18:58
  19
  Ibra etmeyeceksen gel...sen de diğerleri gibi yapma...
  • Timur noyaana  
  15 Aralık 2015 | 18:40
  -15
  Timur bey Bursaspor kaybederken sen gülüyorsun bunu stadda bir fiil şahit oldum çok yakın oturuyoruz sen nasıl başkan adayı olursun Bursa ağlıyor durumuna sen gülüyorsun yazıklar olsun hatta fotolarınıda çektim bilgin olsun yalan falan dersen yayınlayacağım
  • inegöllü  
  15 Aralık 2015 | 18:29
  20
  Timur noyan ve ekibi kongreyi kazansaydı şu an şampiyonluğun en büyük adayıydık.ama şu an düşmenin en büyük adayıyız.acı ama gerçek.
  • grennarmy  
  15 Aralık 2015 | 18:12
  20
  Levent kızıl yaninda murat yanıklar ve güçlü birkaç isimde sehir kenetlenmeli yoksa son kocaeli ve sakarya malesef ve vakitde yok konya macida giderse baskan derhal istifa ettirilmeli zorla.
  • Israr etme  
  15 Aralık 2015 | 18:05
  -16
  Adam gibi Bursalı zengin aday olacak bi tane aday var mı yeter lan parası olanı da beğenmiyirsunuz çocuk gibi trip atıyorsunuz timsah Arena ya gitmiyorum diye bu kulübe ihanettir önce siz adamsaniz yazınburaya zengin Bursaki başkan adayını hadi beceriksiz levent le murat la bunlatla olmaz
  • İskender  
  15 Aralık 2015 | 17:59
  -25
  Bölükbaşı İSTİFA! Israr etme İSTİFA ET!

  LAKİN! Bölükbaşı'dan nefret ediyorum diye gs'li, fb'li başkan adaylarına da sarılmayacağım. Bursasporluyum deyip de bu adamları isteyenin Bursasporluluklarını sorgulamam, onlar kendilerini sorgulasınlar. Hani Anti-İstanbul'duk? Yancı-İstanbul mu olduk şimdi?

  Bu kulübü yıllardır aynı isimler etrafında döndürüp duruyorsunuz. Bursaspor camiası yeni isimler, yeni ekipler çıkartamayacak kadar küçük bir camia mı?

  Bize artık mali ve sportif radikal kararlar alabilecek, gerekirse kulübün geleceğini kurtarmak için korkmadan mali küçülmeye gidebilecek Başkan ve Yönetimler şart!
  • tankut  
  15 Aralık 2015 | 17:57
  -20
  arkadaşlar görüyorum burasporu bu hale getirenlerin yine sazı eline almasına ramak kaldı.yahu siz hiç akıllanmayacak mısınız?recep gibi yanar döneri iki kere başımıza musallat eden tayfa şimdi timurcu olmuş.bize gelen hocalar nasıl iyi oyuncu kötü oyuncu ayrımından bihaberse siz de iyi başkan kötü başkan ayrımından bihabersiniz.yeter artık lan yeter.gaza gelmeden eleştirin araştırın geçmişini eksilerini artılarını görün sonra şakşaklayın.herif adamı zerre tanımaz fotosuna bakıp timur baba bizi kurtar diyor.ulan mesih görse seni sen gelme ulan ayı der o derece yani.yanar döner uyuz samimiyetsiz vizyonsuz ne kadar çapsız adam varsa mıknatıs gibi çekiyorsunuz.timur noyan ve ekibiymiş ersel ve dadaşlar gibi toplu halde metin çalışması yapmışlar herhalde.yer mi lan bu çağdaş anadolu çocuğu ha söyler yer mi?ciğerinizi tanırım alayınızın gerek akıl gerek sezgi her türlü yolla kehanetlerimi dökerim ortaya bazı salaklar da heyecanla eksiye abanır ama zaman geçer felaket başa gelince herif doğru diyormuş deyip efsane tankut der bana müridim olur.
  • hasan  
  15 Aralık 2015 | 17:50
  10
  çok merak ediyorum altepe bu zatla
  konuştuğunda
  kardesim bu kadar parayı ne yaptın dıye sormuyormu acaba

  sormuyorsa
  sankı arenanın gelirleri Bursaspora bırakılmaıdı gibime geliyor
  • adnan tomruk  
  15 Aralık 2015 | 17:50
  -22
  bu yaşlı amcaya da fazla güvenmeyin.gülümsemesi çok iğreti.recebin alternatifi buysa yandık ki ne yandık.mıymıntı çok gsnin başındaki başkan gibi bir şeyler eksik hatta çok eksik.liderlik vasfı yok para da olduğunu sanmam kaynak yaratacak zeka ve heyecan da yok eeee ne yapayım timuru?kızıl desen buram buram siyaset sokar tombul gazozcuya da güvenmeyin.kim gelecek lan o zaman diyorsanız ne bilim amk olanları yorumladım işte başkanlar çarşısında mı yaşıyorum o çok bilmiş üyeler beslendikleri adamları bulmasını iyi bilir onlara sormak lazım.
  • Opell  
  15 Aralık 2015 | 17:49
  21
  Adam gibi adam Timur Noyan bir çalışanı olarak söylüyorum bunu inşallah Bursaspor'umuzun başına geçer vizyon sahibi çok akıllı bir Ada'm yönetim istifa yalancı Başkan istemiyoruz
  • hasan  
  15 Aralık 2015 | 17:37
  20
  ben seçim öncesi tüm arkadaslarıma şunuı ısrarla soylemiştim
  noyanı hiç tanımam
  ama b.başı Bursasporun başkanı asla olmamalı
  sebebıde açıktı
  birkaç kez konuşma imkanım olmustu
  ürkmüstüm çap,vizyon bilgi sıfırdı
  aalesef koktuğum başımıza geldi
  • halil can  
  15 Aralık 2015 | 17:35
  19
  Gel kurtar bizi
  • cancan  
  15 Aralık 2015 | 17:30
  14
  yönetim istifa
  • Sezer  
  15 Aralık 2015 | 17:23
  39
  Güzel açıklama olmuş büyük ihtimal adaylık için hazırlanıyor Bursasporlu başkan diye diye çok çektik levent kızıl aday olmazsa destekleyeceğim kişi noyan olur

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR