KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Yönetimden ilginç açıklama!

12 Aralık 2015 | 15:48

151 yorum

29632 okunma

Yönetim Kurulumuz bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantsının ardından açıklama yapmıştır.

Yönetimi istifaya davet etmek demokratik bir tepkidir ama, kulübü temsil eden başkana, yönetime, hocaya veya oyuncuya hakaret etmek, küfretmek, kulübümüzü itibarsızlaştırmak ve kamuoyu nezdinde küçük düşürmek demektir.

Yönetimimize hiç bir belge olmadan iftira atanlarla, hem bu dünyada hem de öbür dünyada hesaplaşmaya hazır olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.

Bir Bursasporlu, Bursaspor'u temsil eden her değere görevi başındayken sahip çıkar ve günü geldiğinde hesabını da sorar.

Ancak maalesef, Bursaspor'a hizmeti geçmiş ya da hizmet etmek isteyenlerin de aralarında bulunduğu bir grubun sistematik olarak, takımın başarısızlığını bahane etmek suretiyle kaosu beslemesi ve sosyal medyayı manipüle ederek olayı şiddet noktasına kadar tırmandırmaya çalışması son derece üzücüdür.

Bizler amacı ve hesabı sadece Bursaspor olanların protesto hakkını demokratik bir şekilde kullandıklarını görüyor ve Bursaspor'u yürekten sevdikleri için bizim gibi sabaha kadar gözlerini kırpmadıklarını düşünüyoruz. Ancak başarısızlığın büyümesi için ellerini ovuşturanların ise amaçlarına yaklaştıklarını zannederek dün geceyi çok rahat geçirdiklerinden eminiz.

Kulübü kongreye götürmek isteyenlere verilecek tek cevabımız şudur; Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. İstifa etmek, Bursaspor'a ihanet etmek demektir. Bursaspor'u, hem de şu kritik dönemde kongre sürecine sokmak, işleri zorlaştırmaktan başka bir anlam ifade etmeyecektir.

Bursaspor'u kimin, ne süreyle yöneteceğine sadece Bursaspor'un Genel Kurul'u karar verir ve genel kurulun bize emanet ettiği bu kulübü, gerek saha içinde gerekse saha dışında hakettiği en iyi yere taşıyana dek mücadelemiz devam edecektir.

Saha içinde ve dışındaki rakiplerimizle mücadele ederken, Bursasporumuzun, gönülden Bursasporlular'ın desteğine dünden daha çok ihtiyacı olduğunu, onların da farkettiği kanaatindeyiz.

Zor günleri sağduyu sahibi olan ve Bursaspor'un menfaatinden başka bir düşüncesi olmayanlarla birlikte hareket ederek, daha kolay ve daha kısa sürede aşacağımız bir gerçektir.

Son kongreyi kaybetmiş olmanın öfkesiyle, daha sezonun ilk gününden itibaren başta teknik direktörü, sonra da yönetimi hedef tahtasına koyup, yeni bir kongre hayali kuranlar, tribündeki ve sosyal medyadaki bir grup yandaşı provake ederek takımı demoralize etmeyi başarmış olsalar da, biz yönetim olarak onların nihai hedefi olan Bursaspor'u karıştırma ve geleceğini karartma hayallerine ulaşmalarına izin vermeyeceğiz.

Kaostan beslenenler amacına ulaşsın diye görevden kaçmayacağımızı, aksine sonuna kadar mücadelemizi sürdürmeye kararlı olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Bursasporumuzun bu zor günleri atlatması için, armasına, rengine ve tarihine sevdalı taraftarımızla elele vererek, aydınlığa çıkacağımıza olan inancımız tamdır.

Ayrıca aldığımız radikal kararları, en kısa sürede Bursaspor kamuoyuyla paylaşacağımızı bildirir, saygılar sunarız.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

 Bursaspor.org.tr

  • Son timsah  
  13 Aralık 2015 | 08:41
  19
  Recepgiller mali bütçeye onay alamayacaksın
  Ve hedabını sonuna kadar vereceksin
  Senin mali tablon oyalanırken el kaldıran en adi haindir
  O zaman görücem sizi, bizim hayallerimizi yıkmanın bir bedeli Olmalı
  • qwe  
  13 Aralık 2015 | 04:04
  Bunlar Bursasporu seviyor olsalardı yapamıyoruz diyip giderlerdi ama bunlar para ve isim peşindeler Recep Altepe sende hainsin seninde cezanı kesicez elbet
  • qwe  
  13 Aralık 2015 | 03:57
  11
  Recep Bölükbaşı ve Recep Altepe defolun gidin artık !!
  • sinek valesi  
  13 Aralık 2015 | 01:49
  -25
  Kazım Değirmenci;
  Kardeşim yalan söylemek de ahlak ile ilgili hakaret edip edepsizlik etmekte ahlak ile ilgili. Sen Recep Bölükbaşını ahlaksız olmakla suçlarken aynı ahlaksızlığı sen yapıyorsun. İşte iki paragrafta anlatmaya çalıştığımın canlı örneğisin. İftira atmak bu kadar ucuz. Bu kadar kolay. Hakaret etmek için her şeye sahibiz. Ne diyeyim bana hakaret ettin diye ya da iftira attın diye düşündüğümden vazgeçecek değilim. Körüstan başkan iken nasıl onun arkasındaysam( ki o zaman ona sövenler Recep Bölükbaşını kahraman olarak sunmuşlardı) şimdi de bu başkanın arkasındayım. Nedenini ise açıklamaya çalıştım. Görüldüğü üzere benim için kişinin bir önemi yok. Körüstana ne yapıldıysa(Yapanların içinde R. Bölükbaşı da olabilir) R. Bölükbaşına da aynısı yapılıyor. Tamam bu da gitsin başka bir aday gelsin(Adam kalmıcak bu gidişle) ne olacak biliyor muyuz. Diğer başkan olamayanlar kuyu kazacak. İlk günden itibaren istifa denilecek. Adam değilsin denilecek. Arkadaş bu cenahtan adam çıkmaz bu kafayla. Sana canlı kanlı örneğini verdim aşağıya. İbrahim Yazıcı. Eğer İbrahim Yazıcı rahmetli olmasa idi( şampiyon takımın anasını biptiniz gibisinden lakırdılar almış yürümüştü zati) tıpkı şampiyon olmadan önce yapılan hakaretler geri dönecekti. Tüm diğer başkanlara olan ona da olacaktı. Neden çünkü birileri sürekli bir şeyleri kurcalıyor.
  • Timsah-2  
  13 Aralık 2015 | 01:43
  Sayın bazı insanlar ve bunlar için taraftar liderleri sizler için Özlüce misafir edilip ürünlerle hediye verildiği söylenmekte Venüs konu Hakkı'nda mutlaka bir açıklama yapılmalı yok böyle falan filan denmeli ve bu sezisliği açıklanmalı sayın taraftar
  • Muzo  
  13 Aralık 2015 | 01:33
  11
  Gercekten Bursasporu sevıyorsan istafa etki ligin ikinci yarısına yeni baskanla girelim yeni antrenore ve yeni yonetime devre arasında zaman kalsın adamlar ona gore transfer yapsın kendınden daha fazla nefret ettirme zaman daralıyor kume dusersek hesabını nasıl vereceksin burası sakarya kocaeli degil burası Bursa
  • cancan  
  13 Aralık 2015 | 01:05
  kimse size destek olmuyorki bakın stad bomboş
  • Son timsah  
  13 Aralık 2015 | 00:59
  44
  Körüstanıda
  Bölükbaşı'nda bu Takımı'n başına saran ve filmi döndüren recep Altepe'dir
  Ne yardımı yaptı Bursa'ya babasının Parasını mı verdi? Geçirdi su faturasına ....
  Rametli Başkan bu adamları klübe sokmadığı
  Için şampiyon olduk
  • kazim degirmenci  
  13 Aralık 2015 | 00:56
  10
  Sinek valesi kac paraya sattın? Ucuza gitmemistirsin umarım. Ulan hödük! Ayan beyan herşey ortada! Söylediği her kelime yalan!! Varmi daha başka bir kanıta hacet!?
  • arnavut  
  13 Aralık 2015 | 00:48
  18
  Yönetimin yaptığı açıklamadan aldığım şu paragrafa bakın hele.
  Bursaspor'u karıştırma ve geleceğini karartma hayallerine ulaşmalarına izin vermeyeceğiz.
  Demiş sayın başkan.
  Bende Bursaspor u can-ı gönüiden seven bir taraftar olarak diyorum ki.
  Senin bu kulubün başında durduğun her dakika CANIM Bursaspor umun bu gününü ve yarınlarını karanlığa gömmekte adeta gayya kuyusunun içine atmaktadır.Kongre öncesi verdiğin ve tutamadığın yada tutmadığın sözler,yaptığın tutarsız açıklamalar yüzünden oluşturduğun güvensizlik ortamı sebebi ile,taraftarı bölünmüş,medyası bölünmüş,yönetimi bölünmüş, futbol takımı kendi içinde gruplaşmış,borç batağına sürüklenmiş bir durum ile karşı karşıyayız.Bundan daha karanlık bi tablo varmı ki, Bursaspor'u karıştırma ve geleceğini karartma hayallerine ulaşmalarına izin vermeyeceğiz,diyorsun.Derhal İSTİFA ET.
  • Oğulcan  
  13 Aralık 2015 | 00:46
  18
  Bu kadar koltuk sevdalısı olmayın be bira
  • imzalartoplansın  
  13 Aralık 2015 | 00:38
  11
  Adam demiş ki , istifa etmek Bursaspor'a ihanet etmekmiş.

  Asıl senin başkan olman ve istifa etmemenden daha büyük ihanet mi var ?

  Şu kritik dönemde kongre sürecine girilmesi işleri daha da zorlaştırırmış .

  Dibe doğru sürükleniyoruz . Camia kan kaybedip eriyor . Telafisi zor bir sürece girdik . Bu kaostan kurtulabilmemiz için en yakın zamanda olağanüstü kongre şart .

  Ve adam demiş ki, sosyal medyada yazarak hiçbirşey yapamazsınız , kulubü, tesisleri vs. basmanıza yüreğiniz yetmez .

  Bu yazıya yönetim kurulu üyeleri de onay veriyse hepsi bizimle dalga geçip, hafife alıyorlar .

  Ne yapılmalı .

  Öncelikle sayın recep ve istifa etmeyen saygınlıkları tartışılabilecek yönetim kurulu üyeleri ve bunları başımıza saran Recep Altepe görüldükleri yerde yuhalanmalı, ıslıklanmalı .

  Teksas , Teksasın liderlerinin değil . Teksas hepimizin 13 aralık pazar günü saat 16 - 17 gibi
  • sinek valesi  
  13 Aralık 2015 | 00:32
  -8
  Şimdi geçmişe bakarsanız R. Bölükbaşının Erkan Körüstan verip veriştirdiğini bulabilirsiniz. İşte bu iş bu kadar kirli olmamalı. Şimdi Bölükbaşı aynı tezgahın içine kendi düştü. Bu kuralsız ve ahlaksız kavga sürüp gider ise(tabi aradan biri kısa vadede sportif başarı elde ederse iş değişir) her yıl aynı senaryoyu izleriz. Her gelen başkan bir diğerinden kötü olur. Tek tek bu insanların hepsi Bursasporu batırmak için mı oraya geliyor. Bu insanların hepsi Bursaspor düşmanı mı? Hayır tabi ki. Neyse yeni teknik direktör seçiminde acele edilmemeli. Devre arasına kadar titizlikle çalışılmalı.
  • sinek valesi  
  13 Aralık 2015 | 00:22
  -12
  Sportif başarısızlık ile yönetimi eleştirmek başka hırsızsın paraları bilmem nerede yiyorsun gibisinden eleştirmek başka. Hea bir de Recep Altepe penceresinden eleştirenler var. Öncelikle sportif olarak başarısız olunabilir. Nasıl ki geçen sene başarılı olundu ise. Burada iş teknik direktör seçiminden geçiyor. Eğer ki bir başkan teknik hocayı iyi seçemez ise yönetimsel anlamda ne kadar başarılı olursa olsun sportif açıdan başarısız olur ve taraftar da tabelaya bakar. Rahmetliden sonra kaçıncı başkan bu. Geleni geldiği günden itibaren başkan olamayan diğerleri tepelemeye kalkıyor. Dikkat edin Recep Bölükbaşı ilk geldiği andan itibaren propagandaya maruz kalmıştı. Körüstan da aynı şekilde. Bazı başkanlar inat etmese her yıl başkan değiştireceğiz. Rahmetli Yazıcı için de geçerli bu. Rahmetli Yazıcıya neler edildi. Şimdi hepsi unutuldu tabi. Sportif olarak başarısız olunabilir ancak bizde bu yeterli değil ki iftiranın hakaretin bini bir para. Arkadaş bu adamlar nerede hesap verir. İbra etmezsin ya da bu işi bilenler etmez. Çünkü her işin bir rajonu vardır. Orada hesabını sorarsın. Ama kendin suçlayıp kendin yargılayıp bilip bilmeden atıp tutamazsın. Bakın bu iftiraya girer. Ahlaken de hukuken de sıkıntılı bir durum. De kardeşim sportif açıdan başarısız gitmesini istiyorum diye eyvallah. Yani yok Altepe getirdi bunları yok şöyle oldu parayı bilme hangi otelin kaçıncı katında yiyor filan. Açık konuşuyor şu takım şu an 2. ya da 3. olsa tüm bunların lafı dahi edilmeyecek. O yüzden dile dikkat edelim. Ve istikrarı yakalayalım. Her gelen Başkanı diğer adaylar çamura batırmasın. Bakın bunu yapanlar kendileri o koltuğa oturduğu an aynı şeyle karşılaşıyorlar. Sonra hep aynı hikaye. 1 yıl gelen gidiyor. Sonuç ne oluyor. Olan bize oluyor.
  • Gerçek bursalı  
  13 Aralık 2015 | 00:11
  14
  21 Aralık'ta tüm Türkiye'ye rezil olacKsınız o stad nasıl açılır göreceksiniz siyasetin bizden uzak durması gerektiğini anlıycaklar
  • Kınayakın  
  12 Aralık 2015 | 23:54
  Belirli grupların tepkileri ve oyunları demiş şuan Bursaspora gönül verenlerin sorumluluğu üstlenerek bir daha maça gelip tek bir ağızla istifaya çağırması gerekiyor ve belirli bi grubun değil herkesin aynı düşündüğünü göstermek gerekir. Ben kongre üyesiyim. Bölükbaşına oy verilmesin diye uğraştım ama verenlerin şuanda ki vicdanlarını çok merak ediyorum.
  • kayınçoo  
  12 Aralık 2015 | 23:46
  Arkadaşlar pek bılgım yok bır sayfa 1 ıstıfa daha olursa yonetım duşucek demış 7 kışı ıstıfa etmış şuana kadar doğrumu ?
  • inegöllü  
  12 Aralık 2015 | 23:17
  teksas uyuma,kulübüne sahip çık.yönetim istifa.
  • escobar  
  12 Aralık 2015 | 23:16
  14
  Yılanbaşı senin beyninin kıvrımlarında ne dümenler var biliyorum.

  Tüm Bursasporlulara çağrım, KESİNLİKLE tribünlere gelin. Bu adam meydanın boş kalmasını arzuluyor. Stad tıklım tıklım olmalı, Bursasporun sahibi bizleriz! demeliyiz. Yapılan açıklama ile kongre üyeleri vs demiş. tamamen taraftarı uzak tutmak için, pes ettirmek, meydanı boşaltmak istiyorlar!

  • escobar  
  12 Aralık 2015 | 23:10
  15
  Bizde bazı radikal kararlar alıyoruz:

  -Tribündeki sözde liderler bitmiştir. O tribünün önünde o malum kişiler oldukça teksas tribünde kimse oturmamalı.
  -Bu yönetimin gitmesi için, gerekirse bizler insiyatif alarak özlüceye akmaya devam edelim.

  KAÇ PARA ULAN BU SEVDA?

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR