KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"İbra etmeyeceğiz"

02 Aralık 2015 | 09:39

63 yorum

23981 okunma

Eski yönetici Hayri Yazıcı yaptığı açıklamada, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nı hedef göstererek,

Bursaspor eski yöneticisi Hayri Yazıcı, Recep Bölükbaşı'nı sert bir dille eleştirerek kendisini istifaya davet etti.

Bursaspor'u maddi ve manevi yönden böylesine çöküntü içine sokmaya kimsenin hakkı olmadığını ifade eden Yazıcı şöyle konuştu:

"Bursaspor Başkanı olmak demek, Bursaspor camiasına karşı büyük sorumluluklar taşımak demektir. Orası kimsenin babasının çiftliği değil. Bursaspor'un değerlerini yok etmek için o koltukta oturulmaz. Merhum Şükrü Şankaya yönetiminde alınan Minareliçavuş'taki fabrikaları o günden bugüne kadar kaç başkan gelip geçmesine rağmen hiçbiri satmadı. Senin ilk işin niye bu fabrikaları satmak oldu? Bursaspor'un değerleri olan, yetiştirip Milli Takım'a gönderdiğimiz genç kardeşlerimizi hangi akla hizmet sattın? İki-üç takviyeyle şampiyonluğa oynayacak bir takımı yaratmak varken neden hocası dahil hepsini dağıttın? Amacın neydi Bölükbaşı? Hangi futbol bilginle birçok yanlış transfer yaptın? Tabii ki bu durumda sonuç kaçınılmaz olur. Nereden nerelere geldik. Bunların hesabını değerli Bursaspor delegelerinin önünde vereceksin. Ben de kardeşim Levent Kızıl'ın daha önce ifade ettiği gibi senin ibra olmaman için elimden geleni yapacağım."

 Hakimiyet Gazetesi

  • Nexus  
  02 Aralık 2015 | 10:03
  24
  Koy adaylığını Hayri başkan. 2.şampiyonlugumuz yine bir Yazıcı soyadıyla olsun!!
  • karamurat  
  02 Aralık 2015 | 10:02
  31
  yönetim istifa...............
  • MK  
  02 Aralık 2015 | 09:57
  23
  Kongre olursa Divanın tavrı önemli.Tüm kongrelerde bu konu divanların katkısıyla oldubittiye getirilip ibra ediliyor.Körüstan yönetimi el kaldıranlara bakıldığında ibra edilmemişti.İbra oylaması adam gibi yapılırsa Bölükbaşı kesin ibra edilmez.Ama el kaldırma olursa ibra edilir.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR