KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Yararlı bir turnuva oldu"

07 Ekim 2015 | 16:33

1 yorum

5872 okunma

Başantrenörümüz Şemsettin Baş, ligin başlamasına 3 hafta kala oynanan Nilüfer Belediyesi Uludağ Cup'ın çok yararlı geçtiğini belirtti.

Turnuvada oynadıkları maçlarda gösterilen performanstan genel olarak memnun olduğunu dile getiren Baş, şampiyonluk parolası ile yola çıkan takımların hepsinin mücadele gücünün yüksek olduğunu vurguladı.

Şemsettin Baş, turnuvanın ardından şu açıklamayı yaptı; "Bu ligin şampiyonluk parolası ile yola çıkan takımları ile güzel bir turnuva oldu. Samsun maçının ikinci devresi ait kötü oynamadık. Dün Ormanspor maçında mücadele kısmında çok iyiydik. Bugün de hem savaşma hem de hücumdaki üretkenlikle adına iyi oynadık. Samsun maçının ilk yarısında da iyi oynamıştık. Tüm oyuncularımızı görmek adına, oyuncuları değişik pozisyonlarda denemek adına değişmeli oynuyoruz. Maçı kazanmaktan ziyade, oyuncuları kazanmak. Ne yapabildiğimiz takımca görmek adına yararlı bir turnuva oldu. Oynadığımız takımların hepsi savaşan takımlardı. Emek koymayan takımlar bu ligde başarılı olamaz. Burada emeğinizi koyarsanız ancak o zaman kaliteniz ortaya çıkar. Yararlı bir turnuva oldu. Önümüzde 3 haftalık bir periyot var. Çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

 

    • Gökhan keskin  
    07 Ekim 2015 | 19:29
    İnşaallah şampiyonluk bizim olur hocam başarılar dilerim

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR