KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Volkan Şen kadro dışı!

03 Ağustos 2015 | 22:40

348 yorum

104941 okunma

Bursaspor bu akşam Almanya kampı sonrası ilk idmanı için toplanırken Volkan Şen krizi güne damga vurdu.

Akşam idmanına katılmayı reddeden Volkan Şen bu akşam antremanına katılmadan tesislerden ayrıldı.

Yönetim ve Ertuğrul Sağlam'ın yoğun çabalarına rağmen Volkan tesislerden ayrılırken deyim yerindeyse gemileri yakmış oldu.

Kampta olumsuz hareketleriyle dikkat çeken Volkan'ın bu hareketinden kadro dışı bırakıldığı öğrenildi.

Güncelleme: 04 Ağustos 2015 | 00:40

KULÜBÜMÜZDEN RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

A Takımımızın futbolcusu Volkan Şen'in kadro dışı bırakılması ile ilgili açıklamamız;

Almanya kampının bitimiyle birlikte, Bursaspor tarihi açısından son derece büyük önem taşıyan Süper Kupa finali hazırlıklarına başladığımız bugün, futbolcumuz Volkan Şen, Almanya kampı öncesinde ve sırasında defalarca tekrarladığı gibi yine 'bu takımda olmak istemiyorum' şeklinde görüş bildirmiş ve kendisi tarafından haklı/haksız bir gerekçe ortaya konmadan oynamak istemediğine dair ısrarını sürdürmüştür.

Yeni sezon hazırlıklarına başladığımız ilk günden itibaren önce Başkanımız Recep Bölükbaşı ve ardından Futbol Şube Sorumlumuz Necmettin Kocaman ile defalarca biraraya gelen ve sözleşme şartlarının iyileştirilmesi başta olmak üzere her konudaki samimi yaklaşımlarımıza rağmen, kamp sırasında da sürekli bu konuyu gündeme getiren futbolcumuz Volkan Şen, bugün menajeriyle birlikte katıldığı görüşme esnasında 'kendini bu takıma ait hissetmediğini' bir kez daha tekrarlamıştır.

Kendisiyle son olarak Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam da bir görüşme yapmıştır.

Hocamız, kararını yeniden gözden geçirmesi hususunda yaptığı telkinlere rağmen tavrını değiştirmeyen ve 'oynamak istemediğini' ısrarla beyan eden Volkan Şen'in, bu duygu ve düşünceyle antrenmana çıkmasının uygun olmayacağını yönetime rapor etmiştir.

Yönetim Kurulumuz da söz konusu rapor doğrultusunda Volkan Şen'in süresiz olarak kadro dışı kalmasına karar vermiştir.

Süper kupa finali ve yaklaşan lig öncesinde, takım kaptanlığı sorumluluğunu üstlenmiş bir oyuncumuzun sebep olduğu bu gelişmenin, Bursaspor'un büyüklüğüne ve sahadaki onurlu mücademize gölge düşürmeyeceğini biliyor, teknik kadromuzla birlikte futbolcularımızın formaya ve armaya layık olacaklarına yürekten inanıyoruz.

Bursaspor Kulübü

 Teksas.org

  • GREENCİTY  
  04 Ağustos 2015 | 10:39
  10
  bit yavrusu her zaman bit yavrusudur.maç başı ücretiyle beraber aylık 575.000 tl parayı zaten hakketmiyordun.karakter yoksunu bit yavrusu.taraftar 1000 tl 1500 tl maaş alır maça gelir.senin gibi yavrusu bit olan babası g....t olan senin gibi şopara alkış tutardı.Bursa senin hiç bir zaman unutmayacak.unutulmayan bir karaktersiz bit yavrusu olarak tarihe geçeceksin....
  • Gökhan_Özi  
  04 Ağustos 2015 | 10:38
  Yönetimi sevmiyorum.. Ama burada yönetime sallayan arkadaşları da anlamıyorum.. Ya düşünün adam gelip size ben burada oynamak istemiyorum dedikten sen o adama milyon dolarlar verseniz ne olur ? Volkanın karakteri bu zaten ben bu olaya hiç şaşırmadım. Yönetim eğer birazcık karakterliyse, bu adamın futbol hayatını bitirir. Volkan olsa ne olur olmasa ne olur ? Skor tabelasında Volkan yazmıyor, Bursaspor yazıyor.. Ama senin o sürünmüş halini çok görmek istiyorum Volkan. Karı gibi ağlamanı tekrardan.. Olur da özür felan diler de affedilirse, Kombineyi iptal etmeyeni ......... Bursasporluluğumu kenara bırakırım.. Çok sevdiğim bir laf vardır.. '' AÇIMA YETİME, DÖNER KOYAR G.TÜNE '' işte olayın aslında tüm özeti bu !!
  • muyo  
  04 Ağustos 2015 | 10:37
  Akif Yılmaz ·
  Bursa
  Bursa Sporda oynamak istemeyen ne kadar şer... varsa yok edin gitsin.Bu nankörü hemen satın. Bir daha Bursaspor kapısından içeriye almayın. BAŞKAN öyle bir takım kur ki bu kendini bilmezler biz ne yaptık desin. Taraftarda sizi bağrına bassın
  • kolalı gömlek  
  04 Ağustos 2015 | 10:32
  12
  Transfer sezonu bitmeden volkanı zaten babanın oğluna pazarlarsın
  Eğerki bu şarlatanı vakıfköye idmana göndermez isen, idmanda fotoğrafını
  basına dağıtmaz isen BU KULÜP DİNGONUN AHIRINA DÖNER...

  Eşekler tepişir durur.Daha üzerinden 12 saat geçmedi Stoch takasını konuşursan....

  Bu şerefsizler seni HAMAM OĞLANI yapar ortada oynatırlar
  Bak... Trabzon Onuru nasıl adam etti...
  Biraz yürekli olun...
  • texaslı burgaz  
  04 Ağustos 2015 | 10:31
  Gönderin ulan artık bu şerefsizi.ne veriyor bize.nerde bize maç kazandırmış.hangi hayati bir maçta bize puan aldırmış.ne kadar haysiyetsiz utanmaz bir adammışsın sen.yönetimi şimdiye kadar hep destekledik ama artık sabrımız taşıyor.serdar ve de ozan da zam almış.vermeyin ulan parayı.nereye gidiyorlarsa gitsinler.bizdeki rahatı nerde bulacaklar.kimse bu taraftar gibi kahır çekmez.haykırdık almayın diye.açın 2014 de ki kongreyi paşa abinin konuşmasını dinleyin.bunlar gibi topçulara haykırmaya devam ediyoruz.geldiği mahallenin neresi olduğunu unutanlarrrr.kimse bu sevdadan üstün değildir.
  • adalet mah  
  04 Ağustos 2015 | 10:30
  ATARTÜRK: BEN SPORCUNUN ZEKİ, KARAKTERLİ VE AHLAKLI OLANINI SEVERİM. demiş.Ne güzel söylemiş BÜYÜK ATAMIZ.
  Volkan ŞEN için ne söylenebilir ki.Hayatta herşey para değil.
  Gurur,vefa,onur vb kavramlarda var hayatta.Sende ne gezer......
  Seni yetiştiren kulübe yaptığın nedir böyle....
  Herkesin ihtiyacı olduğu bir anda GİTMEK İSTİYORUM DE.
  UNUTMA Bursaspor SENDEN VE SENİ DOLDURAN PİSLİKLERDENDE BÜYÜKTÜR.
  • biyedi  
  04 Ağustos 2015 | 10:29
  Bu takimda oynamak istemiyorsun da 2018'e kadar sözleşmeyi ben mi imzaladım? Takim kaptani olacaksin bir de terbiyesiz nankör. Bursa'ya hangi sartlarda geri geldigini unuttun herhalde? O zaman niye Istanbula gitmedin? Bir daha geri gelmemek uzere ederine hemen satilmali ya da Vakifkoy'de süründürülmeli.
  • ABCDE  
  04 Ağustos 2015 | 10:20
  11
  Volkan satılırsa hem Volkan'ın hem yönetimin hem de onu isteyen İstanbul takımının istediği olur. Bu durum referans alınır ve bundan sonra gitmek isteyen her futbolcu yönetime rest çekerek gidebileceğini bilir ve bu tarz sıkıntılar çıkartabilir. Bu yüzden Volkan'ı satmayıp Vakıfköy'e göndermek gerekiyor. Böylece hem resti çeken futbolcu Bursaspor'dan daha büyük olmadığını ve canı istediğinde istedği yere gidemeyeceğini anlayacak, hem İstanbul takımları istediğimiz oyuncuyu alırız düşüncesinden vazgeçecekler.

  Ayrıca Volkan satılırsa kadro dışı olayında yönetimin parmağı olduğunu düşünücem. Onu satmak için yol yaptıklarını düşünücem. Volkan'dan gelecek paradan hayır gelmez kesinlikle Vakıfköy'e gönderilmeli.
  • bal  
  04 Ağustos 2015 | 10:17
  volkan: kendimi bu takıma ait hissetmiyorum
  şener. kendimi buralara hazırladım (Bursa yi basamak olarak gordum)
  ozan: kendimi takıma veremiyorum (yumurtadan ciktim adam oldum! kabugumu begenmiyorum)
  bakambu: o da yumurtlar yakında bir ozlu soz, satilinca.
  • bal  
  04 Ağustos 2015 | 10:14
  10
  bu takımda şamili tek gecerim. adamın soylesisini acin okuyun karakter gorun.
  • emreuzun  
  04 Ağustos 2015 | 10:08
  senden bir bok olmaz karaktersiz volkan. seni ikinci kez yine Bursaspor parlattı ama sen karaktersizliğini nankörlüğünü yine gösterdin. seni 2. kez almak hataydı zaten. huylu huyundan vazgeçmez. bu yaşa kadar adam olamamış artık çok zor. fener nasıl istiyor böyle bi adamı hayret. bir bok olmaz bundan. satmayın sözleşmesi bitene kadar dursun futbol oynamadan
  • Vedat  
  04 Ağustos 2015 | 10:08
  -7
  Ertuğrul sağlam geldi böyle oldu Recep ağada kendini bişey sandı Bu hocayla bu futbolcular oynamak istemiyor Volkanı trabzona bedelsiz verin Ertuğruluda Eskişehire üstüne para verip göndererin herşey düzelir
  • 1606arda  
  04 Ağustos 2015 | 10:02
  Arabayatığında merinosta oyna sen sonra Bursaspora kadar yükselll bide ben buraya ait değilim lan g.zekalı madem buraya ait değildin yıllardır Bursanın takımlarında oynayıp niye ekmeğini yedin hain köpk ? Soyunun oldugu topraklara gidip şopar liğimde oynasaydın o zaman evlendi belki adam olur dedik ama yine bizi sattın ama unutma trabzonda yediğin küfür hiç bir şey değil asıl Bursada yediğin küfür ve tepkiden sonra ağlamayı bırak futbolu bırakacaksın hain köpek zaten Türkiye kupasınıda senin ve şenerin yüzünden kaybettik içimizdeki kahpe bizans tohumları ???? Kaybolun ln bu takımdan.....
  • sarı  
  04 Ağustos 2015 | 09:59
  25
  cümle aleme madara oluyoruz yetiştirdiğimiz sahip çıktığımız adamlar kaçmak için fırsat kolluyor. sende hakkını helal et be şamil biz karakter yerine sadece yeteneğe baktık
  • MESUT ŞİPTAR  
  04 Ağustos 2015 | 09:54
  Ben bir daha alt yapı falan anlamam arkadaş ,Bursaspordan yetişen futbolcuların karaktersiz oluyorlar,trabzonda anasına ,avradına küfür yer ağlayarak,yalvararak gelir.dışarıdan gelen ali tandoğan,ömer erdoğan.sinan kaloğlu,nejat biyediç,Bursalı olurlar .bizim alyapımızdan yetişenler şerefsiz olurlar .kapatın alt yapıyı Türkiyede milyonlarca insan var bu takımda oynayacak.
  • Rivırs  
  04 Ağustos 2015 | 09:53
  İnsanın kendisine yaptığını düşmanı yapamazmış atalarımız boşuna sölememiş volkan efendi Bizansın kapıları sana ardına kadar açık yanlız şunuda yaz bir yerine değil Bursaspor Bursayı sil Bursa zaten seni gördüğü yerde...
  • curva  
  04 Ağustos 2015 | 09:50
  Bu oyuncuların ve takım iskeletinin bozulmasının tek nedeni var o da, verdiği sözleri tutmayan, boş yere umut vaad eden, Bölükbaşı'dır.
  Bu oyuncuların bu Arma altında oynamak istememesinin tek nedeni ise Ertuğrul Sağlam'dır.
  Hal böyle iken, bu sene başarıdan söz etmek yerine, daha çok kaosa sürüklenen bir Bursaspor görüyorum.
  Umarım yanılırım.
  Allah cefakar Bursaspor taraftarının yardımcısı olsun.
  • efo  
  04 Ağustos 2015 | 09:47
  Bu nankörü hemen satın.birdaha Bursaspor kapısından içeriye almayın .bundan sonra onu futbolu ile degil nankörlügü ile hatırlayacağım. Alın atıfı yerine 10 tane volkan eder.
  • Owl  
  04 Ağustos 2015 | 09:43
  Ben kendimi bu takıma ait hissetmiyorum açıklamasını yaptıysa 5 Dk daha bu kulüpte tutulmamalıdır. Bu sözünü hiçbir taraftar unutmaz!!!
  • bursanınincisi  
  04 Ağustos 2015 | 09:41
  bunlar Bursa nın yetiştirdiği en büyük hain ve şerefsizdir... kupa maçı öncesi yaptığın bu ihanet yaptığın bütün iyi şeylerin önüne geçip yok etmiştir... sen büyük şerefsizsin volkan....

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR