KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Efsane kaptan Bursaspor'da

19 Haziran 2015 | 00:53

2 yorum

15890 okunma

Tofaş'ın şampiyon olan efsane kadrosunun kaptanı Murat Konuk, Bursaspor Basketbol Takımı'nın genel menajerliğine getirildi. Tofaş'tan ayrılan Nedim Hızlıateş de idari menajer oldu.

Yeni sezonda Basketbol 3. Ligi'nde şampiyonluğu hedefleyen Bursaspor, Tofaş'ın şampiyon kadrosunun kaptanı ve eski takım menajeri Murat Konuk'u Genel Menajer olarak takımın başına getirdi. 1999 ve 2000 yıllarında David Rivers, Rashard Griffith, Mehmet Okur ve Şemsettin Baş'lı efsane kadronun kaptanı olarak, 2 lig, 2 kupa ve 1 de Cumhurbaşkanlığı Kupası kaldıran 43 yaşındaki Konuk, yeni sezonda şampiyonluğa ulaşacak bir kadro kurmak için eski takım arkadaşı ve Antrenör Şemsettin Baş ile birlikte kolları sıvadı.

HIZLIATEŞ DE İDARİ MENAJER

Ayrıca Tofaş'tan yetişen, Oyak Renault forması da giyen ve son olarak Tofaş Kulübü Pazarlama Sorumlusu olarak çalışan Nedim Hızlıateş de Bursaspor'da idari menajerlik görevine getirildi. 48 yaşındaki Hızlıateş, marketing konusunda da çalışacak. Konuk ve Hızlıateş, Bursaspor Basketbol Şube Sorumlusu Erhan Başoğlu'nun koordinasyonunda birlikte görev yapacak.

 Bursa.com

  • FDBelluschi  
  19 Haziran 2015 | 01:50
  -3
  Adamakıllı daha dereyi görmeden paçayı sıvama kadro kuruluyor ertuğrul hoca geldi. stadımızda yetişecek inşAllah Bursasporumuzda hedefimizin şampiyonluk olduğunu başkanda Hocamızda açıkladı. belki hatalar yapılmış olabilir. 3haziran sabahı kimse kötü olduğunu söylemiyordu başkanın. bakalım önümüzdeki sezona inşAllah güzel geçer geçmezse istifa istersin.
  • Adamakıllı  
  19 Haziran 2015 | 01:43
  -2
  Recep bölükbaşı istifa :)

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR