KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Josue imzaladı!

11 Ağustos 2014 | 17:18

22 yorum

10350 okunma

Transfer çalışmaları kapsamında prensip anlaşmasına vardığımız Portolu oyuncu Josué Filipe Soares Pesqueira ile 1 yıllık kiralık olarak sözleşme imzalandı.

Özlüce Tesislerimizde gerçekleştirilen imza törenine Federasyon Temsicisi ve Dış İlişkilerden Sorumlu Asbaşkanımız Ali Büyükkurt, AR-GE ve Proje Grubu Başkanımız Kemal Güler, yönetim kurulu üyelerimiz ve taraftarımız katıldı. Dış İlişkilerden Sorumlu Asbaşkanımız Ali Büyükkurt, törende yaptığı açıklamada, "Kongre salonunda verdiğimiz zirve sözü için gece gündüz çalışıyoruz. Taraftarımızı ve camiamızı mutlu etmek için güzel bir takım kurma çabasındayız. Bugün resmi sözleşme imzaladığımız Josué kariyeri başarılarla dolu bir futbolcu. Takımımıza büyük katkılar sağlayacağına eminiz. Prensip anlaşması yaptığımız başka oyuncular de var. Yakında bu gelişmelerle ilgili camiamızı bilgilendireceğiz. Taraftarımızdan bizi yalnız bırakmamasını istiyoruz. Bursaspor taraftarıyla güzeldir, boş tribünlere oynamayı kimse istemez. Futbolcularla anlaşmaya oturduğumuzda ilk konuşulan büyük Bursaspor taraftarı oluyor. Taraftarlarımız armalarını ve sevdalarını bırakmasınlar. Kombinelerini alsınlar. Transferimizin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

BÜYÜK BAŞARILAR KAZANACAĞIZ

Yeni transferimiz Josué Filipe Soares Pesqueira ise herkese 'merhaba' diyerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Başkanımıza, yönetim kurulumuza transferimi gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Bu transferde çok emek sarf ettiler. Ben de bu emekler sonucunda buradayım. Saha içerisinde elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Bunun neticesinde de büyük başarılar kazanacağımıza inanıyorum." AR-GE ve Proje Grubu Başkanımız Kemal Güler ise Avrupa'nın önde gelen kulüplerinden Porto'dan Josué Filipe Soares Pesqueira'yı Bursaspor'a kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Başkanımıza, yönetim kurulumuza teşekkür ediyor camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Josué Filipe Soares Pesqueira kendisini 1 yıllığına kiralık olarak Bursasporul yapan sözleşmesi imzaladı.

 Bursaspor.org.tr

  • kero  
  11 Ağustos 2014 | 17:43
  15
  Porto bu adamı bizim gibi kulüplerde pişirir, 3 sene sonra 30 milyona yağlar herhangi bir Avrupa devine.
  • texasss  
  11 Ağustos 2014 | 17:39
  kiralık?

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR