KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Taiwo ve Frey tatilde!

10 Temmuz 2014 | 09:27

23 yorum

11671 okunma

Yönetim ile teknik heyeti hiçe sayan Taye Taiwo ve Sebastien Frey Kartepe kampında istedikleri gibi davranıyor. Sorun çözülemediği için de kamp her iki futbolcu için adeta tatil gibi geçiyor.

Bursaspor'da Sebastien Frey ve Taye Taiwo krizi her geçen gün içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Önceki gün antrenman sonunda Başkan Recep Bölükbaşı'nı saha kenarında gören Taye Taiwo tercüman aracılığıyla Bölükbaşı ile görüşmek istemiş, herkesin içinde bir sorun çıkar düşüncesiyle diğer futbolcular araya girerek Nijeryalı futbolcuyu otobüse bindirmişti. Teknik Direktör Şenol Güneş'in takımla birlikte çalışmaya almadığı ve takım arkadaşlarıyla sadece kondisyon yüklemesi yapılmasına izin verilen Taiwo ve Frey bunun dışındaki zamanlarda koşarak tatil havasında kamp çalışmalarını geçiriyor. Frey antrenmanlarda arkadaşlarından geri kalırken, Taiwo'nun da rahat ve umursamaz hareketleri dikkat çekiyor.

DEMEÇ VERMEK ZORUNDA

Dün yönetimin onayı, teknik direktör Şenol Güneş'in de talimatına rağmen özel röportaj vermeyi kabul etmeyen Bursaspor'un iki yabancı futbolcusu kulübü ve teknik kadroyu ciddiye almadıklarını gösterdi. Teknik Direktör Şenol Güneş önceki gün basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda, "Adı açıklanan futbolcular demeç vermek zorunda" ifadesini kullanmıştı. Taiwo ve Frey'in Bursaspor'u hiçe sayan tutumu karşısında herkes çaresiz kalmış bir şekilde krizi sadece uzaktan izlemekle yetiniyor ve sorunu çözme konusunda somut bir adım atılamıyor. Özellikle Taiwo'nun antrenman sırasında yaptığı ciddiyetsiz hareketler üzerinde Bursaspor arması taşıyan bir futbolcuya yakışmıyor.

İSHAL OLMUŞLAR!

Taiwo ve Frey'e söz geçiremeyen Bursasporlu yetkililer oyuncular demeç vermeyi kabul etmeyince ishal oldukları yalanını ortaya attı. Oysa her iki futbolcu hem sabah hem de akşam antrenmanında yer aldı.

 Hakimiyet Gazetesi

  • ahmet_1682  
  10 Temmuz 2014 | 10:44
  taıwo nun bugünkü hakimiyet gazetesindeki fotoğrafından sonra takıma faydasının olmayacağı bariz ortada.profosyonellik ciddiyet ister...
  • Müh.  
  10 Temmuz 2014 | 10:40
  Bunların sözleşmesinin fesih bedeli nedir merak ediyorum o şekilde göndermek kulübe ne kadara patlar ?
  • demirtaşlı  
  10 Temmuz 2014 | 10:13
  12
  hayat bunlara güzel.. körüstan ın hediyeleri.... bu körüstan yönetimini ne halt etmeye ibra ettiniz ey divan.. yeni başkana sizde bizim gibi güvendiniz dimi... Şenol hoca gelirken bi rüzgar oldu ama sonrasında herkes gibi bende hayal kırıklığına uğradım.. inşallah başkan görüştüğü her iş adamından destek görür de bu iş tatlıya bağlanır.. yoksa PARASIZ BAŞKANLIK DÖNEMİ BAŞLADI maalesef.. herkese geçmiş olsun diyorum.... geçtiğimiz sezonu aramayalım tek dileğim bu.. HALA İYİ NİYETLİYİM ŞAHSIM ADINA... inşallah kaynak bulunur da bu gudubetlerden kurtuluruz... (şamili falan unuttuk neredeyse yav.) :))

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR