KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Gerekirse çıkar oynarım"

10 Temmuz 2014 | 09:24

24 yorum

10527 okunma

Önceki gece oyuncalarla maddi sorunlarla ilgili toplantı yapan Recep Bölükbaşı dün de saha kenarında koşarak

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı önceki gün Kocaeli Kartepe kampına katılırken, akşam futbolcularla bir toplantı yaptı. Takımda yaşanılan maddi sorunlarla ilgili oyuncularla görüştüğü belirtilen Bölükbaşı'nın futbolculara, "Bursaspor'da kimsenin parası kalmaz. Biz de gerekli maddi kaynak yaratma çalışmalarını sürdürüyoruz. Sizlerden anlayış bekliyorum. En kısa sürede gerekli ödemeler yapılacak" dediği öğrenildi.

Takımın sabah yaptığı çalışmayı saha kenarında beraberindeki yöneticiler Ali Büyükkurt ve Nejat Çölek'le birlikte izleyen Bölükbaşı çalışma bitiminde sahaya girdi. Futbolcuların otele gitmesinden sonra eşofmanlarıyla iki tur sahayı koşan Bursaspor Başkanı kendisini takip eden medya mensuplarına, "Başkan sahaya indi. Koşmaya başladı. Santrfor aramamıza gerek yok. Ben varım. Küllerimden doğuyorum. Gerekirse çıkar oynarım" dedi.

 Hakimiyet Gazetesi

  • hasan16  
  10 Temmuz 2014 | 10:33
  -32
  hıc yakısmıyorrrrrrrr
  • Samet Ergül  
  10 Temmuz 2014 | 10:24
  Kaynak basit ama bu kaynağı aktif hala getirmek işlerine gelmiyor. Bursasporu kurumsal hale getirip, Bursaspor hisselerine borsaya yani halka arz edeceksiniz ve size kaynak sağlanmış olacak. Tıpkı batmakta olan beşiktaşın halka arz olduğu ve kendini büyük anlamda kurtarıp Avrupa kupalarına gidebilme hakkı kazanması gibi. Hem kurumsal olmanın bir sürü büyük avantajları var. Kulüpte bağımsız denetlemeler olacağından kimse Bursasporumun 1 kuruşunu bile alıp cebine atamaz... İnşallah bir gün Bursasporda diğer 4 büyük denen takımlar gibi borsada işlem görmeye başlar.
  • demirtaşlı  
  10 Temmuz 2014 | 10:03
  -37
  hayatımda bu kadar rahat bi başkan görmedim yav... iyi olur dedik tırt çıktı. arkadaş transfer yapamıyosun, eldeki adamlara paralarını ÖDEYEMİYORSUN.. ee nasıl olcak bu iş.. sen kendine değilde piyasadaki iş adamlarına güvenerek mi geldin başkanlığa kardeşim. bırak bu pozları da icraat yapın artık.. YÖNETİMDE BEŞ LİRA OLMAZMI YAV.. Bursayı rezil etmeye başladınız..daha sezon başlamadı bile.. iyi niyetlisin anladık ama neredeye ŞENOL HOCA başkanlık ediyor takıma.. sorun için konuşan Şenol Hoca.. adam bıkıp gidecek neredeyse (geldiğine bin pişman olmuştur zaten).. ABİ İCRAAT YAPIN ARTIK YAV.. transfer yapamıcanız anladık.. BARİ ELDEKİ FUTBOLCULARIN PARALARINI VERİN Kİ İLK MAÇTA HAVLU ATMAYALIM AVRUPAYA.... ne hallare düştü koca takım yaaaa.....
  • MK  
  10 Temmuz 2014 | 09:46
  Seni oynayasın diye değil başkanlık yapasın diye seçtik Recep abi.Bence o kadar rahat olma.Çalışmaları bir an önce bitir.Yoksa maçlar başlayınca şu an ki rahatlığı çok ararsın.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR