KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Yönetimden haber bekliyorum"

07 Temmuz 2014 | 12:08

25 yorum

11075 okunma

Galatasaray'a dönmeye hazırlanan Sercan Yıldırım, Bursaspor yönetiminden haber bekliyor. Başkan Recep Bölükbaşı ile görüştüğünü belirten tecrübeli futbolcu 'Bundan sonra neler olacağını bilemeyiz. Ancak Bursaspor'u seviyorum ve dönmek istiyorum' dedi.

Her zaman Bursaspor'un en çok tartışılan isimlerinden biri oldu Sercan Yıldırım... Gerek sahadaki performansıyla gerekse özel yaşantısıyla. Geçen sezon Galatasaray'dan opsiyonlu olarak kiralanan ve geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Şenol Güneş'in yeni sezon kadrosunda düşünmediğini söylediği Sercan Yıldırım, duygularını Olay Spor ile paylaştı. Yarın Galatasaray'ın yeni sezon hazırlıklarına katılacağına belirten Sercan, Bursaspor yönetiminden haber beklediğini ifade ederek şunları söyledi:

GALATASARARAY'A DÖNÜYORUM

'Bursaspor'da yeni bir yapılanma var. Yeni bir yönetim, yeni bir teknik heyet iş başı yaptı. Transferimle ilgili gelişmeler oldu. Başkan ile görüştüm. Hem yeni görevi için hayırlı olsun dileklerimi ilettim, hem de transferimle ilgili konuştuk. Ayrıca babamda kendisiyle görüştü. O sıralar teknik kadro belli değildi. Babamla görüşmelerinden sonra haber vereceklerini söylemişler. Şuan için Galatasaray'a dönüyorum.'

'KENDİMİ GÖSTEREMEDİM'

'Orada ne olacağını bilemem. Zamanla göreceğiz her şeyi. Benim önceliğim her zaman Bursaspor. Şenol hocanın benim için yaptığı açıklamaları duydum. Olumsuz bakmadım. Bursaspor'un sözleşmeli futbolcusu olsam Şenol hocanın o cümleleri kullanacağını sanmıyorum. Geçen sezon yarım dönem forma giydim ve benim için çok da iyi geçtiğini söyleyemem. Kısa sürede kendimi çok fazla gösteremedim.'

'BEKLENTİLER YÜKSEK OLDU'

'Ancak çok iyi çalıştım. Bunu hocalarım da takım arkadaşlarım da biliyor. Yaşadığım küçük sakatlıkta beni etkiledi. Daum'un beni ilk oynattığı Galatasaray maçında kötü bir netice almıştık. Bu üzerimizde olumsuz bir etki yarattı. Taraftarın benden beklentisi normal olarak hep yüksek oldu. Ben normal futbolumu oynadım ama insanlar benden ekstra işler bekledikleri için kötüymüşüm gibi gözüktü. Ben Bursaspor'u seviyorum ve kalmak istiyorum. '

'KEŞKELERİM VAR'

Sercan, gerek futbol hayatında gerekse özel yaşantında yapmış olduğu hatalardan da bahsetti. Tecrübeli futbolcu ' Keşkelerim var tabii ki. Bunları tekrarlamamak önemli benim için. Bursaspor'dan ayrılış sürecimi herkes biliyor. İstediğimiz durumlar oldu. Benim de hatalarım var. Galatasaray'a güçsüz bir Sercan olarak gittim. O dönem sorunlar yaşadım. Bunları biliyorum. Ancak Bursaspor'dan ayrılmak benim futbol hayatım için dönüm noktası oldu' diye konuştu.

'EVDEN DIŞARI ÇIKMADIM BU BİLE GARİP GELDİ'

Yıldız oyuncu, magazin basınında sürekli yer almasıyla ilgili olarak ise 'Eskiden daha savruk yaşıyordum. Ben hiçbir şeyi saklı yapmadım, saklamadım. Bunun sıkıntılarını fazlasıyla yaşadım. Bursaspor'a döndüğüm vakit kimse beni dışarıda görmedi. Hiç çıkmadım evden. Arkadaşlarımla play station oynadım. Bu bile insanlara garip geldi. Bu kez 'Sercan neden dışarılarda değil' dediler. Ben sadece işimi yapmaya çalıştım' dedi.

BU 3'LÜ MÜTHİŞ

Tecrübeli futbolcu, geçen sezonun son maçında Volkan Şen ve Ozan İpek'le beraber eski günleri hatırlattıklarını ifade ederek 'Gaziantepspor karşısında üçümüz eskiden bir demet verdik. Bizim iyi bir uyumumuz var. Birbirimizi anladığımız vakit neler yapabileceğimizi herkes bir kez daha gördü' diye konuştu.

 Olay Gazetesi

  • Bursalı Osman  
  07 Temmuz 2014 | 14:04
  12
  sercan sen ancak reynada dijeylik yaparsın senden bir cacık olmaz hadi koçum başka kapıya bize karakterli adamlar lazım
  • Alekey  
  07 Temmuz 2014 | 13:59
  20
  Bu Arkadaş, Bursaspor'da oynayamazsa, Alt Liglerde belki oynayabileceği gerçeğini çözmüş. :) Yeşil Bursa için Teklif yapılabilir. İlle de Bursa diyorsa, uzun yıllar Yeşil Bursa için Ter dökebilir.
  • TEksasa  
  07 Temmuz 2014 | 13:54
  He sercan he hadi gülüm baska kapıya..
  • ENDSTRİYL TRİBÜN  
  07 Temmuz 2014 | 13:26
  11
  bizi seneler önce silmiş birini bağrımıza basmak kolay değildir.Sercan sende istanbulun havasını soludun suyunu içtin kalbin istanbul için çarptı heyecanını doyasıyla orayla yaşadın onun için sen en iyisi istanbula geri dön.Bursaspor silmişlerin ve silinmişlerin kapısı değildir.Bursaspor sadakat cefakarlık yüreklilik meselisidir.
  • yenişehir li  
  07 Temmuz 2014 | 13:06
  15
  hadi sercan başka kapıya

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR