KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Siz daha neyi bekliyorsunuz?

22 Mart 2014 | 22:21

92 yorum

24481 okunma

Bursasporumuzun içinde bulunduğu duruma ilişkin yazılı açıklamamızdır:

Başkan Erkan Körüstan ve beraberindeki Bursaspor Yönetim Kurulu'na,

"Bursaspor koşacak, hep koşacak" dediniz.
Haziran ayında, oylarıyla göreve geldiğiniz Bursaspor camiasına verdiğiniz sözlerin en önemlisi buydu.
Bursaspor, koşmak bir yana dursun, 9 ayda kimsenin tahmin edemeyeceği ölçüde geri gitti.
Biz bunu görüyoruz.
Biz tepkisiz kalamayız.

"Hayaller gerçek olacak, Bursaspor şampiyonlukların takımı ve bir dünya markası olacak" dediniz.
Dağıttığınız tanıtım kitapçığının kapağında yazan buydu.
Hayallerin gerçek olması bir yana, kabus gibi geçen o eski günlere dönme yolunda adım adım ilerliyoruz.
Şampiyonlukların takımı olmayı bırakın, -6 averajla, ligde maç fazlasıyla 11'inci basamakta kendine yer bulan bir Bursaspor yarattınız.
Bir dünya markası olmak şöyle dursun, takımın Türkiye'deki itibarını bile neredeyse iki paralık ettiniz.
Biz bunları görüyoruz.
Biz sessiz kalamayız.

Seçimden önce taraftarla bir araya geldiğinizde stadyum konusunda kesin bir dille olmasa da "Gelirleri alacağız" dediniz.
Şimdi durup baktığımızda, stadyumun kapı isimlerinin, tribün isimlerinin satışa çıkarıldığını ve bunu satanın belediye olduğunu duyuyor, görüyoruz.
Biz buna da seyirci kalamayız.

"Bursaspor Bursasporlular'ındır" şiarına sahip çıkacağınızı, kulübü çalışmayanlardan arındıracağınızı söylediniz.
O da olmadı.

Kurumsal bir Bursaspor isteğimizi yerine getirmek için canla başla çalışmaya söz verdiniz.
"Profesyoneller gelecek" dediniz.
Yapmadınız.
Tek bir şeyde profesyonelleştiniz; camiayı kutuplaştırmada.

"Çifte üyeler gidecek" dediniz.
Giden görmedik.
Gitmeleri için çalışanınızı da göremedik.

Taraftarla sıkı ilişkiler, taraftar kurulları vadettiniz.
Sıkı ilişki ve sağlıklı iletişim anlayışınızın tekmelerden, davalardan ibaret olduğunu bilmiyorduk.
Biz çok ötekileştirildik, biz çok çektik, ama hiçbirine sessiz kalmadığımız gibi buna da sessiz kalacak değiliz.

Şunu biliniz, bizim lugatımızda bir kişi veya grup hakkında kanaat getirmek için söyledikleri ve yaptıklarının tutarlı olup olmadığına bakılır.
Biz, sizlerin seçimden önce vadettiğiniz Bursaspor ve bugünkü Bursaspor'a baktığımızda çok net bir kanaate sahibiz ve bu kanaatimiz, aylar önce de söylediğimiz gibi istifa etmeniz gerektiğini söylüyor.

Peki ya siz istifa etmek için hala neyi bekliyorsunuz?

Ligdeki puan farklarının azlığı ve bu farkların çabuk kapanabilecek halinden güç alarak eleştirilere kulak asmamaya, yanlışlarınızda ısrar etmeye ve sizi istifaya çağıran herkesi tabiri caizse Bursaspor'un önünde engel olarak görmeye devam ediyorsunuz.
Ama olmaz.
Bu ısrarınız son derece yanlıştır.
Soruyoruz, bu neyin inadıdır?

İSTİFA, HEMEN, ŞİMDİ!

Teksas.ORG

 Teksas.org

  • Kral  
  23 Mart 2014 | 01:08
  27
  Sız halen ak partiye oy verın !
  • Yeşil  
  23 Mart 2014 | 00:58
  -3
  neyi bekliyon be adam kendin gitmiyon daumu gönder bu takımın kan değişimine ihtiyacı var neyi bekliyon her geçen gün batıyoz
  • pasa teksas  
  23 Mart 2014 | 00:56
  26
  Yazip çizmekle olmuyo bu isler can sa can kansa kan yeter artik
  • canavar1963  
  23 Mart 2014 | 00:41
  Kısa ve oz acıklama...Bursasporum.com dan alıntıdır...
  'İstifa etmek için daha neyi bekliyorsunuz? Saha içi rezil, saha dışı daha da rezil. Hemen şimdi. Yarına kalmadan!
  TFF'ye sesiniz çıkmaz. Yeni ve mevcut stadyum hakkında tek kelime etmezsiniz. Kriz yönetemezsiniz. Yazıcı'nın, Biyediç'in, Altıparmak'ın kemikleri sızlıyor.
  Pardon da siz neyi bekliyorsunuz? Erkan Körüstan, Daum hesap lütfen!

  Şuan tum Bursaspor taraftar sıtelerı bunun dışında tum guruplarımız haftalardır aynı görüşteyiz.Fakat bu sekılde yazarak bır sonuç alamadık.Tum Sıte yonetıclerı ve tafatar gruları ortak bır protesto ıcın gun ve saat belırlemelı hep bırlıkte yoğun bır kalabalıkla maça gıdıyormuscasına Ozluceye gıdılmelıdır.Lutfen organızasyon yapılsın...
  • mahmut abi  
  23 Mart 2014 | 00:38
  26
  herkes bi tepki vermek istiyor, biriktiriyor içindekileri ama harekete geçme korkusu var. ben kendimce olması gerekenleri yazayım:

  yerel medya bir kere bu eylemleri görmemiş gibi davranacak. o yüzden hangi platform eylemi düzenlemeyi üstlenirse, bir duyuru yapsın. fotoğraf makinesi, video kamerası olanlar kaydetsin her anı. ben de kugrulayabilirim, başkası da kurgular sıkıntı değil. bunları sosyal medyadan, youtube'tan herkese yayacağız. spor gazetelerine, sitelerine mail atacağız. mutlaka yayınlayanlar olacaktır.

  bir ekip hazırlanacak. pankartlara yazılacak sloganlar belirlenecek. beraberce hazırlanacak. gece heykele, setbaşına, altıparmağa, özlüceye asılacak. kamera grubundaki arkadaşlar anında görüntüleyecekler. çok kalıcı olmaz zaten onlar. amaç şehirde görülmesi değil, internette görülmesi.

  yine eli yüzü düzgün, konuşmayı bilen bi arkadaşı muhabir seçeceğiz. çıkacak sokağa, başkanı, daumu, takımın halini soracak halka. alacağımız cevapları da kurgulayıp yayınlayacağız.

  tüm derneklere maille, mektupla, bizzat giderek destek isteyeceğiz. takım bu durumdayken ben destek veremem diyen varsa, iyi gün dostlarıyla kötü gün dostları kimlermiş en azından bunu anlayacağız. destek verenler de zaten sıkıntı yok.

  recep altepe de dahil, şehirdeki tüm sanayicilere, yönetimdekilere, ileri gelenlere hazırlayacağımız bildiriyi bizzat göndereceğiz. bu noktada yaptıklarınızı bu taraftar unutmaz mesajı vereceğiz. herkes izlendiğinin, bugünün yarını da olduğunun farkına varacak.

  eğer yapabilirsek ortak bi fon oluşturup, buradaki paralarla line tv'ye Bursa hakimiyete, olay gazetesine istifaya davet eden ilan vereceğiz. alamayız derlerse yazılı neden isteyeceğiz. bakalım ne diyecekler.

  Bursa yerel kanallarına bir umut maille Bursasporun durumu hakkında program yapmalarını isteyeceğiz. zaten yapıyorlar bu programları, bizim istediğimiz taraftardan temsilci çıkarmaları. büyük ihtimal sallamayacaklar. ilerde yavşaklık yaparlarsa ne olduklarını çok daha iyi bileceğiz, o yüzden önemli.

  şimdilik başka bir şey gelmiyor aklıma, ama oturup sinirden delirerek olmaz arkadaşlar bu iş. ya twitterda ya facebookta ya başka bi yerde, ya bir araya gelerek oturup beyin fırtınası yapmak lazım. bir olmak lazım. serserilikle değil bilinçlilikle çözülür bu durum.
  • onur  
  23 Mart 2014 | 00:34
  Bugün babam şöyle bir döndü 52 yaşındayım ben mi gideyim diye fırçaladı bir güzel hayatımda bu kadar got olmamıştım...
  • TEKSAS BEYCE  
  23 Mart 2014 | 00:25
  Gunlerden pazar.Kimsenin isi oldugunu sanmiyorum.Yer ve zaman soyle akalim oraya admin.
  • tmsh16  
  23 Mart 2014 | 00:23
  13
  şeref yoksunları istifa etmezler !!!
  • PMBatalla10  
  22 Mart 2014 | 23:55
  39
  Biz Texas'ız en iyi taraftar grubuyuz demekle olmuyor. Ben bu süreçte şunu anladım ki eski Texas'tan eser yok. Bundan sonra kimse bana en iyi taraftar bizde demesin. Gerçekçi olalım.
  • Kestelliler  
  22 Mart 2014 | 23:53
  Bizi bu hallere düşürdüler ye Allah belalarını versin.
  • MK  
  22 Mart 2014 | 23:48
  17
  Bu bir siyasi proje .o yuzden korustan istifa etmeyecek.30 mart secimlerinde iktidar guclenirse istedigimiz kadar bagiralim korustan veya benzerleri uzun yillar Bursasporun basinda olacak.
  • nedim  
  22 Mart 2014 | 23:46
  neyi bekleyecek kupa kazara gelir de koltukları sağlama alırız diye bakıyor alayı!ulan takımda enes dışında adam yok!erittiler takımı!aldıkları ve sattıklarına bakın! emre gibi ümit miili teknik adam ve batalla gibi özel on numara efsane gidiyor gelenlerse arızalı adamlar say say bitmez elde patladı hepsi de!ama o kupa maçından önce gideceksiniz hemen şimdi istifa!eğer ettiremezsek yazık taraftarımıza!
  • escobar  
  22 Mart 2014 | 23:44
  12
  Ben bu son kelimeyi 3 haftadır her maç sonunda kullanıyorum ;

  İSTİFA HEMEN ŞİMDİ! 1 dakika kaybetmeye tahammül kalmadı bizde.
  • esrariko sikoko  
  22 Mart 2014 | 23:44
  yazmakla çizmekle bunlar istifa etmeeeeeeeezzz.
  küme düşürüp istifa etmeyecek kadar yüzsüzdür bunlar.tanıyın bunları.
  yarından tezi yok her kes tek yumruk olmalı ve indirmeli bu hırsızların üstüne o yumruğu.
  • teksas_bbb  
  22 Mart 2014 | 23:43
  15
  ya evet arkadaşlar ne uslu ne hayri yazıcı çıkıpta ben hala talibim diyemiyor. yada demiyor...
  çünkü borçsuz kulübü dünya kadar borçlu hale getirdiler...
  • hayri  
  22 Mart 2014 | 23:43
  çok uzun zaman önce istifa etmelilerdi hem yönetim hem daum ellerine yüzlerine bulaştırdılar batırdılar adeta! hani yazıcı tüm hatalarına rağmen başarılı idi bir duruşu vardı isyan bayraklarını gerektiğinde çekiyordu alayına kimseye boyun eğmezdi siyasetten gelmesine rağmen siyaseti sokmamıştı kulübe!evet transferde o da kan kusuturdu çoğu kez ama bu yönetim ve yaptıklarına bakınca imdaaat diye bağırmak geliyor içimden. ne tabelada başarı var ne vizyon duruş var ne söz eylem tutarlılığı var ne de bilgi beceri var!yanlış adamlara güvenmiş fikirlerini tekme tokat savunan gs hezimetini gülerek anlatan takımın gidişatından habersiz tffye boyun eğmiş taraftarla yüzleşmemek için kaçtıkça kaçan masal anlatıcısı bir başkan ve artık içi geçmiş teknik taktik hataları gına getirmiş dün güvendiği adam için seyirciye atarlanıp yarın bu adamın formayı haketmediğini belirten iyi oynayan adamı diğer hafta kesen tonla para alıp kenarda kuzu gibi izleyen daum ile olmadı ve olmayacak hemen bitmeli bu iş!iş işten geçmeden. bunların amacı kazara kupayı alır da unuttururuz olanları mantığı ama unutmayın ki en kritik maçları kaybettik on kişi bjkyi yenemedik kayseri konya çıkış maçlarımızda bir paun bile alamadık gs hezimete uğrattı bizi!tüm bu olanlar çok fazla artık kupayı alsak bile bunlardan sonra affedilir yanları yok!başkan zaten vaatlerini tutmadı transferde sorunlu adamları yığdı çok para ödedi uzun süreli imzalar attırdı hata bunlar hep!kazımdan ders almadı volkana da uzun sözleşme imzalattı!sercan urfada oynayamadı neden burada?

  bize düşen ciddiyetimizi anlatabilmek ölçülü ama kesin ve net!zarar vermeden ama dönüşü olmadan!çünkü öyle yüzsüz idraksiz yönetim ve hoca ile karşı karşıyayız ki ne yapsak kar etmedi!sırf koltuk sevdasından tffnin haksız cezalarına kayıtsız kaldılar ya da özellikle ceza istediler!böyle olmaz!


  yöentim istifa!daum istifa!
  • serkan.bursa  
  22 Mart 2014 | 23:36
  10
  tek kızdıgım bi delikanlı çıkmıyormu arkadaş nasıl iş bu diye.kongrede adaydınız çıkın diyin işde ben hala adayım.en azından bundan daha iyisini yaparım diyin.bunun gibi sallamayın şampiyonluklar alcam diye de.çıkın ortaya nerdesiniz.eyy uslu eyy yazıcı eyyy mestan.sadece kongrede mi gösterceksiniz kendinizi.çıksanıza sadece taraftarla olmuyo.yerin dibinemi girdiniz.yoksa takımı bu halde asla almam mı diyorsunuz.bu takım küme düştü.çıkın artık ortaya.bi delikanlıda çıksın şimdi muhalafet olsun.ben bu takımı burdan alıp tekrar 2010 ruhunu yakalamak için elimden geleni yapacam diyin.yeter.kongre kararı alındıkdan sonra mı avuçlarınızı ovalıyonuz anlamıyom.Ankaragücü gibi takım yok mu olsun.....

  büyük takımmışız halt etmişiniz siz.adamlar şampiyon oldugunda bile muhaletleri ben daha iyisini yaparım diye hep başkanın ensesinde.bizimkiler araki bulasın.bi taraftar başkası yok.bu takım küme düştü.eskiden amigolara çapulcu derlerdi.kayseri maçı sonrası kim amigo kim başkan ayırt edilemedi.takım bölelerinin elinde.yazıklar olsunnnn
  • korkmayın  
  22 Mart 2014 | 23:36
  tepki için birinin yönlendirmesin ihtiyaç yok korkmayın kimse ham yapmaz.
  alın kartonu elinize, gidin özlücenin önüne, oturun durun. sokak orası kimse karışamaz, kimse birşey diyemez.

  teksas daha 3 maç önce yürüyüş yapmadı mı?
  bu işler kolay zannediyorsunuz da o atılan torpiller oraya buraya atılan meşaleler yüzünden söylendiğiniz bu insanların başı belaya giriyor.
  • Maraton  
  22 Mart 2014 | 23:25
  11
  Insanların küçük görmek asla haddime değil lakin yönetim kurulumuzdaki isimlerin profiline bakarsanız sadece 2 kişi üniversite mezunu.Diğerlerinin çoğunluğu lise mezunu ve 1tanede ortaokul mezunu var.Klüp yönetmek vakıf yönetmek şirket yönetmeye benzemez.Patron edasıyla dolaşıp ona buna laf atıp tekme sallayarak olmuyor.Bu iş paradan ziyade derinlik,ileri görüşlülük ve zeka ister.Ne yazlık bu meziyetler sizde yok.O yüzden istifada bir hizmettir.
  • istifa  
  22 Mart 2014 | 23:22
  10
  Yuzsuzler ordusu istifa

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR