KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Gitmem için zemin hazırlandı"

03 Ağustos 2013 | 11:04

23 yorum

15093 okunma

Ertuğrul Sağlam'ın kendisini kulübeye çekerek takımdan ayrılması için zemin oluşturduğunu belirten tecrübeli futbolcu "Ben gitmedim, gönderildim. Gitmem için zemin hazırlandı. Bursaspor'dan ayrılmak istemiyordum" dedi.

Milan Stepanov Bursaspor'dan ayrılmasıyla ilgili ilk kez konuştu

Şampiyonluk sezonunun ardından Bursaspor'a transfer olan ve Yeşil Beyazlı kulüple yolları geçen sezon ayrılan Milan Stepanov Bursa Hakimiyet'e özel açıklamalarda bulundu. Stepanov, Vojvodina-Bursaspor maçını farklı duygularla izledi. Kariyerinde en uzun süre görev yaptığı Vojvodina ile eski takımı Bursaspor'un mücadelesiyle ilgili konuşan deneyimli futbolcu, "Bugün belki de en mutlu insan benim. Kalbimde farklı yerlere sahip iki eski takımımım mücadelesinde en çok zevk alıyorum. Ben Vojvodina formasıyla buradayım ama nişanlım da Bursaspor formasıyla yanımda" diye konuştu.

YENİLERİ BEĞENMEDİM

Bursaspor'un kampına yaptığı ziyaretle ilgili konuşan Stepanov, "Arkadaşlarımı görmek güzel oldu. Herkesle konuştuk. Çok keyif aldım" ifadelerini kullandı. Takımla ilgili görüşlerini de aktaran Sırp krampon, "Kadro doğal olarak değişti. Yeni transferlerden Taiwo ve Civelli'yi beğendiğimi söyleyemem. Konuşmak için erken ama daha uyum sorununu atlatmamışlar" sözleriyle açık yürekliliğini gösterdi. Milan Stepanov, Pablo Batalla'ya ise övgüler yağdırarak, "O gerçekten büyük bir futbolcu. Tam bir yıldız. Ne yapacağını asla bilemezsin. Penaltıyı kullanış şekli onun ne kadar yetenekli bir futbolcu olduğunu gösteriyor" dedi.

ÜSTÜ KAPALI 'GİT' DEDİ

Bursaspor'dan ayrılış süreci ile ilgili bilgiler de veren Milan Stepanov son olarak şöyle konuştu: "Ben Bursaspor'dan ayrılmak istemiyordum. Ama resmen gönderildim. O dönemde bir maç oynayıp, sonrasında kulübeye çekiliyordum. Bu bir futbolcuya üstü kapalı 'Git' demektir. Ertuğrul Sağlam'ın neden böyle bir düşünce içinde olduğunu anlamadım. Gitmem için zemin hazırlandı. Mersin İdman Yurdu'na gittim ama çok büyük sıkıntılar çektik. Ortam kötüydü. Maddi sorunları bir türlü aşamadık. Onlarla ilgili dosyamı UEFA'ya gönderdim. Bu sezon Türkiye'de değil ama belki biraz yakınında top oynayabilirim. Yunanistan'dan Panathinaikos'la görüşüyorum. Birkaç gün içinde sonuçlanır".

 Hakimiyet Gazetesi

  • ismail kurt  
  03 Ağustos 2013 | 11:43
  12
  Stefanov belki bir sezon daha oynasaydi, buyuklerin listesine girerdi.
  • krokodil  
  03 Ağustos 2013 | 11:31
  16
  seni göderen sağlam takımın defansını tel tel dökülen serdara teslim etti! daha doğrusu serdarın gevşemesinin önünü açtı çünkü alternatifi yoktu! büyük kaptan malum, istekli de olsa o yükü kaldıracak fizikte değildi, ta ki ferdinand alındı, serdardan kurtulduk, kendisi de form tuttu!! 3 stoperle (birisi zaten yedek niyetine) ligde ve avrupada mücadele eden bir başka takım daha yoktur! bu da teknik ve idari yönetimin bir başarısıdır!...
  • Miramis  
  03 Ağustos 2013 | 11:27
  14
  ertuğrulspor'dan kurtulmuşsun işte :)

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR