KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Teşekkürler Eskişehir

14 Mayıs 2013 | 10:02

86 yorum

30176 okunma

Eskişehirspor taraftarı, vefat eden Başkanımız İbrahim Yazıcı için; 'İstanbul'a değil kalbine yenik düştü' yazılı pankart açtı.

Eskişehir taraftarlarına göstermiş oldukları hassasiyet için teşekkür ediyoruz.

TEKSAS

 Teksas.org

  • omer  
  14 Mayıs 2013 | 14:47
  21
  kimsenin Eskişehir ile Bursa'nın kardeş olmasını bekledigi yok. ama tribünlerdeki bi kaç hapçı tayfanın artık temızlenmesi gerek ama bu da zor gibi gorunuyor. Edilen küfürler birden bitirilemez ama yavaş yavaş azaltılmalıdır ve elbet son bulacaktır. Ben fanatik bir Bursasporlu olarak Eskişehir deplasmanlarında olan biten şeyleri biliyorum. Eskişehir taraftarı her maç Bursaya geldıgınde koltuk kırıyor bunları da biliyorum. Kendi yaptıgımız pislikleri biz zaten bılıyoruz. Sözün özü Anadolu olarak artık taraftarlar bırbırlerıne kufur etmemeli. Arada az da olsa bi Saygı olmalı. İstanbula karşı hep dik durulmalı bunu maalesef Bursaspor kulubunden başka yapan yok Anadoluda. Anadolunun büyük takımları olan Bursaspor-Trabzonspor-Eskişehirspor artık birbirleriyle didişmek yerine İstanbula karşı birlik olup İStanbul hegomanyasına son vermeli. Saygılar
  • Behzat_eses  
  14 Mayıs 2013 | 14:39
  27
  Fitne fücur her takımda var..Tribün liderlerinin ve gerçek taraftarın sağduyulu olması durumunda bütün bu kötülükleri tribünlerimizden temizleyebiliriz...ebedi dost-ezeli rakip Bursaspordur benim için..esas derbi Bursa-Es Es maçlarıdır..Tribünü 06-16-26 ile daha bir fazla sevmiştim..dağıldı üzüldüm ama asla düşman görmedim..belki kardeş olamayız ama ebedi dosttur Bursaspor..yeri her zaman ayrıdır.Dik Duruş İbrahim Yazıcıya Allahtan Rahmet Sevenlerine ve Bursasporlu dostlarıma sabır diliyorum..VE son olarak dün akşam maç için değil komşu kentine taziye için giden Es-Es li kardeşlerime de teşekkür ediyorum...Tribün de saygının bitmediğini gösterdiniz..Teşekkürler..
  • eseses  
  14 Mayıs 2013 | 14:22
  21
  nacizane bir tavsiyem esesli veya Bursalı kardeşlerime.. önümüzdeki yıl zaman ve maddi gücünüz yetiyorsa münferit olarak tek başınıza bir Bursalı esesimin bir fb gs bjk vmaçına gelsin normal biri olarak maç atmosferini öncesi sonrasıyla içiyle gözlemlesin.. esesli biride Bursanın içerideki fb gs bjk maçlarından birine gidipte girsin Bursa taraftarını arasına izlesin. ve sadece gözlem yapsınlar renklerini hiç belli etmesinler. esesli atkı şovu bulurken Bursalı bandoesesi bulur bi yerde nefer altes vardır falan ötede teksas vardır genel bir gözlem yaptığı zaman gidenler taraftar yapılarının yüzde doksan oranında birbirinin aynada yansıması gibi olduğunu sadece renk ve bazı dinamiklerin farklı olduğunu görürler. ama aşağı yukarı yüzde doksan aynı şeyleri bulduklarını görüp yaşayacaklardır. kocaeli ve sakarya ilede yüzde seksen örtüşür aşağı yukarı bu durumlar. nacizane görüşüm. inamayan zamanı maddiyatı varsa bunu deneyebilir kendine bir gezi gibi görüp. iyi düşünen insanlar artıkça kötü ve çirkin şeyler azalacaktır...
  • haYdut  
  14 Mayıs 2013 | 14:18
  22
  herkezin yeri ayri TIMSAHIM_kskyi sevmez ,ankaragucu ksk ile kankadir ,biz gôztepeyi severiz sayariz destekleriz,ankaragucu gôztepeden nefret eder, ankaragucu konyayi sevmez ama bizim konya ile bir derdimiz yoktur yani dicem oki herkezin yeri ayridir,ankaragucunu arasi esesle acilmis diye esesin bize olan bu nefretlerini ben harbiden anlamamisimdir ornekmi bizde ayagi kalkmayan bjkli olsun deriz eskisehirde ayagi kalmayan Bursali olsun derler,yani otomatikman bizi hedef alirlarki sorunlari ankagucuyle baslamistir baska bir ôrnekte biz ts sevmeyiz ama fb ile kapisirken tsyi destekleriz niye cûnkû ônce herzaman anadolu,ama esesin ts ilede sorunu varken tek dusman bizi gôrûp nerdeyse hermac alehimize tezahurat yapmasi sahsen beni cok rahatsiz ediyor,oyuzden eses amigolarinin biraz dûsûnmesi lazim ôncelikle stadlarindaki ayagi kalkmayan Bursali olsun sôylemini birakmalidirlar,bize dusman olmak esese bugune kadar hic birsey kazandirmadi,bizansla savasarak buyursun, seviserek degil,son olarak merhum baskanimiz icin acilan eses pankartinada cok sevindim umarim bundan sonra aralar duzelir frden saygilar BursaM ve esese
  • beyaz demir  
  14 Mayıs 2013 | 14:10
  20
  helal olsun es ese
  • atalay  
  14 Mayıs 2013 | 14:04
  20
  Eses harika pankard tebrik ve tesekkur ederiz
  • EsEs-Karacabey  
  14 Mayıs 2013 | 13:58
  43
  Dün maçtaydım. Açık kaleye yakın tarafta duruyorduk 2 arkadaş (yaşlarımız +35) Bir genç 2 tribünü ayıran tel örgülerin üstüne çıkmış (16 dk sessizlikte) boyuna bize laf attı. Umursamadık ardından skorbord altında duran grup küfürlü besteye girecekti susturuldu aklıbaşında Bursasporlular tarafından. O laf atan gencin yanındaki 5-6 arkadaşıyla küfür ettiler altındak Bursasporlular anında tepki gösterdi ortada kaldılar..
  Bizim taraftaysa 2-3 tane ergen koltuk kırmaya gelmiş. Ne maçla ne destekle alakası yok durup durup sövmeye çalışıyorlar şahsen engelleyebildiğim kadar engelledim.
  89. dakikadan sonra ortalık gerilince bu ergenlerin ekmeğine yağ sürüldü 2 tarafta anlık patlma yaşadı..
  Anlıyacağınız 2 taraf içinde de amacı takımı desteklemek olmayan kendilerince adrenalin heyecan mevzu olarak gören ergenler bolca var. Bu 2 taraf içinde camialara mâl edilemez.
  Birde dostluk kardeşlik denmiş. 2 Tribün dinamikleri açısından da bu olayın gerçekleşmesi imkansız. Şöyle ki şehirlerin büyük çoğunluğu şehir takımını tutuyor. Kontrol edilemeyen binlerce kişi var. Bu sebeple kardeşlik dostluk olduğu zaman en ufak pürüzde sevgiyi geçtim saygı da kaybediliyor.
  O sebeple bırakın dost kardeş olmayalım. ama ARAMIZDAKİ SAYGI EBEDİYETE KADAR SÜRSÜN..
  Bu vesileyle büyük başkanımıza tekrardan Allah Rahmet eylesin.. Mekanı cennet olsun. DİK DURUŞ TERTEMİZ ŞAMPİYON İBRAHİM YAZICI...
  Saygılarımla..
  • nacromencer_16  
  14 Mayıs 2013 | 13:55
  38
  Yaşım 26 ... 20 yıldır tribündeyim .. Dün aksamki maçta ilk 16 dk bizimle beraber susan dk 16 da bizimle beraber tertemiz şampiyon ibrahim yazıcı diye bağırıp o güzel pankartı açan esesliler adamsınız !! Maç sonu oyuncuların sahada atışmasıyla gaza gelip açık kalede genelde yaşları 12- 16 yaşları arasında olan ergenlerin gelip size küfür edip sataşmasından utanç duydum .. onlar için özür dilerim bende kendi adıma.. teşekkürler tekrardan ... ADAMSINIZ.
  • kimlik  
  14 Mayıs 2013 | 13:54
  23
  açık kaleye artık bir çözüm bulunmalı. takımın sezon boyunca aldığı cezaların hemen hepsi açık kaledeki hiperaktif bebelerin sokması. Dün akşamki eses tribünleri bir tribünün böyle bir durumda nasıl davranması gerektiği dersini vermiştir. üç beş sene sonra tribüncülük oynamaktan sıkılacak çoluk çocuk istemiyor diye kimse kimseye düşman olmaz. dün akşam staddaki her şuurlu Bursasporlu bugün eskişehir taraftarına saygı duyuyor ben de dün akşam için hepsini alkışlıyorum.
  • makinacı  
  14 Mayıs 2013 | 13:43
  23
  HERKES ÇOK İYİ BİLİRKİ BU ŞEHRİN ÇOCUKLARI YAPILAN İYİLİĞİ DE KAHPELİĞİ DE ASLA UNUTMAZ , 1 GELENE 1000 GİDERİZ.. TEŞEKKÜRLER ESKİŞEHİR , KAHPE BİZANS İSTANBUL..
  • bursaspor1963  
  14 Mayıs 2013 | 13:33
  15
  açıktaki 15 16 yaşındaki çocukların yaptığı olmadı akşam iyi bir amigo olucak başlarına ne oya kendini bilmez sağa sola sataşmak hemen ne güzel pankart açmış es es acımıza ortak olmuşlar.yaşasın anadolu pankart için teşekkürler es es
  • brs  
  14 Mayıs 2013 | 13:32
  31
  Dün eses in harika türbününü, türbüncülüğü bilen kardeşlerimi abilerimi kutluyorum. Verdiğiniz destek müthişti, bize, başkana saygınızı 16 dk bizimle sessizliğe bürünerek tüm Türkiyeye ne kadar onurlu şerefli olduğunuzu gösterdiniz. Bunu istanbul medyası görmezdende gelse bize yaşattınız, o pankartın hazırlayanların ellerine yüreğine sağlık, Türbünlerde yaşanan gerginlikte kendini bilmez kişilerin yaptıkları sadece onları bağlar diyorum ve tekrar tekrar tebrik ediyorum.
  • İnadına BURSA  
  14 Mayıs 2013 | 13:30
  -34
  Teşekkürler eskişehir ama Bursanın başketten başka dostu yok herkez bunu böle bilsin ölede kardeş olalım bilmem ne yazmayın şuraya. . .
  • bucali  
  14 Mayıs 2013 | 13:27
  17
  Eskisehire helal olsun her firsatta antibizans
  • Kestelliler  
  14 Mayıs 2013 | 13:18
  25
  O Açık kalede maça hap yutupta gelen çoluk çocuk temizlenmeli ! Yeter artık nereye kadar böyle ?
  • bursamaliye  
  14 Mayıs 2013 | 13:16
  16
  eseses yazdıklarında çok haklısın ve bende aynısı düşünüyorum tek eksik eğitim ve kültür
  • eseses  
  14 Mayıs 2013 | 13:09
  30
  her takım taraftarı içinde taraftar kılığına bürünmüş olan yapacakları serserilik veya bir sürü ....lık için o kılığı kullanan tipler mevcut. sizdede var bizdede var herkestede var. önemli olan insanların bu insanların yaptıklarını sanki genel yapmış gibi algılamaması. ama futbol günden güne insanlarımızı akıl sağlığından uzaklaştırıyor. az kişi veya küçük bir kesim bişey yapar. bunu çok büyütecek tiplerde vardır vay esesliler şunu yaptı vay Bursalılar bunu yaptı şunlar şöyle yaptı bunlar böyle yaptı. tribünlerden gerçek ve aklıbaşında taraftarların artık uzaklaştığını herkes fark ediyordur. biz komşuyuz. aklı başında her eseslinin içinde bir Bursa sevgi saygısı her Bursalının içindede bir eses sevgisi saygıyı var ben buna hep şahit oldum. can ciğer kuzu sarması olmaya gerek yok. saygı ve sevgi kaybedilmemeli olan bu. çünkü hiçbir topluluğu tüm bireyleri ile birbirine tam sevdiremezsiniz bu mümkün değildir. günümüzde fb li genç gibi bir fidan günahsız yere katlediliyor bu ülkede ne için? sarının yanında kırmızı değil lacivert var diye. ibrahim yazıcı gibi bir başkan vefat etmiş ya burdan deplasman yapıpta merhuma saygı komşunun yanında amaçlı olarak gidilmiş kendini bilmezler en güzel niyetle gelenlere küfürler etmişler. mesele şu birazda komik kimse yanlış anlamasın. merhum başkanı bizim taraftar kendi başkanından daha çok seviyor. dik başkan şampiyon başkan... Bursa tarihini değiştirmiş. orda bize küfreden Bursasporlu kılığına girmiş olanlar hadi bizi sevmiyor diyelim kendi başkanlarını uğurladıkları maçta belkide başkanın ruhunu sızlattılar. futbol olayını olduğundan daha farklı görmemeli. bu ülkede top put olmuş topçular rahip stadlar mabed taraftarlar mürit futbol bir dinmiş gibi görülmeye başlanmış en temel yanlış burada. bunun sadece bir oyunu seyir zevki olduğunu insanlarımıza öğretilmedikçe stadlardan pislik insanlar temizlenmedikçe o gençte pusuya düşürülür her yerde her olayda olur küme düştük diye göztepe taraftarı kendi klüp tesislerini dağıtır düşmüş takıma bir darbede kendi taraftarı vurur sonra taraftarım çok seviyorum der. komik. futbol sadece bir oyundur. insanlarımızın kafasını buna getirmek lazım.. eskişehir Bursa komşudur. komşu komşunun külüne muhtaçtır.. meselede budur sadece. Bursaya selamlar...
  • AYHAN TAHİR TUNA  
  14 Mayıs 2013 | 13:07
  12
  Bursa ve eskişehir in yeniden kardeş takım olması için taraftar grup liderlerini birbirleriyle görüşüp bizansa karşı anadolu birliği olmak için davet ediyorum HAYDİ TARAFTAR GRUP LİDERLERİ BİTİRİN KAVGAYI BAŞLATIN ES ES-Bursa KARDEŞLİĞİNİ!
  • es es cüneyt  
  14 Mayıs 2013 | 13:04
  22
  DİK DURUŞ İBRAHİM YAZICI...Mekanın cennet olsun .bütün Bursa'nın başı sağolsun..
  • Anıl Arda  
  14 Mayıs 2013 | 13:04
  25
  Bu zamana kadar tribünler hep karıştırıldı dost tribünler düşman oldu neden ortaya atılmış saçma bahanelerden ben eskişehirsporlu biri olarak artık anti bizans diyerek bütün anadolunun bir olmasını istiyorum bir düşünsenize eski dostluk geri gelse bizim 34 de paşa dediğimiz gibi 16 da Bursaspor lehine tezahurat yapılsa aynısını Bursa camiasından görsek o zaman o dostlukla bütün bizanslılar işte ozaman tribün görsünler yorumları okudum bütün Bursasporlu texaslı kardeşlerime teşekkür ediyorum umarım herkez iyi anlaşılmıştır küfür eden düşman gören bizden değildir diyorum büyük başkan İbrahim Yazıcıya ALLAH tan rahmet diliyorum eskişehirden selamlar.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR